Πανελλήνιες για Ιατρική ως απόφοιτοι

Guest 909165

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Υπάρχει κανένας που ξανάδωσε Πανελλήνιες με στόχο την Ιατρική και πέρασε; Το επίπεδο μου είναι ήδη αρκετά καλό και δεν υπάρχουν ιδιαίτερα κενά (πλην της Χημείας με την οποία δεν τα πάμε πολύ καλά). Πόση ώρα αφιερώνατε κάθε μέρα στο διάβασμα;
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Σταματααα συγκινούμαι!
Λοιπόν! Wannabe συνάδελφε το ότι δεν έχεις κενά είναι πολύ ευχάριστο. Ουσιαστικά θα κανεις 2ο πέρασμα στην ύλη χωρίς να χρειαστεί να κατανοήσεις κάτι καινούργιο. Είχα κι εγώ το ίδιο πρόβλημα μαζί σου στη χημεία, το οποίο διατηρήθηκε και φέτος, αφού ο χαμηλότερος μου βαθμός ήταν εκει. Εστίασε εκει λοιπόν περισσότερο για να καλύψεις τα κενά σου ξεκινώντας άμεσα! Εγώ πέρσι διακοπές πήγα με τον σαλτερη. Τον χειμώνα τον βαρέθηκα και τον ξανάαφησα 😂 Για τις ωρες προσωπικού διαβάσματος δεν ξέρω τι να σου πω γιατί είναι προσωπική σου υπόθεση. Ως απόφοιτος θα έχεις πολύ ελεύθερο χρόνο. Αυτό για κάποιους είναι παγίδα ιδιαίτερα αν είσαι του ύπνου. Εγώ έβαλα μαθηματα το πρωι έτσι ώστε να μη κοιμαμαι μέχρι τις 10-11. Θα περασεις τη δεύτερη χρόνια αν δεν αφήνεις τιποτα για την επόμενη μέρα, για το επόμενο μάθημα ή για την επανάληψη.
Δεν ξέρω τι αλλο να σου πω. Είμαι διαθέσιμη όμως να απαντήσω σε οποιαδήποτε άλλη απορία σου είτε εδώ είτε σε π.μ
 

Guest 909165

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σταματααα συγκινούμαι!
Λοιπόν! Wannabe συνάδελφε το ότι δεν έχεις κενά είναι πολύ ευχάριστο. Ουσιαστικά θα κανεις 2ο πέρασμα στην ύλη χωρίς να χρειαστεί να κατανοήσεις κάτι καινούργιο. Είχα κι εγώ το ίδιο πρόβλημα μαζί σου στη χημεία, το οποίο διατηρήθηκε και φέτος, αφού ο χαμηλότερος μου βαθμός ήταν εκει. Εστίασε εκει λοιπόν περισσότερο για να καλύψεις τα κενά σου ξεκινώντας άμεσα! Εγώ πέρσι διακοπές πήγα με τον σαλτερη. Τον χειμώνα τον βαρέθηκα και τον ξανάαφησα 😂 Για τις ωρες προσωπικού διαβάσματος δεν ξέρω τι να σου πω γιατί είναι προσωπική σου υπόθεση. Ως απόφοιτος θα έχεις πολύ ελεύθερο χρόνο. Αυτό για κάποιους είναι παγίδα ιδιαίτερα αν είσαι του ύπνου. Εγώ έβαλα μαθηματα το πρωι έτσι ώστε να μη κοιμαμαι μέχρι τις 10-11. Θα περασεις τη δεύτερη χρόνια αν δεν αφήνεις τιποτα για την επόμενη μέρα, για το επόμενο μάθημα ή για την επανάληψη.
Δεν ξέρω τι αλλο να σου πω. Είμαι διαθέσιμη όμως να απαντήσω σε οποιαδήποτε άλλη απορία σου είτε εδώ είτε σε π.μ
Τέλεια, σε ευχαριστώ πααααρα πολύ!
 

Thanos_D

Νεοφερμένος

Ο Thanos_D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Αυτό με την τοποθέτηση των μαθημάτων πρωινές ώρες με βοήθησε και εμένα απίστευτα να μπω στην απαραίτητη ρουτίνα, σε διατηρεί μέσα στο κλίμα.
 
Top