Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Όχι, δε χάνεις.
Δες και εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωνσταντινα τσ

Νεοφερμένος

Η κωνσταντινα τσ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Καλημερα.Να ρωτησω κατι.Πως υπολογιζεται το ειδικο μαθημα?Θα δωσω γερμανικα.Πως μπορω να μαθω ποσο πρεπει να γραψω για να περασω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

κωνσταντινα τσ

Νεοφερμένος

Η κωνσταντινα τσ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Δηλαδη πως υπολογιζεται?Π.χ γραφω στα μαθηματα 14000 μορια.Αν γραψω γερμανικα 10-12,περναω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Όπως υπολογίζεις τα 14000 μόρια, με συντελεστές και έτσι, έτσι συνεχίζεις και με το ειδικό.
Κάνε καμιά δοκιμή αν θες στον υπολογιστή μορίων. https://ischool.e-steki.gr/page.php?p=moria
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILLYS-_-

Νεοφερμένος

Ο BILLYS-_- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Χρονια πόλλα καλα χριστουγεννα σε ολους!πανω απ'ολα υγεια!καλη συνεχεια στο διαβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βαλερια007

Νεοφερμένος

Η βαλερια007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
χρονια πολλα!!! καλα χριστούγεννα!!!
παιδια, εχω αποφασίσει και εγω πως θα δωσω πανελλαδικες ξανα στα 25 μου, δηλαδη φέτος.
την προηγούμενη φορα ήταν το 2003, εποχή, που μπορω με σιγουρια πλεον να πω, ότι τα μυαλά ήταν πάνω απο το κεφάλι, με ό,τι αυτο συνεπάγεται! θα σας ήμουν πραγματικά ευγνώμων αν με διαφωτίζατε λιγάκι σχετικα με: 1)πότε πρέπει να δηλώσω οτι θα δωσω; ισχύει το 1 μέχρι 20 φεβρουαριου;(ή εκει γύρω τελοσπάντων).
2)ημουν θεωρητικη και εκει θα παραμείνω, αλλα εχω το εξης πρόβλημα: ιστορία γενικης ή βιολογια γενικης; να σας πω σε αυτο το σημείο πως με ενδιαφερουν αποκλειστικα και μόνο οι σχολεσ του α πεδίου. Η ιστορία ειναι πολλή η ύλη και ψιλοβαρετη(ντροπη μου που το λέω, αλλα έτσι μου φαίνεται), απο την άλλη η βιολογία είναι σαφώς λιγότερη η ύλη αλλα, αν δεν με απατα η μνήμη μου, είχε ασκησούλες(το τελευταίο θέμα), που επίσης αν θυμαμαι καλα στις εξετάσεις δεν μπόρεσα να λύσω.Εσεις τι θα με συμβουλεύατε να διαλέξω. ξέρω οτι ιστορια, αν στρωθεις, γραφεις καλα, αλλα ειναι μεγαλο λουκι.
3) και τελευταίο, επειδη χρηματα γιοκ, ό, τι κανω θα το κανω μονο με προσωπικο διαβασμα.πιστευετε πως μπορω να τα καταφέρω;;; εχω σημειωσεισ και βοηθήματα απο τότε, τα λατινικα τα λατρευα, δεν ξέρω αν ισχύει ακόμη αυτο, θα δειξει, αλλα το πρόβλημα μου ειναι η εκθεση(αντε κ γραφω περιλήψεις και τέτοια, ποιος θα μου τα διορθώνει ρε παιδια;;; εγω;;) και η λογοτεχνια, ειδικα μετα απο εκεινο το δοξασμενο 9 του 2003, το οποίο ήταν και ο πρωτος βαθμος που ειδε η μανα μ, οταν ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα, και την μαζέυαμε. Αυτο το μάθημα μου φαίνεται αλλαλούμ. Ακόμη δεν εχω καταλάβει τι ζητάνε ακριβως να μαθουμε.
