hASMA

Νεοφερμένος

Η Γιούλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
κοιτα οι βαθμοι του σχολειου δεν μετρανε τοσο πολυ οσο οι βαθμοι των πανελλαδικων,δλδ φροντισε να εχεις πολυ καλους βαθμους πανελλαδικων κοιτα απλα ισως αν ειχες καλυτερους βαθμους στο σχολειο αυτο να σε βοηθουσε περισσοτερο,με καποιους προχειρους υπολογισμους που ειχα κανει πριν 2 χρονια οταν εδινα εγω πρωτη φορα πανελληνιες θυμαμαι πως ειχα διαπιστωσει πως οι βαθμοι των πανελλαδικων ειναι πολυ πιο σημαντικοι απο του σχολειου αρκει βεβαια να γραψεις πολυ καλα και να μην εισαι στο μεταιχμιο.Παντως προσωπικα δεν ειχα γραψει καλα πανελληνιες και οι καλοι βαθμοι του σχολειου δεν βοηθησαν σχεδον καθολου ενω αν γινοταν το αντιστροφο θυμαμαι εβγαινε παραπανω ο βαθμος προσβασης.Καλη επιτυχια στα επομενα μαθηματα και μη το σκεφτεσαι τοσο αυτο,μην σε επηρεασει στις εξετασεις σου..

Ωραια αυτο ειναι ανακουφιστικο!!! Σ'ευχαριστω για την απαντηση!!!:thanks::no1: Απλα δοκιμασα να κανω υπολογισμο μοριων σε διαφορα σαιτ κ οταν εβαζα βαθμο 13 ας πουμε, τον μετετρεπε σε 12,6 κ ολους τους βαθμους που εβαζα. κ χαντακωσε τελειως κ τον β. προσβασης. Κ στο ischool.gr που προσπαθησα να το υπολογισω δεν κανει τον υπολογισμο γιατι λεει δεν εχω συμπληρωσει ολα τα πεδια ( αυτα με τους βαθμους των τετραμήνων) κ ετσι δεν ξερω ουτε σ'αυτη την περιπτωση τι να κανω. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouko

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ευρωπός (Κιλκίς). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
γεια σας παιδια...θελω να κανω μια ερωτηση η οποια αναφερεται κυριως σε οσους εδωσαν 2η φορα...εγω φετος εδωσα Παν/ιες κ στο 3ο πεδιο(ειμαι 8ετικη κατ)εβγαλα περιπου 17000...πρωτος μ στοχος ειναι η οδοντιατρικη αλλα απεχει γυρω στα 2000 μορια απο αυτο που εβγαλα...ειναι ο πρωτος μ στοχος κ το ονειρο της ζωης μ...πιστευετε οτι αν ξαναπροσπα8ησω και 2η χρονια 8α καταφερω να πιασω αυτα τα μορια ή οχι?σας εχει συμβει μηπως κατι παρομοιο και αν ναι τα καταφερατε με τη 2η φορα να περασετε στον πρωτο σας στοχο...?εμενα οι κα8ηγητες μου,μου εχουν πει πως υπαρχουν αρκετοι μα8ητες οι οποιοι επιδιωκαν τοσο μεγαλες σχολες και ξαναεδωσαν κ 2η φορα για να τα καταφερουν...εσεις τι πιστευετε...?


ευχαριστω για το ενδιαφερον...:thanks::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.:aLeX:.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. :aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Δικη σου επιλογη καθαρα ειναι:D

Εαν αντεχεις να ξαναπερασεις τα ιδια εναν ακομη χρονο, και δεν σε ικανοποιει καποια αλλη σχολη, τοτε ναι, να το κανεις. Ειναι σχεδον σιγουρο οτι θα τα πας καλυτερα την 2η χρονια... Τωρα το ποσο καλυτερα, δεν το ξερει κανεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
κοιτα αν αντεχεις εγω λεω να ξανα δωσεις με τα χιλια. εγω φετος εβγαλα 4.000 παραπανο απο οτι περυσι αλλα δεν φτανω παλι την πρωτη μου επιλογη. μια φιλη μου ξανα εδωσε κ αυτη μαζι μου φετος κ εβγαλε 6.000 παραπανο απο περυσι. Για αυτο να ξερεις οτι σιγουρα θα τα πας καλυτερα τωρα το ποσο εξαρταται απο εσενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω ξαναεδωσα φετος και τα πηγα παρα πολυ καλυτερα. 2.000 μορια πανω. Αν δεν υπαρξει πολυ τρελη ανοδος των βασεων μπαινω σε μια απ' τις πρωτες μου επιλογες (ειμαι 300 μορια πανω).

