[Πανελλήνιες] Πρόβλημα με το γραπτό

Heax

Νεοφερμένος

Ο Heax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Γεια σας παιδια , οταν κολλουσαν τα αυτοκολλητα οι επιτηρητες , δεν ξερω αν εκαναν σωστα που δεν μου εβαλαν και απο την μεσα μερια ωστε να μην φαινονται τα στοιχεια μου αλλα και ο βαθμος που θα βαλει ο καθε βαθμολογητης .. θα ρωτησω την δευτερα μηπως κανω λαθος αλλα και μηπως τα εχουν κολλησει μετα ... διοτι απο οτι ειδα σε μερικες ταξεις τα εβαζαν πριν παρουμε τα γραπτα ενω σε αλλους οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Εννοείς ότι δεν σου κολλήσανε το αυτοκόλλητο πανω στα στοιχεία σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heax

Νεοφερμένος

Ο Heax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
μονο στην πρωτη σελιδα ... εκτος και αν μου κολλησαν και δεν το θυμαμε .. ετσι και μηδενιστει απο βλακεια των βαθμολογητων θα τους βρασω ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Κατσε γιατι με μπέρδεψες. Αυτοκόλλητα κολλάνε στο εσώφυλλο στα Ατομικά Στοιχεία πανω-πανω και στον Αριθμο τετραδιου κατω-κατω. Τι εννοείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heax

Νεοφερμένος

Ο Heax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
εννοω οτι ο βαθμολογητης μου κολλησε 2 αυτοκολλητα στην πρωτη , μπροστα σελιδα και δεν νομιζω να μου κολλησε απο πισω που εχει τα στοιχεια μου αλλα και το μερος οπου θα μπει ο βαθμος που θα παρω ... και ξαναλεω , μπορει να εχω ξεχασει αν μου εβαλε ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Στα κουτάκια των βαθμολογητών δεν βάζει αυτοκόλλητο ο επιτηρητής αλλά οι βαθμολογητές την ώρα της βαθμολόγησης. Παιρνει ο πρώτος το γραπτό, το διορθώνει και κολλάει το αυτοκόλλητο. Παει στον δεύτερο, το διορθώνει κολλάει και αυτός αυτοκόλλητο. Και στο τέλος ξεσκεπάζονται οι βαθμοι και των δυο βαθμολογητών για να διαπιστωθεί αν η μεταξύ τους διαφορά είναι πάνω από 13 μόρια όπου στην περίπτωση αυτή επεμβαίνει και τρίτος βαθμολογητης. Ποτε όμως δεν αποκαλύπτονται τα στοιχεια των μαθητων κατά τη διάρκεια της βαθμολόγησης. Αυτοκόλλητα έπρεπε να μπουν στο μερος Ατομικά στοιχεία και Αριθμός τετραδίου την ώρα που παρέδιδες το γραπτό σου για να το δεις και εσύ. Τουλάχιστον, όταν έδινα εγώ, έτσι ήταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Στην μπροστα σελιδα σου εβαλε καποια νουμερα.

Δεν υπαρχει περιπτωση να μην καλυψε τα στοιχεια σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
εννοω οτι ο βαθμολογητης μου κολλησε 2 αυτοκολλητα στην πρωτη , μπροστα σελιδα και δεν νομιζω να μου κολλησε απο πισω που εχει τα στοιχεια μου αλλα και το μερος οπου θα μπει ο βαθμος που θα παρω ... και ξαναλεω , μπορει να εχω ξεχασει αν μου εβαλε ..

Όταν λες μπροστα σελιδα εννοεις το εξωφυλλο; Γιατι να σου κολλησει εκει; Αφου δεν γραφει τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
μονο στην πρωτη σελιδα ... εκτος και αν μου κολλησαν και δεν το θυμαμε .. ετσι και μηδενιστει απο βλακεια των βαθμολογητων θα τους βρασω ..

Mην ανησυχείς φίλε και να μη σου το κόλησαν δεν φταις εσύ. (αν και θα έπρεπε να το προσέξεις) αλλά οι βαθμολογητές το βρίσκω λίγο απίθανο να σου την μηδενίσουν. Ξέχνα το και πήγαινε στο επόμενο (μη το σκέφτεσαι το γραπτό σου δε θα μηδενιστεί από αυτό) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

182

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Όταν λες μπροστα σελιδα εννοεις το εξωφυλλο; Γιατι να σου κολλησει εκει; Αφου δεν γραφει τίποτα.

