Πανελλήνιες - Ιστορία: τι να κάνω για να γράψω τουλάχιστον 14;

N0b0dy

Νεοφερμένος

Η N0b0dy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Πόσες επαναλήψεις πρέπει να κάνω για να παρω τουλάχιστον ένα 14 στην ιστορία?
 

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Όσες νιώθεις ότι χρειάζεσαι.
Μη βάζεις στόχο το 14, θα πάρεις κάτω από τη βάση. Βάλε στόχο να γράψεις όσο καλύτερα γίνεται.
 

N0b0dy

Νεοφερμένος

Η N0b0dy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Όσες νιώθεις ότι χρειάζεσαι.
Μη βάζεις στόχο το 14, θα πάρεις κάτω από τη βάση. Βάλε στόχο να γράψεις όσο καλύτερα γίνεται.
Στο φροντιστήριο γράφω γύρω στο 90 και πάνω. Αλλά έχω ανασφάλειες και νιώθω ότι δεν θα γραψω τόσο.
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Είσαι καλή στην αποστήθιση;
 

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Και το δικό μου άγχος έχει φτάσει στο απροχώρητο με αποτελεσμα να μην κάνω τίποτα απο όσα σχεδιάζω .Πιστεύω μια χαρά θα είσαι εφόσον γράφεις τόσο καλά στα διαγωνίσματα<3. Εγω στοχεύω να κάνω μια επανάληψη πριν το Πάσχα που γράφουμε και προσομοιώσεις , μια για τις ενδοσχολικές και μια για Πανελλήνιες :wacko:
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top