Τωρα εξαρταται απο τη θεληση και τις αντοχες σου. Για μενα παντως δεν ηταν και ο,τι πιο ευκολο, αλλα αξιζε τον κοπο ασυζητητι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gladiator

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Και εγώ στο group... Πέρσι ΗΜΜΥ Ξάνθης και φέτος 19500 για ΣΣΑΣ ιατρικό πρώτη επιλογή...
Σε όσους το σκέφτονται να ξαναδώσουν,το συνιστώ ανεπιφύλαχτα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Σε όσους το σκέφτονται να ξαναδώσουν,το συνιστώ ανεπιφύλαχτα...;)
Κι εγω το ειπα αυτο σε εναν καθηγητη μου και απαντησε: "ξεχνας τι γκρινιες τραβηξαμε τοσους μηνες, και τωρα το συστηνεις και ανεπιφυλακτα;" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gladiator

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εντάξει, όταν άρχισε η χρονιά(Σεπτέμβριος) σκυλοβαριόμουνα.Όμως απο τα Χριστούγεννα και μετά δεν κατάλαβα πότε έφτασε η ώρα να δώσουμε...

Τέσπα chris σαν έμπειρος στο site πρώτος εσύ πρέπει να λες στα ''μικρά'' να κυνηγούν τα όνειρα τους. Άλλοι χάνουν τόσα χρόνια στις σχολές(ξέρω άτομα που είναι πρώτο έτος και δεν έχουν περάσει κανένα μάθημα ακόμα :xixi: ).Τότε δεν μετρούν τα επιπλέον χρόνια...:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω γενικα χωρις γκρινια δεν μπορω να κανω τιποτα. Και αυτο ειναι ενοχλητικο πιο πολυ για τους γυρω μου... :P

Για μενα παλι αυτος ο χρονος κυλησε αργα και βασανιστικα. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolek

Νεοφερμένος

Ο lolek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
(ξέρω άτομα που είναι πρώτο έτος και δεν έχουν περάσει κανένα μάθημα ακόμα :xixi: ).:lol:

...και που να δεις πόσοι ακόμα υπάρχουν :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hASMA

Νεοφερμένος

Η Γιούλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
evouko κ παιδια εγω ειμαι μερικες μερες πριν κλεισω τα 24 κ εδωσα φετος πανελληνιες μετα απο 5 χρονια ξανα. Δεν τα καταφερα να γραψω οσο χρειαζοταν αλλα ηδη αποφασισα οτι θα κανω υπομονη εναν ακομη χρονο κ θα προσπαθησω για να μπω στη σχολη που θελω. Δεν ειναι οτι θα μας παρουν τα χρονια η δεν μπορουμε να συμβιβαστουμε με μια σχολη κατωτερης προτιμησης στη λιστα μας. Ειναι απλα η δυνατη θεληση, το ονειρο.
...:)
Οποτε ρωτα τον εαυτο σου τι θελεις κ τι μπορεις να κανεις κ παρε τις αποφασεις σου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Αν επιλέξεις να ξαναδώσεις τα θετικό τα είναι οτι
θα έχεις τα πρωινα ελεύθερα για διάβασμα ή για λίγο περισσότερο ύπνο, θα έχεις ήδη βγάλει την ύλη άρα θα τελειώσεις νωρίς και θα κάνεις πολλές επαναλήψεις, θα έχεις περάσει τη φάση των πανελληνίων και έτσι θα πας να δώσεις με αυτοπεποίθηση... Με άλλα λόγια; Η καλύτερη επίδοση είναι μονόδρομος. Όπως μονόδρομος είναι να κηνυγήσεις το όνειρο σου. Ωστόσο, δεν πρέπει να θεωρήσεις τίποτα δεδομένο και να χαλαρώσεις αλλά να διαβάζεις μεθοδικά και χωρίς υπερβολές.
Αν αποφασίσει και κάποιος φίλος/φίλη να ξαναδώσει θα είναι καλύτερα και για να έχεις παρέα και για να αλληλοστηρίζεστε.
Ενδεικτικά, εγώ πέρσι έβγαλα 18000 στο 3το και φέτος περίπου 19330.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω και φετος δεν ειχα 100% αυτοπεποιθηση. :/: Και ουτε πολυ κουραγιο για διαβασμα. Σιγουρα ημουν καλυτερα απο περυσι βεβαια. Θεωρω οτι ξεπερασα τον εαυτο μου μονο και μονο που το εφτασα μεχρι τελους (για κανα μηνα τα ειχα ουσιαστικα παρατησει, ειχα απελπιστει). Και απο το σχολειο μου ξαναδιναμε καμια 10αρια παιδια και μονο 3 τα πηγαμε καλυτερα απο περυσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Και εγώ Ξανααέδωσα φέτος, αν και δεν έβγαλα τα τρελά μόρια, ήμουν σχεδών 3.500 χιλιάδες μόρια πιο πάνω από πέρσι (12.500 -> 15.900)
Προσωπικά θεωρώ πως είναι πιο δύσκολη η δεύτερη φορά κυρίως για ψυχολογικούς παράγοντες αλλά αφού έχεις ένα στόχο μπορείς να τα καταφέρεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Να ρωτήσω κι εγώ κάτι με τη σειρά μου. Μάλλον κι εγώ θα ξαναδώσω...

