[Παλιό Σύστημα] Σκονάκι στην Οικονομία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
φοβερος ο τιτλος,ε?:lol:
λοιπον,γραφαμε οικονομια την τεταρτη και το μονο κεφαλαιο που δεν ειχα διαβασει ηταν το τελευταιο,οποτε το αφησα για το πρωι.δεν ξυπνησα ομως,ουτε μπορεσα να διαβασω στο σχολειο,οποτε εκανα μονο 4 σκονακια στο θρανιο για τις εταιριες.το σκονακι ηταν αποτυχημενο βεβαια,γιατι ετσι οπως τα ειχα γραψει(μιγμα greeklish,αγγλικων και γερμανικων)ηταν ακατανοητο(δε μπορεσα να το χρησιμοποιησω!!!).και μαλιστα δεν επεσαν αυτα(με 1 εξαιρεση):mpam:να παω στο κυριως θεμα ομως.
οταν γραφαμε,ο καθηγητης(η μουσιτσα οπως τον αποκαλει ο διπλανος μου:lol::lol::lol::lol::lol:)εδε οτι κατι ειχα γραψει στο θρανιο και καθισε να το διαβασει.εγω,εχοντας βιωσει επιτυχως παρομοιες καταστασεις,συνεχισα να γραφω αταραχη.εκεινος μετα απο ενα λεπτο εφυγε.
ολα οκ,μας φερνει την παρασκευη τα διαγωνισματα(στο οποιο πηρα 12,2-εκανα ενα λαθος,ενα κυκλακι μου κοστισε 10 μοναδες!!!:boom:,και ολα τα αλλα ηταν +++++)και καπως το εφερε η κουβεντα και λεει η παλιομουσιτσα:
...επιασα και μερικους με σκονακια,θα παρουν μοναδα...

:!:εκεινη τη στιγμη...εμεινα!!!οχι επειδη το καταλαβε,αλλα για τη μοναδα!:scared:θα μου βαλει μοναδα στο 4μηνο,αυτο εννοουσε?θα προτιμουσα να μου παρει την κολλα,να με κραξει(κοινως να με εξευτελισει:P)παρα να μου παιζει το μαλ@κα και συνεπως να ανγκαστω να κατσω μεσα ολη την ωρα απο το φοβο μου μηπως δει ολα τα σκονακια ενω λειπω!!!

θα με αφησει κι αυτος στο τετραμηνο?:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

coachina

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
νομίζω ότι δεν κατάλαβε ότι έκανες εσυ σκονάκι...εκτός κ αν κατάλαβε και τα greeklish και τα αγγλικά και τα γερμανικά που έγραφες...άλλωστε δν μου φαινεται κ πολύ λογικό να σου βάλει μονάδα στο τετραμηνο..είναι πολύ σπάνιο να γινει κτ τέτοιο..(από την εμπειρία που έχω ως τώρα τουλάχιστον:xixi:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Μπα,δε θα σ αφήσει, η φράση ήταν πιο πολύ για να τρομοκρατήσει όσους έκαναν και δεν το κατάλαβε (κατα το όποιος έχει τη μύγα....όπως τώρα:P).

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΠΙΑΝΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΜΕ ΣΚΟΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΜΗΔΕΝΙΖΕ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΩΝ ΟΠΛΩΝ???