τέσπα, αυτα τα ολίγα, συγγνώμη αν σας κούρασα.
ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
:DΓεια σου βαλερια!καταρχας χρονια πολλα:santa:!εγω εδωσα την χρονια π μας περασε.Θα προσπαθησω να σε βοηθησω οσο μπορω.
Κατ'αρχας θα σε συμβουλευα αμεσως μολις αρχισουν τα σχολεια να παρεις τηλ σε ενα απο τα σχολεια της περιοχης σου κ να μαθεις για το ποτε πρεπει να κανεις την δηλωση!!!(μην παθεις τπτ κ τρεχεις τελευταια στιγμη)
ΒΙΟΛΟΓΙΑ
Επισης η προσωπικη μου αποψη ειναι να παρεις βιολογια.(Βεβαια τ μαθημα που κατακρεουργησε τα μορια μου ηταν η βιολογια:'(.Σε ολα τα αλλα τα ειχα παει πολυ καλα.Παρ ολα αυτα μπορω να πω πως εφταιγα εγω.Δεν εδωσα την απαραιτητη βαση ενω την ωρα της εξετασης ξεχασα ενα θεμα κ εκανα και λαθη απροσεξιας.)Επιπλεον ξεκινα την βιολογια κ μην εχεις την αυταπατη πως ειναι λιγη κ τελευταια στιγμη θα τα προλαβεις ολα.Η επαναληψη ειναι εκεινη που θα κρινει τ αποτελεσμα!Αν την κανεις καλα ναι θα γραψεις.
Οσον αφορα στην ασκηση που πεφτει-οχι παντα,σε μενα πχ δεν επεσε-κατα τηνν γνωμη μου ειναι ευκολη.Οσες ειχα κανει στο φροντιστηριο ηταν αρκετα ευκολες τουλαχιστον.Αυτο βεβαια ειναι κτ υποκειμενικο+εννοειται πως χρειαζεται κ λιγη εξοικειωση.Δηλαδη πρεπει να λυσεις ασκησεις(αλλα μην φανταστεις!).Η ιστορια απο την αλλη ας μην δουλευομαστε ειναι κτ ανυποφορο απο την στιγμη που εχεις 3,000απεξω ουτως η αλλως!:crazy:
ΛΑΤΙΝΙΚΑ-ΙΣΤΟΡΙΑ
:book:Οταν λεμε ξεσκισε τα εννοουμε ξεσκισε τα.Απο δω πρεπει να παρεις βαθμους.Και τα λατινικα ειναι μια παγιδουλα.Γιατι εχει βγει η βρωμα πως ειναι ευκολα.Δεν ειναι ευκολα,απλα νοειται το 20.Ομως υπαρχει πλυ λεπτομερεια κ χωρις παρααα πολλες επαναληψεις δεν εχεις βαθμο δεδομενο.
Ιστορια μαθαινε απεξω τα παντα κ κανε κ καμια πηγη,μην το ξεχασεις.
ΑΓΝΩΣΤΟ
Διαβασε γραμματικη +αρχικους καλα.Μαθε τα απλα(ω ναι μεγαλη παγιδα!)κ μετα προχωρησε!συντακτικα φαινομενα κτλ κ κανε μονη σου κειμενα.Πρωτα την συνταξη κ μετα την μεταφραση.Η μεταφραση πολυ βασικη.
ΓΝΩΣΤΟ
Μεταφρασεις,εισαγωγη,σχολια βιβλιου νερακι.Μετα διαβασε κ σχολια απο βοηθηματα κ γραφε ερωτησεις.Η εξασκηση ειναι βασικη.
ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ
Σχολια σχολια σχολια κ παλι σχολια.α!κ γραπτα τς ερωτησεις.
ΕΚΘΕΣΗ
Εδω ψιλοσηκωνω τα χερια ψηλα.θελω να πω...δεν μπορω να δωσω ουτως η αλλως καποια τιπς!:/:

Σε κανενα μαθημα δεν κανεις φροντιστηριο?Νομιζω πως πρεπει να βρεις καποιο μικρο σπασικλακι για σημειωσεις γενικα.Βεβαια αν εχω κ γω κρατησει σε καποια μαθηματα ευχαριστως να σου δωσω οτι μπορω!!!Βρες κ καποια φιλολογο απλα να σου διορθωνει εκθεσεις!:hmm:

P.S: Σου ευχομαι ολοψυχα να πας κ να γραψεις τελεια!Να βγεις απο αυτες τις κωλοαιθουσες κ να πεις εκανα οτι καλυτερο μπορουσα,εδωσα οτι μορουσα,δεν γινοταν καλυτερα!!!Ευχομαι στο καινουργιο χρονο να εισαι φοιτητρια στην σχολη που θες:smartass:!κ μην αφησεις αντιγραφες κτλ,θα με θυμηθεις...!