φετος αλλαξαν τα τετραδια!! ο αριθμος τετραδιου ειναι στο εξωφυλλο...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
παντως οι βαθμολογητες κολλησαν στο εξωφυλλο πριν παρουμε τα θεματα ενω στην μεσα σελισα στα ατομικα στοιχεια το κολλησαν οταν τα παραδιδαμε, κανοντας εναν τελευταιο ελεγχο στα στοιχεια. μηπως σο κολλησαν οταν το παρεδωσες και δεν το θυμασαι; στο εξωφυλλο εμπαινε ενα αυτοκολλητο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heax

Νεοφερμένος

Ο Heax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
τωρα που το ξανασκεφτομαι .. ειδαν τα στοιχεια μου στα γρηγορα και εφυγα .. ισως επειδη εφυγα βιαστηκα να μην ειδα οτι το κολλησαν!

Ευχαριστω παιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Παιδιά μην ανησυχείτε καθόλου για τέτοια πράγματα. Άκουσα στο ράδιο έναν καθηγητή που ήτανε και διευθυθντής στο διορθωτικό κέντρο. Είπε ότι οι υποψήφιοι δεν πρέπει να ανησυχούν για τέτοια όπως: δεν έγραψαν μάθημα ή ημερομηνία, αν κολλήθηκε ή όχι καλά το αυτοκόλλητο, αν έχουν μουτζούρες, αν έγραψαν κατά λάθος το όνομα τους, αν τσαλακώθηκε ή βράχηκε το γραπτό, αν μπήκαν σωστά οι υπογραφές επιτηρητών και άλλα τέτοια. Πάντα αυτά τα κοιτάνε και τα διορθώνουν ή τα ονόματα τα σβήνουν. Μάλιστα είπε 2 φορές ότι ποτέ δεν έχει ακυρωθεί γραπτό για τέτοιους λόγους. Άρα ξεχάστε τα τέτοια, ηρεμείστε και καλή συνέχεια.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heax

Νεοφερμένος

Ο Heax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ευχαριστω Dias για τις πληροφοριες αλλα και τους υπολοιπους .. μπορειτε να κλεισετε το thread!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalismylife

Νεοφερμένος

Η mixalismylife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
σημειωτεον δεν προκειται για μενα!αν καποιος υποψηφιος ειναι στη θεωρητικη κατ. και στοχευει σε ανθρωπιστικες επιστημες(αν δεν κανω λαθος στο πρωτο πεδιο)αν δεν γραψει καλα(για την ακριβεια καθολου καλα:()στη βιολογια επηρεαζεται ή οχι..γιατι απο καπου ακουσα οτι δε μετραει καθολου ο βαθμος της βιολογιας αν δεν πας στο τριτο πεδιο..ας μου απαντησει καποιος αν ειναι σιγουρος!!ευχαριστω πολυ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
αυτο ισχυει! δηλαδη η βιολογια ειναι μαθημα βαρυτητας στο 3ο πεδιο.ενω στο 1ο ειναι τα αρχαια και η ιστορια.βεβαια αν πας τελειως χαλια επηρεαζει καπως τον βαθμο σου,δεδομενο ειναι αυτο.αλλα οχι τοσο πολυ οπως ας πουμε τα αρχαια!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paparounas

Νεοφερμένος

Ο paparounas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Νομιζω , οχι δεν μετραει πολυ για το πρωτο πεδιο. Εχει ομως μεγαλο συντελεστη νομιζω στο 3ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalismylife

Νεοφερμένος

Η mixalismylife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
σας ευχαριστω πολυ παιδια!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

182

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Με αφορμη μια κουβεντα στα του αοδε, που τιθηκε το ζητημα τι γινεται αν καποιος βαλει Σ-Λ αντι για Σωστο Λαθος στις πανελλαδικες, κανω αυτο το ποστ!!!
Ακουσαμε απο καθηγητες να μην ανησυχουμε, και οτι αρκετοι το κανουν αυτο, αλλα θελω να ακουσουμε φοιτητες οι οποιοι περσυ και αλλες χρονιες εβαζαν "Σ" "Λ", και τελικα τα γραπτα τους ηταν ανεπιρεαστα!!!
Ευχαριστω πλ..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Με αφορμη μια κουβεντα στα του αοδε, που τιθηκε το ζητημα τι γινεται αν καποιος βαλει Σ-Λ αντι για Σωστο Λαθος στις πανελλαδικες, κανω αυτο το ποστ!!!
Ακουσαμε απο καθηγητες να μην ανησυχουμε, και οτι αρκετοι το κανουν αυτο, αλλα θελω να ακουσουμε φοιτητες οι οποιοι περσυ και αλλες χρονιες εβαζαν "Σ" "Λ", και τελικα τα γραπτα τους ηταν ανεπιρεαστα!!!
Ευχαριστω πλ..!!

Χαλαρώστε.... Τουλάχιστον το 10% των υποψηφίων αντί για Σωστό-Λάθος έγραψε Σ-Λ. Δεν υπάρχει καμία περίπτωση να κόψουν βαθμό για αυτό το λόγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top