Χαλάρωσε και απόλαυσε τις διακοπές σου...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
thnxk a lot παιδια...γιατι ειχα και το διπλανο μου να λεει "μπραβο ρε,ευτυχως που δε σ'επιασε!" και μου εκανε την καρδια οχι περιβολι,θερμοκηπιο! :D
καλες γιορτες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
δεν εννοουσε εσενα,προφανως. και εξαλλου μοναδα στο τετραμηνο ΜΟΝΟ απο σκονακι δεν υπαρχει. ελεος:P. για σκονακι μπορει να σου μηδενισει το γραπτο και ΜΟΝΟ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Αφου το εφερε η κουβεντα θα σας πω κ εγω την ιστορια μου!:) Ολα αρχισαν λοιπον οταν γραφαμε Θρησκεια(κοινως Θρησκευτικα) κ δεν ειχα διαβασει Χριστο(ως συνηθως στη Θρησκεια)!:P Ειχα αφιερωσει 30 λεπτα απο τη ζωη μου για να κανω ισα με καμια 5αρια σκονακια τα οποια τα ειχα μοιρασει σε ολη τη πτερυγα!:jumpy: Ειχα λοιπον τα σκονακια κατω απο την κολλα μου! Για κακη μου τυχη δεν προλαβα και ενω χτυπαει το κουδουνι μαζευει τις κολλες. Και το αστειο εδω αρχιζει: :lol: Παιρνει τη κολλα ΜΑΖΙ με το σκονακι!:D Οχ λεω την εβαψα ασχημα...:!: Τεσπα σημειωνει στο σκονακι το ονομα μου για να με θυμηθει και καλα...:P Ερχεται η μερα της παραδοσης.....:'( Παιρνω το τεστ και ποσο μου ειχε βαλει λετε?:what: 16, κατι!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy: Τρελαθηκα σας λεω... ΕΛΕΟΣ! Ακουω σχολια...:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Αφου το εφερε η κουβεντα θα σας πω κ εγω την ιστορια μου!:) Ολα αρχισαν λοιπον οταν γραφαμε Θρησκεια(κοινως Θρησκευτικα) κ δεν ειχα διαβασει Χριστο(ως συνηθως στη Θρησκεια)!:P Ειχα αφιερωσει 30 λεπτα απο τη ζωη μου για να κανω ισα με καμια 5αρια σκονακια τα οποια τα ειχα μοιρασει σε ολη τη πτερυγα!:jumpy: Ειχα λοιπον τα σκονακια κατω απο την κολλα μου! Για κακη μου τυχη δεν προλαβα και ενω χτυπαει το κουδουνι μαζευει τις κολλες. Και το αστειο εδω αρχιζει: :lol: Παιρνει τη κολλα ΜΑΖΙ με το σκονακι!:D Οχ λεω την εβαψα ασχημα...:!: Τεσπα σημειωνει στο σκονακι το ονομα μου για να με θυμηθει και καλα...:P Ερχεται η μερα της παραδοσης.....:'( Παιρνω το τεστ και ποσο μου ειχε βαλει λετε?:what: 16, κατι!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy: Τρελαθηκα σας λεω... ΕΛΕΟΣ! Ακουω σχολια...:iagree:

...τα λογια ειναι περιττα....:P ...η κωλοφαρδια σε χτυπα εκει που δεν το περιμενεις απλως....:P:P:lol2:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
φοβερος ο τιτλος,ε?:lol:
λοιπον,γραφαμε οικονομια την τεταρτη και το μονο κεφαλαιο που δεν ειχα διαβασει ηταν το τελευταιο,οποτε το αφησα για το πρωι.δεν ξυπνησα ομως,ουτε μπορεσα να διαβασω στο σχολειο,οποτε εκανα μονο 4 σκονακια στο θρανιο για τις εταιριες.το σκονακι ηταν αποτυχημενο βεβαια,γιατι ετσι οπως τα ειχα γραψει(μιγμα greeklish,αγγλικων και γερμανικων)ηταν ακατανοητο(δε μπορεσα να το χρησιμοποιησω!!!).και μαλιστα δεν επεσαν αυτα(με 1 εξαιρεση):mpam:να παω στο κυριως θεμα ομως.
οταν γραφαμε,ο καθηγητης(η μουσιτσα οπως τον αποκαλει ο διπλανος μου:lol::lol::lol::lol::lol:)εδε οτι κατι ειχα γραψει στο θρανιο και καθισε να το διαβασει.εγω,εχοντας βιωσει επιτυχως παρομοιες καταστασεις,συνεχισα να γραφω αταραχη.εκεινος μετα απο ενα λεπτο εφυγε.
ολα οκ,μας φερνει την παρασκευη τα διαγωνισματα(στο οποιο πηρα 12,2-εκανα ενα λαθος,ενα κυκλακι μου κοστισε 10 μοναδες!!!:boom:,και ολα τα αλλα ηταν +++++)και καπως το εφερε η κουβεντα και λεει η παλιομουσιτσα:
...επιασα και μερικους με σκονακια,θα παρουν μοναδα...

:!:εκεινη τη στιγμη...εμεινα!!!οχι επειδη το καταλαβε,αλλα για τη μοναδα!:scared:θα μου βαλει μοναδα στο 4μηνο,αυτο εννοουσε?θα προτιμουσα να μου παρει την κολλα,να με κραξει(κοινως να με εξευτελισει:P)παρα να μου παιζει το μαλ@κα και συνεπως να ανγκαστω να κατσω μεσα ολη την ωρα απο το φοβο μου μηπως δει ολα τα σκονακια ενω λειπω!!!