Ωστόσο δε θέλω να ξαναπάω φροντιστήριο. Θέλω να πω πρέπει να ξανακάνω τα ίδια; Αν κάνω μόνος μου ασκήσεις από πολλά βοηθήματα (είμαι τεσχνολογική) και φυσικά θα συμμετέχω στα διαγωνίσματα δε φτάνει;;; (Να ξανακάνω ταλαντώσεις δηλαδή ποιός ο λόγος;) ή να ξανακάω τ χρηματοικοινομική λειτουργία στο ΑΟΔΕ;; (Αφού τα έχω κάνει).

Κάνοντας πολλές ασκήσεις και συμμετέχοντας στα διαγωνίσματα του φροντιστρίου (χωρίς να παρακολουθώ μαθήματα ξανά), πιστεύετε θα γίνει δουλειά;;

Τα μαθματικά εξαιρούνται γιατί εκεί ίσως κάνω μαθ΄ματα. Αλλά ΑΟΔΕ, ΑΕΠΠ, ΦΥΣΙΚΗ, ΑΟΘ πιστεύω ότι ξανακάοντας ασκ΄σεις που κάναμε πέρυσι θα τα καταφέρω. Εσείς τι λέτε;;;

Θα με βοηθούσατε πολύ ειλικινά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.:aLeX:.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. :aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Να ρωτήσω κι εγώ κάτι με τη σειρά μου. Μάλλον κι εγώ θα ξαναδώσω...

Ωστόσο δε θέλω να ξαναπάω φροντιστήριο. Θέλω να πω πρέπει να ξανακάνω τα ίδια; Αν κάνω μόνος μου ασκήσεις από πολλά βοηθήματα (είμαι τεσχνολογική) και φυσικά θα συμμετέχω στα διαγωνίσματα δε φτάνει;;; (Να ξανακάνω ταλαντώσεις δηλαδή ποιός ο λόγος;) ή να ξανακάω τ χρηματοικοινομική λειτουργία στο ΑΟΔΕ;; (Αφού τα έχω κάνει).

Κάνοντας πολλές ασκήσεις και συμμετέχοντας στα διαγωνίσματα του φροντιστρίου (χωρίς να παρακολουθώ μαθήματα ξανά), πιστεύετε θα γίνει δουλειά;;

Τα μαθματικά εξαιρούνται γιατί εκεί ίσως κάνω μαθ΄ματα. Αλλά ΑΟΔΕ, ΑΕΠΠ, ΦΥΣΙΚΗ, ΑΟΘ πιστεύω ότι ξανακάοντας ασκ΄σεις που κάναμε πέρυσι θα τα καταφέρω. Εσείς τι λέτε;;;

Θα με βοηθούσατε πολύ ειλικινά....

1) Αν θεωρεις οτι εχεις καταλαβει αυτα που πρεπει να εχεις καταλαβει
και
2) Αν θα μπορεσεις να μεινεις συγκεντρωμενος στον στοχο σου, χωρις να πηγαινεις φροντιστηριο, αλλα προσπαθωντας μονος σου

τοτε ναι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Εξαρταται απο το ποσο μπορεις να βαλεις εσυ ο ιδιος τον εαυτο σου σε προγραμμα. Προσωπικα, θα εκανα μαθημα μονο σε μαθηματικα και εκθεση αλλα αυτο διαφερει απο ατομο σε ατομο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Να ρωτήσω κι εγώ κάτι με τη σειρά μου. Μάλλον κι εγώ θα ξαναδώσω...

Ωστόσο δε θέλω να ξαναπάω φροντιστήριο. Θέλω να πω πρέπει να ξανακάνω τα ίδια; Αν κάνω μόνος μου ασκήσεις από πολλά βοηθήματα (είμαι τεσχνολογική) και φυσικά θα συμμετέχω στα διαγωνίσματα δε φτάνει;;; (Να ξανακάνω ταλαντώσεις δηλαδή ποιός ο λόγος;) ή να ξανακάω τ χρηματοικοινομική λειτουργία στο ΑΟΔΕ;; (Αφού τα έχω κάνει).

