Γενικό - [Παλιό Σύστημα] Συλλογή ασκήσεων και τεστ στις ΑΟΔΕ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

sophia_fr

Νεοφερμένος

Η sophia_fr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Τι λετε να πεσει στις επαναληπτικες στο αοδε?δινει κανεις απο εσας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jacobs

Νεοφερμένος

Ο jacobs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Σοφία ,
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΝΟΗΜΑ η οποιαδήποτε απόπειρα πρόβλεψης θεμάτων στην , ούτως ή άλλως , περιορισμένη ύλη του Α.Ο.Δ.Ε.

Δεν έχεις παρά να ασχοληθείς με ΟΛΑ τα ΘΕΜΑΤΑ Α.Ο.Δ.Ε. που έχουν τεθεί κατά την περίοδο 2000-2009 στο πλαίσιο των Πανελλαδικών Εξετάσεων (Τ.Ε.Ε. Β' Κύκλος / Δ' Τάξη Εσπερινών Λυκείων {Κανονικά & Επαναληπτικά} / Γ' Τάξης ΕΠΑ.Λ. / Γενικών Ημερήσιων Λυκείων {Κανονικά & Επαναληπτικά}) , καθώς και με ΟΛΑ τα ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ Α.Ο.Δ.Ε. της Ο.Ε.Φ.Ε. (περίοδος 2006-2009).

Και , βεβαίως , ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΛΕΙΨΕΙΣ ΤΗ ΜΕΛΕΤΗ ΕΚΕΙΝΩΝ ΤΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΜΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΟΠΟΙΑ "ΠΡΟΣΦΕΡΟΝΤΑΙ" ΓΙΑ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ.
Με διαπιστωμένη πλέον τη διάθεση ή την τάση (είναι της μόδας τελευταία) της Εξεταστικής Επιτροπής να ΕΠΑΝΕΡΧΕΤΑΙ σε ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΩΝ ΕΤΩΝ , ΔΕ ΘΑ ΣΟΥ ΣΥΝΙΣΤΟΥΣΑ ΝΑ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΖΗΤΗΜΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΛΕΤΗ ΣΟΥ. Αν θέλεις να αριστεύσεις στο μάθημα , η παραπάνω πρότασή μου αποτελεί "μονόδρομο".
Ωστόσο , οι επιλογές είναι δικές σου. Έχεις τη δυνατότητα να πάρεις τα "ρίσκα" σου και να δοκιμάσεις την τύχη σου , επιλέγοντας θέματα κατά το δοκούν.
ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ; Σε εσένα εναπόκειται η επιλογή της στρατηγικής που θα ακολουθήσεις.

Σε εμένα , το μόνο που απομένει είναι να σου ευχηθώ , με όλη μου την καρδιά , τη μέγιστη δυνατή επιτυχία στη συγκεκριμένη εξέταση. Να είσαι καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ 01 - ΑΔΕ ΤΕΕ Β' ΚΥΚΛΟΣ.pdf
    98.7 KB · Εμφανίσεις: 155
  • ΑΟΔΕ 09 Γ' Τάξη ΕΠΑΛ.pdf
    90.6 KB · Εμφανίσεις: 187
  • ΟΕΦΕ 09-ΑΟΔΕ Γ' Τάξης ΕΠΑΛ.pdf
    55.4 KB · Εμφανίσεις: 140
  • ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ 01 - ΑΟΔΕ Δ' ΤΑΞΗΣ ΕΣΠΕΡΙΝΩΝ ΛΥΚΕΙΩΝ.pdf
    138.4 KB · Εμφανίσεις: 147
  • ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ 02 - ΑΟΔΕ Δ' ΤΑΞΗΣ ΕΣΠΕΡΙΝΩΝ ΛΥΚΕΙΩΝ.pdf
    148.2 KB · Εμφανίσεις: 129

