evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
μην αγχωνεσαι κι εγω δινω δευτερη φορα κι εχω τρελο αγχοσ. περσι ειχα βγαλει κοντα στο 9000 αλλα ηταν σκετη αποτιχια.....το μεγαλυτερο ποσοστο αυτων που ξαναδινοθν περνανε.......πρωτα απ ολα διωξε το αγχος....αυτο μοθ λενε ολοι κατι θα ξερουν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Τώρα θα μου πείτε τι λες αφού ακόμα δεν έδωσες…
Ρε παιδιά το έχω σίγουρο πως δεν θα περάσω .. τώρα προσπαθώ με διάφορα μαθήματα και πολύ παραπάνω διάβασμα αλλά ξέρω ότι δεν θα καταφέρω τίποτα… Δυστυχώς αργούμε να ωριμάσουμε σε κάποια πράγματα … ξέρετε τι θέλω βασικά θα ήθελα να μου απαντήσετε σε κάποια ερωτήματα που κάποιος ξανά δίνει για 2η φορά πανελλαδικές…Δηλαδή Για 2η φορά πανελλαδικές τη πρέπει να γνωρίζουμε....:no1:
]

Ετσι ακριβως ελεγα κι εγω περυσι και εγραψα 4000 μορια πανω απο οσο περιμενα. Μπορει να τα πας κι εσυ πολυ καλυτερα απο οσο περιμενεις και να μη χρειαστει να δωσεις παλι. Χαλαρωσε και ξε-αγχωσου, ειδικα αφου εισαι διατεθημενος να ξαναδωσεις αν δεν περασεις δεν εχεις λογο να εισαι αγχωμενος οταν θα δωσεις φετος. Κ εγω ετσι σκεφτομουν και τελικα στις εξετασεις ημουν τελειως χαλαρη και τα πηγα τελεια. Κουραγιο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marketos

Νεοφερμένος

Ο marketos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Για σας,
θα ηθελα να ρωτησω κατι..μηπως ξερετε καποιος που ξαναδινει πανελλαδικες, τι κανει??
δλδ παει και δηλωνει σε καποιο σχολειο τπτ??
πρεπει να στειλει κανενα χαρτι στο υπουργειο κατι (πχ σαν εγραφη)
δεν ξερω ρε παιδια και επειδει εχω σκοπο να ξαναδωσω θελω να μαθω δυο τρια πραγραματα...
Και αλλα που θα μου φανουν χρησημα δεν εχω προβλημα να τα ακουσω..Γενικα οτι χρειαζετε καποιος για να ξαναδωσει εξετασεις....
Κυριως αναφερομαι σε αυτους που ξαναδινουν δευτερη φορα και ξερουν
Ευχαριστω προκαταβοληκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Κάποιο συγκεκριμένο διάστημα του Φεβρουαρίου πας στο σχολείο και γραφεσε. Φέτος ήταν απο τις 1-20 νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hASMA

Νεοφερμένος

Η Γιούλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Για σας,
θα ηθελα να ρωτησω κατι..μηπως ξερετε καποιος που ξαναδινει πανελλαδικες, τι κανει??
δλδ παει και δηλωνει σε καποιο σχολειο τπτ??
πρεπει να στειλει κανενα χαρτι στο υπουργειο κατι (πχ σαν εγραφη)
δεν ξερω ρε παιδια και επειδει εχω σκοπο να ξαναδωσω θελω να μαθω δυο τρια πραγραματα...
Και αλλα που θα μου φανουν χρησημα δεν εχω προβλημα να τα ακουσω..Γενικα οτι χρειαζετε καποιος για να ξαναδωσει εξετασεις....
Κυριως αναφερομαι σε αυτους που ξαναδινουν δευτερη φορα και ξερουν
Ευχαριστω προκαταβοληκα


:)
Να σου πούμε ευχαρίστως!!
Όταν δώσεις μια φορά πανελλαδικές κ πάρεις το απολυτήριό σου, κάπου εκεί μαζί σου δίνει το σχολείο μια "ΒΕΒΑΙΩΣΗ".
Μετά αφού έχεις αποφασήσει οτι θέλεις να ξαναδώσεις πας, συνήθως το πρώτο δεκαήμερο του Φεβρουαρίου σε όποιο Λύκειο της πόλης σου θες μαζί με αυτή τη "ΒΕΒΑΙΩΣΗ" κ το απολυτήριό σου. Και κάνεις την διαδικασία της εγγραφής εκεί.
Αυτά. Εκεί αφού πας θα σε ενημερώσουν πλήρως για το τι ακολουθεί.
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wdelas

