Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
18098 αλλα επειδη εχω αδερφο στο αρχαιολογικο στην Αθηνα με τραβαει με τις μετεγγραφες

ειχες γραψει παρα πολυ καλα!!για μενα μην το ρισκαρεις!!καλυτερα με 10%!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Είμαι στην Νομική Κομοτηνής.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
και εγω αυτο πιστευω ειναι κανεις απο εσας νομικη?(θελω να μαθω πως ειναι και εκει το κλιμα γενικοτερα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
βασικα πιστευω οτι εφοσον δεν μου αρεσει η φιλολογια που εχει διαφορα αντικειμενα δεν θα μου αρεσει η νομικη που ουσιαστικα εχει ενα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
τι λες Νηιρις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
βασικα πιστευω οτι εφοσον δεν μου αρεσει η φιλολογια που εχει διαφορα αντικειμενα δεν θα μου αρεσει η νομικη που ουσιαστικα εχει ενα....
Δεν έχει ένα αντικείμενο η νομική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
τι λες Νηιρις?
Και στην Νομική υπάρχει ποικιλία και μπορείς να βρείς τι σου ταιριάζει. Όσον αφορά το σχολή και το κλιμάκιό μου, τα περισσότερα μαθήματα τα θεωρώ ενδιαφέροντα, όμως δεν είναι απαραίτητο πως θα συμβεί το ίδιο και με εσένα, μπορεί εσύ να τα θεωρείς εξαιρετικά βαρετά κι αυτά.:P Αν το ψάξεις περισσότερο, ρωτήσεις γνωστούς σου που να είναι γνώστες των αντίστοιχων αντικειμένων, μπορεί να βρείς τι σου ταιριάζει-λίγο αργά βασικά, αλλα κάλλιο αργά παρά ποτέ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
βασικα ολοι μου λενε να περιμενω και τα επομενα εξαμηνα....παραλληλα ομως βλεπω τον αδεφο μου που ειναι στο ιστορικο αρχαιολογικο που εχει ξετρελαθει...και μια φιλη μου στο παιδαγωγικο που εχει επισης ξετρελαθει με τα εισαγωγικα μαθηματα...ενω μια αλλη φιλη μου που ηθελε να μπει φιλολογια(αλλα μπηκε αρχαιολογικο)βαριεται απιστευτα....δηλαδη πιστευω οτι μαλλον φαινεται απο την αρχη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Μην το λές, εξαρτάται απο την οπτική που υιοθετείς, αν προσπαθήσεις να δείς θετικά την σχολή, όλο και κάτι θα βρείς.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
την ειχα παρει αρνητικα πριν καλα αρχισει γιατι δεν μου αρεσε η λογοτεχνια....και ενω μου ελεγαν οτι δεν γινεται με τον ιδιο τροπο που γινεται στο λυκειο μου φαινεται χειροτερη...πραγματικα τη θεωρουσα πιο ενδιαφερουσα στο λυκειο...δυστυχως ειναι ψιλοαθλια κατασταση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Προσπάθησε, όσο γίνεται, να μην είσαι προκατειλημμένος και να την δείς θετικά.:) Αν εξακολουθείς να επιθυμείς να κάνεις 10%, έχεις καιρό μέχρι τον Φεβρουάριο να αποφασίσεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
δεν πρεπει να κανω αιτηση οτι θα ξαναδωσω πανελληνιες εστω και με το 10%?κατι εχω ακουσει για προθεσμια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Τον Φεβρουάριο, νομίζω, πως κάνεις την αίτηση για 10%, μαζί με τα άλλα παιδιά που κάνουν την αίτηση για το 90%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
α.οκ μεχρι τοτε θα ξανακοιταξψ τις σχολες και βλεπω....σας ευχαριστω πολυ καλη συνεχεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Τον Φεβρουαριο πας μονο αν δηλωσεις στο μηχανογραφικο αστυνομια/στρατο/τεφαα ισως κα ειδικο μαθημα....αν οχι, τοτε πας τον ιουνιο να παρεις κωδικο και να κανεις μηχανογραφικο σαν τους αλλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis12345

Δραστήριο μέλος

Ο vasilis12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 415 μηνύματα.
μη παραπληροφορειτε τον κοσμο
αν δεν παει το φλεβαρη να δηλωσει μαθηματα επιλογης και 6ο μαθημα, θα παρει 3 αλλους κωδικους που δεν μπορω να σ πω επειδη σεβομαι το φορουμ
και εγω θα σ ελεγα να πηγαινεις ουτως ή αλλως μια φορα το μηνα να κοβεις κινηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
μη παραπληροφορειτε τον κοσμο
αν δεν παει το φλεβαρη να δηλωσει μαθηματα επιλογης και 6ο μαθημα, θα παρει 3 αλλους κωδικους που δεν μπορω να σ πω επειδη σεβομαι το φορουμ
και εγω θα σ ελεγα να πηγαινεις ουτως ή αλλως μια φορα το μηνα να κοβεις κινηση
dude το παιδι ενδιαφερετε για 10%,αν καποιος θελει να ξαναδωσει τοτε παει φλεβαρη και δηλωνει μαθηματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis12345

Δραστήριο μέλος

Ο vasilis12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 415 μηνύματα.
ρε συ λεβεντια
εγω φετος ξαναδωσα (με το μισο μου τμημα βασικα)
ολοι 90 ή 10 απο φλεβαρη επρεπε για να κανουμε τη δηλωση

δες το και ετσι
αν παει ιουνιο, δεν θα εχει καρτελακι

πρεπει να παει φλεβαρη να δωσει και την παλια βεβαιωση προσβασης και να κανει το κομματι του

ε τωρα αν τα εκαναν λαθος στο σχολειο τι να σου πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
ρε συ λεβεντια
εγω φετος ξαναδωσα (με το μισο μου τμημα βασικα)
ολοι 90 ή 10 απο φλεβαρη επρεπε για να κανουμε τη δηλωση

δες το και ετσι
αν παει ιουνιο, δεν θα εχει καρτελακι

πρεπει να παει φλεβαρη να δωσει και την παλια βεβαιωση προσβασης και να κανει το κομματι του

ε τωρα αν τα εκαναν λαθος στο σχολειο τι να σου πω
Ειμαι πιο εμπειρος επειδη περυσι εκανα 10% και φετος ξαναδωσα...
Οποτε αν καποιος θελει να κρατησει τα μορια του για 10% και δεν επιθυμει να δηλωσει αστυνομια,στρατιωτικες σχολες και τεφαα ωστε να διαγωνιστει στα αθληματα τοτε πηγαινει ιουνιο στο λυκειο παιρνει τον κωδικο και ολα μελι γαλα,αλλιως παει φλεβαρη και τα δηλωνει.
Μετα αν ο αλλος θελει να ξαναδωσει πανελληνιες, πηγαινει φλεβαρη,δινει βεβαιωση προσβασης,αντιγραφο απολυτηριου, κανει δηλωση οτι θα συμμετασχει στις πανελληνιες,δηλωνει μαθηματα και περιμενει τον μαιο ωστε να παρει το καρτελακι...
Για 10% τι καρτελακι να παρει;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis12345

Δραστήριο μέλος

Ο vasilis12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 415 μηνύματα.
2 χρονια πανελληνιες δινω με το 90
καταρχας το φλεβαρη δηλωνα αν θελω να παω με το 10 ή το 90

και δευτερον στο σχολειο μου καρτελακι εβγαζαν και στο 90 και στο 10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top