jacobs

Νεοφερμένος

Ο jacobs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Θεμάτων συνέχεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ 03 - ΑΟΔΕ Δ' ΤΑΞΗΣ ΕΣΠΕΡΙΝΩΝ ΛΥΚΕΙΩΝ.pdf
    104.6 KB · Εμφανίσεις: 129
  • ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ 04 - ΑΟΔΕ Δ' ΤΑΞΗΣ ΕΣΠΕΡΙΝΩΝ ΛΥΚΕΙΩΝ.pdf
    110.1 KB · Εμφανίσεις: 102
  • ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ 05 - ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΕΣ ΑΟΔΕ Δ' ΤΑΞΗΣ ΕΣΠΕΡΙΝΩΝ ΛΥΚΕΙΩΝ.pdf
    98.6 KB · Εμφανίσεις: 127
  • ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ 06 - ΑΟΔΕ Δ' ΤΑΞΗΣ ΕΣΠΕΡΙΝΩΝ ΛΥΚΕΙΩΝ.pdf
    153.3 KB · Εμφανίσεις: 111
  • ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ 06 - ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΕΣ ΑΟΔΕ Δ' ΤΑΞΗΣ ΕΣΠΕΡΙΝΩΝ ΛΥΚΕΙΩΝ.pdf
    137 KB · Εμφανίσεις: 113

jacobs

Νεοφερμένος

Ο jacobs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Θεμάτων συνέχεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ 07 - ΑΟΔΕ Δ' ΤΑΞΗΣ ΕΣΠΕΡΙΝΩΝ ΛΥΚΕΙΩΝ.pdf
    159.2 KB · Εμφανίσεις: 100
  • ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ 08 - ΑΟΔΕ Δ' ΤΑΞΗΣ ΕΣΠΕΡΙΝΩΝ ΛΥΚΕΙΩΝ.pdf
    155.9 KB · Εμφανίσεις: 102
  • ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ 08 - ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΕΣ ΑΟΔΕ Δ' ΤΑΞΗΣ ΕΣΠΕΡΙΝΩΝ ΛΥΚΕΙΩΝ.pdf
    159.3 KB · Εμφανίσεις: 105
  • ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ 09 - ΑΟΔΕ Δ' ΤΑΞΗΣ ΕΣΠΕΡΙΝΩΝ ΛΥΚΕΙΩΝ.pdf
    155 KB · Εμφανίσεις: 102
  • ΑΟΔΕ 2000 ΓΕΝ. ΛΥΚΕΙΩΝ.pdf
    120 KB · Εμφανίσεις: 112

jacobs

Νεοφερμένος

Ο jacobs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Θεμάτων συνέχεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • ΑΟΔΕ 01 ΓΕΝ. ΛΥΚΕΙΩΝ.pdf
    162.2 KB · Εμφανίσεις: 117
  • ΑΟΔΕ 02 ΓΕΝ. ΛΥΚΕΙΩΝ.pdf
    163.8 KB · Εμφανίσεις: 118
  • ΑΟΔΕ 03 ΓΕΝ. ΛΥΚΕΙΩΝ.pdf
    163.2 KB · Εμφανίσεις: 116
  • ΑΟΔΕ 03 ΕΠΑΝ ΓΕΝ. ΛΥΚΕΙΩΝ.pdf
    164.2 KB · Εμφανίσεις: 136
  • ΑΟΔΕ 04 ΓΕΝ. ΛΥΚΕΙΩΝ.pdf
    136.2 KB · Εμφανίσεις: 129

jacobs

Νεοφερμένος

Ο jacobs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Θεμάτων συνέχεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • ΑΟΔΕ 04 ΕΠΑΝ ΓΕΝ. ΛΥΚΕΙΩΝ.pdf
    155.3 KB · Εμφανίσεις: 105
  • ΑΟΔΕ 05 ΓΕΝ. ΛΥΚΕΙΩΝ.pdf
    149.6 KB · Εμφανίσεις: 105
  • ΑΟΔΕ 05 ΕΠΑΝ ΓΕΝ. ΛΥΚΕΙΩΝ.pdf
    153 KB · Εμφανίσεις: 108
  • ΑΟΔΕ 06 ΓΕΝ. ΛΥΚΕΙΩΝ.pdf
    187.7 KB · Εμφανίσεις: 100
  • ΑΟΔΕ 06 ΕΠΑΝ ΓΕΝ. ΛΥΚΕΙΩΝ.pdf
    153.6 KB · Εμφανίσεις: 121