Νεοφερμένος

Η wdelas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
τι κινησεις χρειαζεται να κανω για να ξαναδωσω πανελλαδικες;δεν ξερω αν πρπει να ξαναγραφτω και ποτε πρεπει να ξαναγραφτω.δεν ξερω γενικα τι διαδικασιες πρεπει να γινουν.ποσα μαθηματα θα δωσω αν ημουν στην θεωρητικη κατευθυνση;υπαρχει κατι συγκεκριμενο που πρεπει να ξερω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sangouinaki

Νεοφερμένος

Η εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Καλέ μην απογοητεύεσαι..Εγω ειμαι 24 και ξαναδίνω...Χαλαρωσε και ολα θα πανε μια χαρα!!!Θα δεις.Στο μυαλό μας ειναι όλα.:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wdelas

Νεοφερμένος

Η wdelas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλα δεν ειναι θεμα αγχους.την διαδικασια δεν θυμαμαι γιατι εχουν περασει χρονια απο τοτε που εδινα πρωτη φορα.βασικα τα πρακτικα χρειαζομαι να ξερω.το αγχος το αφηνω για αργοτερα χεχεχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prwteas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Παρεμπιπτόντως ποιος είναι ο συνολικός αριθμός των επανεξεταζόμενων κάθε χρόνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zoezaxariadi

Νεοφερμένος

Η ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
:'(θελω να ρωτησω παιδια που ξαναδωσαν ή ξαναδινουν τωρα πανελληνιες αν ειναι ευκολο ν ξαναδινεις χρειαζεται ξανα φροντιστηρια και παλι ξενυχτια τν 2 χρονια τ πηγατε καλυτερα απ τν πρωτη ρωταω γτ εγω φετος δινω πρωτη φορα και απ τν απροσεξια μου και τν γκαντεμια μ εχω γραψει σ ολα τ μαθηματα 2 μ 3 μοναδες (στα 20) πιο κατω απο οτι θα εγραφα!!! και αναρωτιεμαι ν ξαναδωσω ή να φυγω εξω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimos

Νεοφερμένος

Ο mimos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
προσεξε λιγο..εγω περσυ ημουν γ λυκειου και φετος ξαναδινω.ειναι παρα πολυ δυσκολο...παλι απ την αρχη,τα ιδια,οι φιλοι σου ολοι να εχουν περασει...και το καλυτερο ερωτημα θα περασεισ με την δευτερη φορα εκει π θεσ???ενταξει εχει και τα καλα του,δεν εχεισ σχολειο,εχεισ συνηδειτοποιησει οτι πρεπει να διαβασεισ,...για εξω δεν θα το λεγα!!!τι θελεισ να σπουδασεισ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zoezaxariadi

Νεοφερμένος

Η ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ιατρική θελω αλλα δεν νομιζω ν περασω τουλαχιστον φετος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natty

Νεοφερμένος

Η natty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εγω ξαναδινω φετος δευτερη χρονια και το σκιλομετανιωσα..πραγματικα
ειναι πολυ δυσκολο..και πολυ ψυχοφθορο..
ολοι μου λεγαν πως θα ξαναδωσεις δευτερη χρονια,ειναι δυσκολο κτλ
αλλα εγω πιστευα πως δν ηταν κατι σπουδαιο και αφου δν θα ειχα το σχολειο θα ηταν καπωσ πιο χαλαρα αλλα τελικα οχι..καμια σχεση..
επρεπε να ειχα φυγει εξω..μη σου πω πως επρεπε να μην ειχα δωσει ουτε την πρωτη φορα και να φευγα κατευθειαν.τσπ
και πιστευω τετοιες σχολες οπωσ η ιατρικη,θελουν πολυ διαβασμα..συνεχειαα, συνεχειαα να διαβαζεις..
και παλι δν μπορεις ν εισαι σιγουρος αν θα τα καταφερεις με τη δευτερη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
και εγώ 2η δίνω. στην αρχή ειδηκά, τα πράγματα είναι πολύ δύσκολα. νιώθεις όλη την χρονιά οτι κάτι πάει λάθος, οτι κανονικά δέν θα έπρεπε να είσαι σε αυτην την θέση, και οτι έχασες 1 χρόνο απο την ζωή σου. σάν όλοι να προχώρησαν και εσύ να έμεινες παγηδευμένος στο ίδιο επίπεδο. :thanks:

zoezaxariadi άν έφτασες τόσο κοντά περίμενε μέχρι τα αποτελέσματα και μετά βλέπεις. πολλές φορές αυτό που περιμένουμε είναι χαμηλώτερο απο αυτό που πραγματικά πέρνουμε, και επείσης δέν ξέρουμε και που θα πάνε οι βάσεις. :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimos

