Πανελλήνιες: θέλω να τα παρατήσω από ανασφάλεια να εξετάζομαι / να επιβεβαιώνομαι

Schlimazel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Schlimazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Πως αντιμετωπίζεται το να θες να τα παρατήσεις από ανασφάλεια, επειδή είναι δύσκολο να σε εξετάζεις και να επιβεβαιωνεσαι;
 

BillyTheKid

Νεοφερμένος

Ο BillyTheKid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Μαθητής Δημοτικού και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι πως είναι αρκετά δύσκολο, όσο και τέλεια προετοιμασμένος/-η να είσαι πάντα θα έχεις ένα "gut feeling" ότι δεν είσαι. Η μόνη σου ελπίδα λοιπόν είναι να πιστέψεις γερά στον εαυτό σου και στις ικανότητες σου
 

Schlimazel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Schlimazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι πως είναι αρκετά δύσκολο, όσο και τέλεια προετοιμασμένος/-η να είσαι πάντα θα έχεις ένα "gut feeling" ότι δεν είσαι. Η μόνη σου ελπίδα λοιπόν είναι να πιστέψεις γερά στον εαυτό σου και στις ικανότητες σου
Η αλήθεια είναι ότι έχω καλές βάσεις κ αυτογνωσία αλλά φοβάμαι μην εξαντληθω κάνοντας μου τον φιλόλογο χαχαχαχαχα
(αν κ το έχω συνηθίσει, μια ζωή ιδιαίτερα και ποτέ φροντ)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top