Πανελλήνιες και ελεύθερος χρόνος

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Είναι και ανάλογα τον άνθρωπο, το θέμα είναι να βγεις 2-3 ώρες το βράδυ και να το ευχαριστηθείς, όχι να μετανιώνεις κάθε λεπτό επειδή δεν κοιμήθηκες λίγο παραπάνω αντί να βγεις έξω.
Ναι οκ. Απλά προσωπικά προτιμάω να βγω, να πω καμια μαλακία, να γελάσω, να δω κόσμο, παρά να κάτσω μέσα, ακόμα και αν αυτό σημαίνει να ξεκουραστώ, γιατί φέτος έχω πραγματικά σιχαθεί το σπίτι μου, το γραφείο μου και κυρίως αυτήν την καρέκλα:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
ξεκινώντας,καλή επιτυχία σας εύχομαι όλους και μακάρι οι κόποι σας ν'ανταμειφθούν..τώρα,όσον αφορά την καλοκαιρινή προετοιμασία θα ήθελα να ρωτήσω εγώ..[είμαι β' ακόμα :P]..απαιτεί πολύωρο διάβασμα καθημερινά σε σημείο αν βγαίνεις πάλι 1-2 ώρες τη μέρα και αν?ας με διαφωτίσει κάποιος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
ξεκινώντας,καλή επιτυχία σας εύχομαι όλους και μακάρι οι κόποι σας ν'ανταμειφθούν..τώρα,όσον αφορά την καλοκαιρινή προετοιμασία θα ήθελα να ρωτήσω εγώ..[είμαι β' ακόμα :P]..απαιτεί πολύωρο διάβασμα καθημερινά σε σημείο αν βγαίνεις πάλι 1-2 ώρες τη μέρα και αν?ας με διαφωτίσει κάποιος :P

όχι όχι το καλοκαίρι είναι χαλαρό! Καμία σχέση με τον χειμώνα! Εγώ είχα κανονίσει τις ώρες έτσι ώστε και να κάνω τα μπανάκια μου και να βγαίνω έξω,σχεδόν καθημερινά. :):) Έβαζα μεσημέρια και νωρίς το πρωί 9 συνήθως στις 11 μπάνιο και μετα το μεσημέρι-απόγευμα διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ξεκινώντας,καλή επιτυχία σας εύχομαι όλους και μακάρι οι κόποι σας ν'ανταμειφθούν..τώρα,όσον αφορά την καλοκαιρινή προετοιμασία θα ήθελα να ρωτήσω εγώ..[είμαι β' ακόμα :P]..απαιτεί πολύωρο διάβασμα καθημερινά σε σημείο αν βγαίνεις πάλι 1-2 ώρες τη μέρα και αν?ας με διαφωτίσει κάποιος :P
απλά..ΟΧΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostastabou

Νεοφερμένος

Ο kostastabou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Πάντως φέτος που δίνω και χρόνος να μου έχει μείνει δε βγαίνω ...από κούραση και τέτοια μετά δεν έχω διάθεση .Αλλα ντάξει δεν είναι τόσο υπερβολικά τα πράγματα μια φορά την εβδομάδα μπορείς να πάς για κανα μπασκετακί σπίτι με φίλους κλπ ..και κανα ποτακί ανα δυο βδομάδες .Εξάλλου και μέσα να καθίσεις μετα από ένα σημείο δεν έχει νόημα.!Τώρα αναλόγως πως το πάρει κανείς μια ιδέα ειναι.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Εγώ δε μπορώ να πω πως μου έλειψε ελεύθερος χρόνος. Ελεύθερος χρόνος βέβαια όπως εγώ το εννοώ.
Δεν υπήρχε περίπτωση να έχω 2-3 ώρες κενό και να βγω για μια μπύρα π.χ
Είχα όμως ελεύθερο χρόνο να ψάχνω σε site διάφορα ενδιαφέροντα πράγματα, να βλέπω ταινίες (λιγότερο), να πηγαίνω για περπάτημα και να συζητάω με την οικογένεια μου. Έτσι περνούσα καλά εγώ και αυτό με ξεκούραζε.
Ο καθένας έχει τον τρόπο του. Τώρα το Πάσχα βέβαια στην αρχή δεν είχα καθόλου ελεύθερο χρόνο , τις τελευταίες 2 μέρες λίγο καλύτερα αλλά από αύριο ΔΥΝΑΤΑ στον αγώνα. Από εκεί και πέρα εσύ θα επιλέξεις τον τρόπο με τον οποίο χαλαρώνεις κι αν μια βόλτα για μια μπύρα που και που σε βοηθάει τότε καλά να περνάς και πιες και για εμάς ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ampalea4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
εγώ συνήθως βγαίνω για 2-3 τις παρασκευές με τους φίλους. όχι κάθε παρασκευή, αλλά 2-3 τον μήνα, ανάλογα το διάβασμα.
τις κυριακές έχω διαγωνίσματα στο φροντιστήριο., οπότε θέλω τα σάββατα να διαβάζω και να ξεκουράζομαι, ενώ τις κυριακές διάβασμα και ύπνος.