Νεοφερμένος

Ο mimos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
gaspar δυο τρεισ μοναδεσ λιγοτερεσ <στα 20 >απο οτι περιμενε να γραψει, λεει...!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
gaspar δυο τρεισ μοναδεσ λιγοτερεσ <στα 20 >απο οτι περιμενε να γραψει, λεει...!;)

οκ fixed.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hASMA

Νεοφερμένος

Η Γιούλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Παιδια πραγαματικα ερωτηση κρισεως!!! Σημερα συνειδητοποιησα κατι τρομερο. Λοιπον εγω φετος ξαναδινω πανελληνιες αλλα εντελως σε διαφορετικη κατευθυνση απο αυτη που ημουν οταν εδωσα πρωτη φορα. Δλδ τοτε έδινα τεχνολογικη κ τωρα θεωρητικη. Για τον υπολογισμο μοριων κ εισαγωγη στην τριτοβαθμια χρειαζονται κ οι βαθμοι οι σχολικοι? απο οτι ειδα σε ενα σαιτ ο βαθμος προσβασης ανεβαινει σημαντικα με την υπαρξη των βαθμων απο τα τετραμηνα. Εγω ομως με την ριζικη αλλαγη κατευθυνσης δεν εχω ουτε ενα αντιστοιχο βαθμο με τα μαθηματα που εδσα πανελλαδικως τωρα. Αυτο σημαινει οτι ο βαθμος προσβασης μου θα πιασει τον πατο??

Πειτε μου σας παρακαλω!! τα εχω χαμενα!!! :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Παιδια πραγαματικα ερωτηση κρισεως!!! Σημερα συνειδητοποιησα κατι τρομερο. Λοιπον εγω φετος ξαναδινω πανελληνιες αλλα εντελως σε διαφορετικη κατευθυνση απο αυτη που ημουν οταν εδωσα πρωτη φορα. Δλδ τοτε έδινα τεχνολογικη κ τωρα θεωρητικη. Για τον υπολογισμο μοριων κ εισαγωγη στην τριτοβαθμια χρειαζονται κ οι βαθμοι οι σχολικοι? απο οτι ειδα σε ενα σαιτ ο βαθμος προσβασης ανεβαινει σημαντικα με την υπαρξη των βαθμων απο τα τετραμηνα. Εγω ομως με την ριζικη αλλαγη κατευθυνσης δεν εχω ουτε ενα αντιστοιχο βαθμο με τα μαθηματα που εδσα πανελλαδικως τωρα. Αυτο σημαινει οτι ο βαθμος προσβασης μου θα πιασει τον πατο??

Πειτε μου σας παρακαλω!! τα εχω χαμενα!!! :'(
κοιτα οι βαθμοι του σχολειου δεν μετρανε τοσο πολυ οσο οι βαθμοι των πανελλαδικων,δλδ φροντισε να εχεις πολυ καλους βαθμους πανελλαδικων κοιτα απλα ισως αν ειχες καλυτερους βαθμους στο σχολειο αυτο να σε βοηθουσε περισσοτερο,με καποιους προχειρους υπολογισμους που ειχα κανει πριν 2 χρονια οταν εδινα εγω πρωτη φορα πανελληνιες θυμαμαι πως ειχα διαπιστωσει πως οι βαθμοι των πανελλαδικων ειναι πολυ πιο σημαντικοι απο του σχολειου αρκει βεβαια να γραψεις πολυ καλα και να μην εισαι στο μεταιχμιο.Παντως προσωπικα δεν ειχα γραψει καλα πανελληνιες και οι καλοι βαθμοι του σχολειου δεν βοηθησαν σχεδον καθολου ενω αν γινοταν το αντιστροφο θυμαμαι εβγαινε παραπανω ο βαθμος προσβασης.Καλη επιτυχια στα επομενα μαθηματα και μη το σκεφτεσαι τοσο αυτο,μην σε επηρεασει στις εξετασεις σου..
-----------------------------------------
:'(θελω να ρωτησω παιδια που ξαναδωσαν ή ξαναδινουν τωρα πανελληνιες αν ειναι ευκολο ν ξαναδινεις χρειαζεται ξανα φροντιστηρια και παλι ξενυχτια τν 2 χρονια τ πηγατε καλυτερα απ τν πρωτη ρωταω γτ εγω φετος δινω πρωτη φορα και απ τν απροσεξια μου και τν γκαντεμια μ εχω γραψει σ ολα τ μαθηματα 2 μ 3 μοναδες (στα 20) πιο κατω απο οτι θα εγραφα!!! και αναρωτιεμαι ν ξαναδωσω ή να φυγω εξω???
Κοιτα κι εγω εχω βρεθει σε παρομοια σχεδον θεση.Ναι δυστυχως τα φροντηστηρια και τα ξενυχτια ξαναρχειαζονται αλλα οχι στον ιδιο βαθμο,λογω του οτι δεν θα χεις σχολειο ο χρονος θα ειναι πιο πολυς για να μπορεσεις να καλυψεις καποια πραγματα.Κανενας ομως δεν μπορει να σου εγγυηθει οτι θα πας καλυτερα αυτο και παλι εξαρταται,αν ρωτας προσωπικα ναι τα πηγα πολυ καλυτερα.Το αν θα ξαναδωσεις ή οχι ειναι κατι που πρεπει να σκεφτεις μονος σου,να δεις αν εχεις την δυναμη να ξαναμπεις στην διαδικασια.Αν θες την αποψη μου κατσε να τελειωσουν οι πανελληνιες να βγουν τα αποτελεσματα να δεις πως τα πηγες και μετα βλεπεις,που ξερεις, μπορει και να τα χεις παει καλα αλλα λογω αγχους να νομιζεις αλλα,καλο θα ταν ομως ακομα κι ετσι να κανεις αργοτερα ενα μηχανογραφικο γιατι ποτε δεν ξερεις,μην βγαζεις αυθαιρετα συμπερασματα απο τωρα ισως και να καταφερεις και να περασεις καπου που να σε ενδιαφερει,μην το αποκλειεις..Παντως ειναι μεγαλη αποφαση το να ξαναδωσεις πανελληνιες 2η φοραειναι ζορι,κυριως ψυχολογικο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Doctorg

