[Πανελλήνιες] Πρόβλημα με το γραπτό

mike_92

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μία ερώτηση θα ήθελα να κάνω και εγώ πάνω σε αυτό. Δίνω φέτος.

Στο εξώφυλλο, στο μάθημα ΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ, έγραψα το όνομα του μαθήματος οσο πιο κοφτά μπορούσα (γιατι δεν χώραγε) αλλα δεν έγραψα την κατεύθυνση (για όσους δεν το ξέρουν το μάθημα αυτό είναι μόνο στην τεχνολογική κατεύθυνση) Δεν υπάρχει θέμα έτσι;;

Το ίδιο μας είπε και ένας επιτηρητής σήμερα στην ΦυσικΉ. μας λέει γράφτε μόνο "Φυσική Τεχνολογικής Κατεύθυνσης" (επειδή είμασταν τεχνολογική) ""για να μην φωνάζουν"" ΕΛΕΟΣ!!!


χωρις να ειμαι σιγουρος νομιζω οτι σε μαθηματα οπως η φυσικη και τα μαθηματικα που εξεταζονται σε δυο κατευθυνσεις πρεπει να δηλωνεται η κατευθυνση για στατιστικους λογους
για να δουν πχ αν στα μαθηματικα τα πηγε καλυτερα το συνολο της τεχνολογικης 'η της θετικης κατευθυνσης
ετσι στα υπολοιπα μαθηματα που ειναι προφανες σε ποια κατευθυνση ανοικουν δεν ειναι τοσο απαραιτητη η δηλωση της κατευθυνσης
μιλαω παντα για το εξωφυλλο οπου δεν εχει και μεγαλο κενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosVou

Νεοφερμένος

Ο PanosVou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Χαλαρώστε.... Τουλάχιστον το 10% των υποψηφίων αντί για Σωστό-Λάθος έγραψε Σ-Λ. Δεν υπάρχει καμία περίπτωση να κόψουν βαθμό για αυτό το λόγο.

Συγνώμην που επαναλάμβάνω το θέμα αλλά έχουμε από κάπου σίγουρο ότι δεν θα κοπούν βαθμοί από τέτοιες περιπτώσεις;
Και εγώ Σ-Λ έβαλα ρε παιδιά και από χθές, μετά από συζήτηση με συμμαθητές μου, κοντέυω να σκάσω.
Και αυτοί το ίδιο έκαναν !Όχι τίποτα αλλά γιατί τα είχα και ρωστά ρε γμτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Α μην τι αλλο θεωρουμε οτι οι διορθωτες ειναι ανθρωποι πανω απ'ολα, τι διαφορα εχει το Σ απο το Σωστο πια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top