Πανελλήνιες μετά από εγγραφή σε Σχολή

telis13

Νεοφερμένος

Ο telis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση,αν δηλώσω μια σχολή και περάσω σε αυτήν και αρχίσω κανονικά,έχω το δικαίωμα για οποιονδήποτε λόγο να σταματήσω και να ξαναδώσω πανελλήνιες ξανά τον επόμενο χρόνο ή για να ξαναδώσω πανελλήνιες δεν πρέπει να εχω ξεκινήσει τα μαθήματα στην οποιαδήποτε σχολή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Μπορείς να δώσεις κανονικά πανελλήνιες ακόμη και αν έχεις εγγραφεί σε κάποια σχολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

telis13

Νεοφερμένος

Ο telis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ακόμα και αν έχω αρχήσει τα μαθήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
ναι! don't worry !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top