Νεοφερμένος

Ο Doctorg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Εγώ έχω φίλο που σαν τον zoezaxariadi ήθελα να μπει ιατρική, την 1 χρονιά δεν τα κατάφερε και ξανάδωσε δεύτερη, τώρα είναι στο 2 έτος στην Ιατρική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
εγω ξαναδινω φετος δευτερη χρονια και το σκιλομετανιωσα..πραγματικα
ειναι πολυ δυσκολο..και πολυ ψυχοφθορο..
ολοι μου λεγαν πως θα ξαναδωσεις δευτερη χρονια,ειναι δυσκολο κτλ
αλλα εγω πιστευα πως δν ηταν κατι σπουδαιο και αφου δν θα ειχα το σχολειο θα ηταν καπωσ πιο χαλαρα αλλα τελικα οχι..καμια σχεση..
επρεπε να ειχα φυγει εξω..μη σου πω πως επρεπε να μην ειχα δωσει ουτε την πρωτη φορα και να φευγα κατευθειαν.τσπ
και πιστευω τετοιες σχολες οπωσ η ιατρικη,θελουν πολυ διαβασμα..συνεχειαα, συνεχειαα να διαβαζεις..
και παλι δν μπορεις ν εισαι σιγουρος αν θα τα καταφερεις με τη δευτερη..

και εγώ 2η δίνω. στην αρχή ειδηκά, τα πράγματα είναι πολύ δύσκολα. νιώθεις όλη την χρονιά οτι κάτι πάει λάθος, οτι κανονικά δέν θα έπρεπε να είσαι σε αυτην την θέση, και οτι έχασες 1 χρόνο απο την ζωή σου. σάν όλοι να προχώρησαν και εσύ να έμεινες παγηδευμένος στο ίδιο επίπεδο. :thanks:

Συμφωνώ απόλυτα.Ειδικά με το δεύτερο.
Χαρακτηριστική έκφραση αυτής της χρονιάς στο φροντιστήριο ήταν " Δε έπρεπε να είμαι εγώ εδώ, έπρεπε να είχα περάσει" :P

Και γω ξαναδίνα φέτος δεύτερη φορά, και από το πολύ αγχος που έχω έχω εμφανίσει πρόβλημα στο στομάχι :(
Πάντως δεν είναι μόνο το πολύ διάβασμα της 2ης χρονιάς, είναι και οι σκέψεις που σε βασανίζουν..π.χ. αν δεν γράψω καλά και φέτος ή το αφού το ήξερα αυτο γιατί δεν το έγραψα κτλ

Πάντως αν μου ξαναδινότανε η ευκαιρία να αποφασίσω αν θα ξανάδινα ξάνα για 2η φορα σίγουρα η απάντηση ήταν όχι!

Θα σε συμβούλευα να περιμένεις τα αποτελέσματα πριν αποφασίσεις να ξαναδώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top