:thumbsup::yahoo::clapup:BONNES MERDES VALERIA!!!:clapup::yahoo::thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILLYS-_-

Νεοφερμένος

Ο BILLYS-_- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Γνωριζει κανεις αν θα αλλαξει κατι στις εξετασεις το 2012 οσο αναφορα τους αποφοιτους;(π.χ αριθμος μαθηματων η' οτιδηποτε αλλο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ακούστηκε κάτι για αλλαγή αλλά κανείς δεν ξέρει κάτι σίγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILLYS-_-

Νεοφερμένος

Ο BILLYS-_- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Χρονια πολλα καλη χρονια σε ολους.ευτυχισμενο το νεο ετος.ευχομαι υγεια χαρα ευτυχια και επιτυχια.καλο κουραγιο σε οσους δινουν φετος εξετασεις.

Γειας φιλοι μου!ελπιζω να ειστε ολοι καλα.χρειαζομαι βοηθεια θελω πολυ να πετυχω.γι'αυτο ξεκινησα απο τωρα το διαβασμα για τις εξετασεις του2012.παρακαλω οποιαδηποτε συμβουλη για τελειο διαβασμα θα ηταν καλοδεχουμενη.ειμαι θεωρητικη ξεκινησα διαβασμα ιστορια.ποτε να ξεκινησω ιδιαιτερα;σεποιαμαθηματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βαλερια007

Νεοφερμένος

Η βαλερια007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
αν θες για αρχαια ριξε μια ματια κ σε αυτο https://www.study4exams.gr/anc_greek/course/category.php?id=11. την επομενη χρονια θα βαλουν κ για λατινικα
το κακο ειναι οτι αργουν να αναρτισουν ενότητεσ, αλλα αφου το θεσ για του χρονου πιστευω θα σε βολεψει.

aggi92 σε ευχαριστω πολυ για τις συμβουλές σου!!! ;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILLYS-_-

Νεοφερμένος

Ο BILLYS-_- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ευχαριστω βαλερια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goldfishy

Νεοφερμένος

Η Goldfishy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους! Ειμαι 25 χρόνων και αποφάσισα πρόσφατα να δώσω Πανελληνιες ξανά μετά απο 7 Χρόνια έχω τελιωσει ένα ΤΕΙ πληροφορικης και τώρα στόχος μου είναι η σχολή αστυφυλακων.. Θα ήθελα και την γνώμη σας για το αν είναι εφικτό κάτι τέτοιο το πρόβλημα είναι με τα μαθηματικά κατεύθυνσης και την φυσική σίγουρα χρειάζομαι φροντιστήριο όμως γίνετε σε 5 μήνες να καλυψω αυτά τα μαθήματα; Ακούω απόψεις Υ.Γ τότε είχα βγάλει 12,500 μόρια με μια μικρή προσπάθεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Νομίζω αστυφυλάκων έχει όριο ηλικίας για να μπεις το έχεις ψάξει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goldfishy

Νεοφερμένος

Η Goldfishy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Απο όσο ξέρω είναι 27 για όλα τα σώματα ασφαλείας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freya

Δραστήριο μέλος

Η Freya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Χρυσοψαρακι καλως ηλθες!
Κι εγω στην ιδια φαση ειμαι!
Προσπαθω να πεισω τον εαυτο μου γιατι ειμαι πολυ αναποφασιστη!!!!
Εχεις ξεκινησει διαβασμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bettina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η bettina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Βάλτε ακόμη έναν στο γκρουπ!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freya

Δραστήριο μέλος

Η Freya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 449 μηνύματα.
καλως την τσουπρα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goldfishy

Νεοφερμένος

Η Goldfishy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Καλησπέρα κορίτσια και αγόρια!! Χαίρομαι πολυ που υπάρχουν και άλλοι σαν και εμένα!! Μου δίνει παραπάνω κουράγιο. έχω ξεκινήσει μονη μου για αρχή με ανάπτυξη εφαρμογων που το κατέχω λίγο και παράλληλα αρχές οικονομικής θεωρίας. Μην φανταστεισ εχει 2 μερεσ που αποφασισα να ξαναδωσω και ξεκινησα αμεσωσ!Ψάχνω Καθηγητες για μαθηματικά και φυσική Γιατί αυτά ούτε καταδιανια να τα αρχίσω μονη μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top