jacobs

Νεοφερμένος

Ο jacobs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Θεμάτων συνέχεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • ΑΟΔΕ 07 ΓΕΝ. ΛΥΚΕΙΩΝ.pdf
    188.1 KB · Εμφανίσεις: 115
  • ΑΟΔΕ 07 ΕΠΑΝ ΓΕΝ. ΛΥΚΕΙΩΝ.pdf
    146.9 KB · Εμφανίσεις: 119
  • ΑΟΔΕ 08 ΓΕΝ. ΛΥΚΕΙΩΝ.pdf
    153.3 KB · Εμφανίσεις: 103
  • ΑΟΔΕ 08 ΕΠΑΝ ΓΕΝ. ΛΥΚΕΙΩΝ.pdf
    153.8 KB · Εμφανίσεις: 112
  • ΑΟΔΕ 09 ΓΕΝ. ΛΥΚΕΙΩΝ.pdf
    153.5 KB · Εμφανίσεις: 116

jacobs

Νεοφερμένος

Ο jacobs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Τελευταίο "σετ" (τετράδα) Θεμάτων επί συνόλου 34άρων


Καλή δύναμη ,

jacobs


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • ΟΕΦΕ 06-ΑΟΔΕ ΓΕΝ. ΛΥΚΕΙΩΝ.pdf
    105.8 KB · Εμφανίσεις: 103
  • ΟΕΦΕ 07-ΑΟΔΕ ΓΕΝ. ΛΥΚΕΙΩΝ.pdf
    50.7 KB · Εμφανίσεις: 113
  • ΟΕΦΕ 08-ΑΟΔΕ ΓΕΝ. ΛΥΚΕΙΩΝ.pdf
    51 KB · Εμφανίσεις: 101
  • ΟΕΦΕ 09-ΑΟΔΕ ΓΕΝ. ΛΥΚΕΙΩΝ.pdf
    55 KB · Εμφανίσεις: 101

sophia_fr

Νεοφερμένος

Η sophia_fr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Τελευταίο "σετ" (τετράδα) Θεμάτων επί συνόλου 34άρων


Καλή δύναμη ,

jacobs


Η ερωτησή μου ήταν απλά για να ακούσω κάποια γνώμη και τίποτα παραπάνω. Έχω στο μυαλό μου να το διαβάσω άψογα το βιβλίο,όπως ήδη κάνω,,είναι άλλωστε η δεύτερη φορά που δίνω και δεν θέλω να γράψω άσχημα!!Έλπίζω σ ένα σίγουρο 20άρι.Σας ευχαριστώ παρα πολύ όμως για το υλικό και για τη καθοδηγησή σας στο κατάλληλο τρόπο διαβάσματος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jacobs

Νεοφερμένος

Ο jacobs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΕΣ ΑΠΟΛΥΤΗΡΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Γ΄ ΤΑΞΗΣ ΗΜΕΡΗΣΙΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ (ΚΥΚΛΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ)
ΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΟ ΜΑΘΗΜΑ : "ΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ"

ΤΕΤΑΡΤΗ 8 ΙΟΥΛΙΟΥ 2009
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • ΑΟΔΕ 09 ΕΠΑΝ ΓΕΝ. ΛΥΚΕΙΩΝ.pdf
    153.4 KB · Εμφανίσεις: 590

dragonver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragonver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Κατά τη γνώμη μου ήταν ήταν μισό κλικ πιο απαιτικά από τις κανονικές εξετάσεις και αυτό γιατί οι ερωτήσεις αναπτυξης ήταν πιο μεγάλες. Άποψη μου πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_fr

Νεοφερμένος

Η sophia_fr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Κατά τη γνώμη μου ήταν ήταν μισό κλικ πιο απαιτικά από τις κανονικές εξετάσεις και αυτό γιατί οι ερωτήσεις αναπτυξης ήταν πιο μεγάλες. Άποψη μου πάντα.
Δεν έχεις άδικο!!
Όντως ήταν κάπως πιο απαιτητικές, παρ'όλα αυτά δεν ήταν δύσκολα με την έννοια ότι θα μπορούσαν να βάλουν κανενα εισαγωγικό για αναπτυξη!
Και εμένα μου έκανε εντύοωση που έβαλαν δύο αρκετά μεγάλα κομμάτια από το ίδιο υποκεφάλαιακι 2.7!!
Παρ'όλα αυτά πώς έγραψες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Δεν έχεις άδικο!!
Όντως ήταν κάπως πιο απαιτητικές, παρ'όλα αυτά δεν ήταν δύσκολα με την έννοια ότι θα μπορούσαν να βάλουν κανενα εισαγωγικό για αναπτυξη!
Και εμένα μου έκανε εντύοωση που έβαλαν δύο αρκετά μεγάλα κομμάτια από το ίδιο υποκεφάλαιακι 2.7!!
Παρ'όλα αυτά πώς έγραψες??