Κάνοντας πολλές ασκήσεις και συμμετέχοντας στα διαγωνίσματα του φροντιστρίου (χωρίς να παρακολουθώ μαθήματα ξανά), πιστεύετε θα γίνει δουλειά;;

Τα μαθματικά εξαιρούνται γιατί εκεί ίσως κάνω μαθ΄ματα. Αλλά ΑΟΔΕ, ΑΕΠΠ, ΦΥΣΙΚΗ, ΑΟΘ πιστεύω ότι ξανακάοντας ασκ΄σεις που κάναμε πέρυσι θα τα καταφέρω. Εσείς τι λέτε;;;

Θα με βοηθούσατε πολύ ειλικινά....
Λοιπόν, η ύλη της οικονομίας είμαι σχεδόν σίγουρος ότι αλλάζει από φέτος.
Ζύγιασε τα μόνος σου και δες που χρειάζεται να κάνεις φροντιστήριο. Για αοδε και αεππ δεν ξέρω, γιατί είμαι ''θετικός'' αλλά φυσική πιστεύω ότι αν την κατέχεις μπορείς άνετα να τη βγάλεις χωρίς φροντιστήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Κατα την γνωμη μου πρεπει να κανεις σιγουρα ξανα φροντιστιριο κ στην Εκθεση..δεν πρεπει να αφησεις την Εκθεση για εναν ολοκληρο χρονο γιατι πιστευω πως μονος σου δεν θα της δινεις κ ιδιαιτερη προσοχη..αυτη ειναι η δικη μου γνωμη για την εκθεση τωρα κανε εσυ οτι πιστευεις. με τα αλλα που λες εγω δεν μπορω να βοηθησω ελπιζω να σε βοηθησουν αλλα παιδια..ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ την δευτερη σου χρονια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
γεια σας παιδια...θελω να κανω μια ερωτηση η οποια αναφερεται κυριως σε οσους εδωσαν 2η φορα...εγω φετος εδωσα Παν/ιες κ στο 3ο πεδιο(ειμαι 8ετικη κατ)εβγαλα περιπου 17000...πρωτος μ στοχος ειναι η οδοντιατρικη αλλα απεχει γυρω στα 2000 μορια απο αυτο που εβγαλα...ειναι ο πρωτος μ στοχος κ το ονειρο της ζωης μ...πιστευετε οτι αν ξαναπροσπα8ησω και 2η χρονια 8α καταφερω να πιασω αυτα τα μορια ή οχι?σας εχει συμβει μηπως κατι παρομοιο και αν ναι τα καταφερατε με τη 2η φορα να περασετε στον πρωτο σας στοχο...?εμενα οι κα8ηγητες μου,μου εχουν πει πως υπαρχουν αρκετοι μα8ητες οι οποιοι επιδιωκαν τοσο μεγαλες σχολες και ξαναεδωσαν κ 2η φορα για να τα καταφερουν...εσεις τι πιστευετε...?


ευχαριστω για το ενδιαφερον...:thanks::)


τα ιδια τραβαμε κοπελια...και εμενα πρωτη μου επιλογη ειναι οδοντιατρικη και μετα φαρμακευτικη...ομως λογω χημειας και εκθεσης εβγαλα 17.800 μορια...και δεν περναω πια...ολη τη χρονια ξεσκιστικα στο διαβασμα...απελπισια μεγαλη...απο τη μια η μανα μου να γκρινιαζει...να θεωρει τον βαθμο μου αχρηστο...και γενικα εμενα αχρηστη και απο την αλλη το πατερα μου να με καθυσηχαζει και να μου λεει να παω βιολογια και να ξαναδωσω...και φυσικα αυτο θα κανω,θα παω ή βιολογια ή φυσικο και θα ξαναδωσω...και αυτη τη φορα οχι μονο θα πετυχω το στοχο μου αλλα θα επιδιωξω να βγαλω πανω απο 19 χιλιαδες...ετσι για μενα...ή και για να παω ιατρικη..διοτι μου την εδωσε...και δεν με νοιαζει να ξανατραβηξω τα ιδια...αρκει να ειμαι εγω ευτυχισμενη...θα τους αποδειξω τι αξιζω...και σου συνιστω να κανεις το ιδιο..και ευχομαι του χρονου να σε γνωρισω στη σχολη :iagree::no1::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top