εγώ το θεωρώ αδύνατο να μείνω τόσο πολύ κλεισμένος, άλλωστε ξεκούραση δεν χρειάζεται μόνο σωματική, αλλά και πνευματική...
έστω και μισή ώρα περπάτημα με 1-2 φίλους είναι απαραίτητο για να ξελαμπικάρει το μυαλό, αλλιώς από ένα σημείο και μετά απλά κοιτάζω τα βιβλία, χωρίς να κατανοώ τι διαβάζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LYDIAG

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LYDIAG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Δεν μπορείς, κλεισμένος στο σπίτι, να αποδίδεις πάντα. Και η έξοδος είναι απαραίτητη. Μην ακούς όλους αυτούς που είναι και καλά στο σπίτι τόσους μήνες. Θα είχαν χαζέψει αν ήταν έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Σίγουρα έχω ελαττώσει το έξω σε σχέση με πέρσυ..αλλά κ πάλι δεν κλείστηκα κ στο σπίτι επειδή δίνω πανελλήνιες..! Προτιμώ τις Κυριακές μετά το πρωινό διαγώνισμα ή το βραδάκι...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
tsoufou με καθησύχασες τώρα :P αλλά εγώ προτιμώ πρωί-μεσημέρι κι ίσως απόγευμα διάβασμα και βράδυ έξω ;) χαχα,μέχρι τότε θα δούμε :)
Johnnasousa.. οκ :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicolettasp

Νεοφερμένος

Η Nicolettasp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Παιδιά που είστε τρίτη λυκείου οι απόφοιτοι,βγαίνατε εκείνη τη χρονιά; Αν ναι πόσο συχνά;Τα προλαβαίνατε όλα;:confused:

excuse moi,*ή απόφοιτοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

helion

Νεοφερμένος

Η tulip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Εμένα με έπιασε μια μανία φυγής από το σπίτι κατά τον Οκτώβρη...μετά όμως άντε να βγήκα 5 φορές, περιλαμβανομένων των εξόδων στις διακοπές! Γενικά όμως δεν με λες άτομο με αστείρευτη όρεξη για clubbing σε εβδομαδιαία βάση.
Πολλά παιδιά από εδώ έβγαιναν 2 και 3 φορές το μήνα, είχαν καβατζάρει όμως πρώτα σχολές στα Βαλκάνια, αν με πιάνεις.
Όσον αφορά στις διακοπές, τη βδομάδα μεταξύ Χριστουγέννων-Πρωτοχρονιάς έκατσα σπίτι και διάβασα 2 εξωσχολικά βιβλία. Βιολογίες και λεπτομέρειες θεωρίας άρχισαν να διαβάζονται καλά από Μάρτη και κάτω... :)
Ωραία χρονιά ήταν, πάμε για μπανάκια τώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicolettasp

Νεοφερμένος

Η Nicolettasp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Εμένα με έπιασε μια μανία φυγής από το σπίτι κατά τον Οκτώβρη...μετά όμως άντε να βγήκα 5 φορές, περιλαμβανομένων των εξόδων στις διακοπές! Γενικά όμως δεν με λες άτομο με αστείρευτη όρεξη για clubbing σε εβδομαδιαία βάση.
Πολλά παιδιά από εδώ έβγαιναν 2 και 3 φορές το μήνα, είχαν καβατζάρει όμως πρώτα σχολές στα Βαλκάνια, αν με πιάνεις.
Όσον αφορά στις διακοπές, τη βδομάδα μεταξύ Χριστουγέννων-Πρωτοχρονιάς έκατσα σπίτι και διάβασα 2 εξωσχολικά βιβλία. Βιολογίες και λεπτομέρειες θεωρίας άρχισαν να διαβάζονται καλά από Μάρτη και κάτω... :)
Ωραία χρονιά ήταν, πάμε για μπανάκια τώρα!

χαχα σε πιάνω...ή το χεις το ρευστό ή δεν το χεις...! ! ! !καλά αποτελέσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria s.

Νεοφερμένος

Η maria s. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
το ξέρω οτι το χειμώνα θα έχω πολύ διάβασμα αλλά εάν κάνω 2 ώρες την εβδομάδα βόλλει θα μου τρώει χρόνο πο το διάβασμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
το ξέρω οτι το χειμώνα θα έχω πολύ διάβασμα αλλά εάν κάνω 2 ώρες την εβδομάδα βόλλει θα μου τρώει χρόνο πο το διάβασμα?
να σου πω την αληθεια και οσα εχω ακουσει απο μεγαλυτερους στην αρχη τουλαχιστον αν οργανωνεις τον χρονο σου ειναι καλο να το κανεις γιατι ξεφευγεις και ασχολεισαι με κατι που σου αρεσει δεν θα σταματησουμε να μαστε ανθρωποι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria s.

Νεοφερμένος

Η maria s. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
να σου πω την αληθεια και οσα εχω ακουσει απο μεγαλυτερους στην αρχη τουλαχιστον αν οργανωνεις τον χρονο σου ειναι καλο να το κανεις γιατι ξεφευγεις και ασχολεισαι με κατι που σου αρεσει δεν θα σταματησουμε να μαστε ανθρωποι

αχ μπράβο είσαι ο μόνος που πιστεύει οτι είναι καλό γιατι όλοι οι άλλοι μου λένε οτι θα είναι τρομερό χάσιμο χρόνου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
αχ μπράβο είσαι ο μόνος που πιστεύει οτι είναι καλό γιατι όλοι οι άλλοι μου λένε οτι θα είναι τρομερό χάσιμο χρόνου!
δικια σου επιλογη ειναι το πολυ πολυ το αρχιζεις και αν παρατηρεις οτι σου τρωει χρονο το σταματας αν οχι συνεχιζεις απλα πραγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επειδή δίνουμε πανελλήνιες δε σημαίνει ότι πρέπει να μείνουμε με ένα βιβλίο όλη μέρα. Σίγουρα χρειάζεται ξεκούραση, γιατί μόνο έτσι θα μπορέσει κανείς να τα βγάλει πέρα μέχρι το τέλος!! =)
Καλό μας κουράγιο!!! Κοντεύουμε... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
Επειδή δίνουμε πανελλήνιες δε σημαίνει ότι πρέπει να μείνουμε με ένα βιβλίο όλη μέρα. Σίγουρα χρειάζεται ξεκούραση, γιατί μόνο έτσι θα μπορέσει κανείς να τα βγάλει πέρα μέχρι το τέλος!! =)
Καλό μας κουράγιο!!! Κοντεύουμε... :P

κοντευουμε μονο αλλοι 9 μηνες μεινανε :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Επειδή δίνουμε πανελλήνιες δε σημαίνει ότι πρέπει να μείνουμε με ένα βιβλίο όλη μέρα. Σίγουρα χρειάζεται ξεκούραση, γιατί μόνο έτσι θα μπορέσει κανείς να τα βγάλει πέρα μέχρι το τέλος!! =)
Καλό μας κουράγιο!!! Κοντεύουμε... :P
Συμφωνω! Τα δυσκολα περασαν και για σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top