αν σκεφτείς ότι όλοι περίμεναν 2.6 και 2.7 για φέτος και δεν έπεσαν...
...η διοίκηση ανθρωπίνων πόρων ήταν αναμενόμενη!!
πριν έβαλαν και καναδυό αντιsos:mad:...
τώρα ήταν όλα καραμπινάτα!!
εμένα μου φάνηκαν ευκολότερα από τα ΄κανονικά΄, την ανταγωνιστικότητα πχ. δεν την είχα διαβάσει καθόλου επειδή ήταν τελευταία σελίδα του 1ο κεφ. και έλεγα άντε να πάω στο 2ο που είναι πιο ουσιώδες.. και όταν το είδα έπεσα από τα σύννεφα!!
επίδης στην αρχή του 2.5 ήξερα το νόημα αλλά δεν το ήξερα κατά λέξη..
σκατά τελικά εντάξει έγραψα 18,5..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jeddruller

Νεοφερμένος

Ο Jeddruller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
εμένα μου φάνηκαν ευκολότερα από τα ΄κανονικά΄, την ανταγωνιστικότητα πχ. δεν την είχα διαβάσει καθόλου επειδή ήταν τελευταία σελίδα του 1ο κεφ. και έλεγα άντε να πάω στο 2ο που είναι πιο ουσιώδες.. και όταν το είδα έπεσα από τα σύννεφα!!

Αυτό είναι που ξεχωρίζει το 100% από το 90% ;) συνήθως κάτι που δεν το πολυδίνεις σημασία εκτός κ αν έχεις διαβάσει τόσο που τα ξέρεις όλα κατά λέξη :D


Δεν υπάρχει αυτή η λέξη για το συγκεκριμένο μάθημα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jacobs

Νεοφερμένος

Ο jacobs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Τα φετινά επαναληπτικά θέματα Α.Ο.Δ.Ε. ήταν απολύτως αναμενόμενα. Σαφή ως προς τη διατύπωσή τους , "απαιτητικά" ως προς την έκταση και την ποσότητα των προς ανάπτυξη ερωτημάτων τους , δε δυσκόλεψαν τους καλά προετοιμασμένους υποψηφίους , αλλά και δε διευκόλυναν τους λιγότερο επιμελείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Εμένα μου φάνηκαν πιο απλά πάντως από τα δικά μας.Αυτά ήταν αναμενόμενα όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki_7

Νεοφερμένος

Η Maraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Μηπως θα μπορουσατε να μου δωσετε μερικες ασκησεις πανω στην παραγωγικοτητα αποδοτικοτητα κλπ ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixas!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mixas!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Μηπως θα μπορουσατε να μου δωσετε μερικες ασκησεις πανω στην παραγωγικοτητα αποδοτικοτητα κλπ ??


η ασκηση του βιβλιου ειναι θεωρητικη!Δε θα πεσουν ασκησεις αφου ολες ειναι εκτος υλης...η συγκεκριμενη που ειχει το βιβλιο το πολυ με αλα νουμερα αν μπει θα μπει ως σωστος λαθος η επιλογης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stroumfita

Νεοφερμένος

Η Κρυσταλλένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Εχει παρα πολυ καιρο να μπει ασκηση στο αοδε...οποτε μην αγχωνεσαι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stratos_man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Εχει παρα πολυ καιρο να μπει ασκηση στο αοδε...οποτε μην αγχωνεσαι!!!

Μα δεν εχει πεσει ποτε ασκηση για να εχει καιρο να μπει.!!!!! ΕΙΝΑΙ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ κακως το βιβλιο το ονομαζει (σαν) ασκηση δεν υπαρχει πιθανοτητα να μπει...ΑΟΔΕ ειναι ΟΧΙ ΑΟΘ(:(:()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top