θα με αφησει κι αυτος στο τετραμηνο?:'(
Oι μαλακιες δυστυχως επιστρεφονται,αγραφος κανονας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
δηλαδη,δηλαδη,δηλαδη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KOMIS

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εγω πιστευω οτι δεν μπορει να σου βαλει μοναδα στο τετραμηνο γιατι πολυ απλα δεν κρινεται το τετραμηνο απο ενα διαγωνισμα...Απλα αν το καταλαβε θα σου μειωσει το βαθμο η θα χασει την εμπιστοσυνη που σου εχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τομέας

Νεοφερμένος

Ο Τομέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Στην 3η Λυκείου να αγωνιάτε για τους βαθμούς.Οι βαθμοί είναι καθοριστικοί.
1η και 2η Λυκείου απλά διαβάστε τα βιβλία που νομίζετε οτι σας οδηγούν στο ΑΕΙ/ΤΕΙ σχολή προτίμησης.Δε πειράζει αν είναι μέτριοι οι βαθμοί, δεν είναι καθοριστικοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shania

Νεοφερμένος

Η shania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
καλά απο σκονάκια να φανε κ οι κότες:D
εμένα παντως μονο στο δημοτικο με ειχαν πιασει πριν πολλα χρονια:lol:


απο μικρη στον κακο τον δρομο..:D

παντως οσον αφορα το 8εμα..δεν νομιζω ρε συ να σου βαλει μοναδα στο τετραμηνο..ειπαμεε:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νένη

Νεοφερμένος

Η Νένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Στην ταξη μου τα σκονάκια αποτελουν ένα φυσικό φαινόμενο!
ιδιαίτερα στην φυσική που δεν καταλαβαίνει κανείς τίποτα!
απο μικρή κάνω κι εγώ σκονάκια δεν με εχουν πιάσει ποτε!
Στα θετικά μαθήματα που είμαι χάλια δεν έχω κάνει φέτος σκονάκια γιατί λέω σε τι θα μου οφελήσουν; να πάρω ένα καλό βαθμό; Ε...και ξέρω οτι δεν θα τον αξίζω!
Εξάλου γνωρίζω οτι θα πάρω θεωρητική κατεύθυνση οπότε φροντίζω να κάνω εκεί σκονάκια!:P
Πλάκα κάνω απλά κάθομαι να διαβάσω! Φετος δεν έχω κάνει καθόλου σκονάκια! και δεν αστειεύομαι!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
φοβερος ο τιτλος,ε?:lol:
λοιπον,γραφαμε οικονομια την τεταρτη και το μονο κεφαλαιο που δεν ειχα διαβασει ηταν το τελευταιο,οποτε το αφησα για το πρωι.δεν ξυπνησα ομως,ουτε μπορεσα να διαβασω στο σχολειο,οποτε εκανα μονο 4 σκονακια στο θρανιο για τις εταιριες.το σκονακι ηταν αποτυχημενο βεβαια,γιατι ετσι οπως τα ειχα γραψει(μιγμα greeklish,αγγλικων και γερμανικων)ηταν ακατανοητο(δε μπορεσα να το χρησιμοποιησω!!!).και μαλιστα δεν επεσαν αυτα(με 1 εξαιρεση):mpam:να παω στο κυριως θεμα ομως.
οταν γραφαμε,ο καθηγητης(η μουσιτσα οπως τον αποκαλει ο διπλανος μου:lol::lol::lol::lol::lol:)εδε οτι κατι ειχα γραψει στο θρανιο και καθισε να το διαβασει.εγω,εχοντας βιωσει επιτυχως παρομοιες καταστασεις,συνεχισα να γραφω αταραχη.εκεινος μετα απο ενα λεπτο εφυγε.
ολα οκ,μας φερνει την παρασκευη τα διαγωνισματα(στο οποιο πηρα 12,2-εκανα ενα λαθος,ενα κυκλακι μου κοστισε 10 μοναδες!!!:boom:,και ολα τα αλλα ηταν +++++)και καπως το εφερε η κουβεντα και λεει η παλιομουσιτσα:
...επιασα και μερικους με σκονακια,θα παρουν μοναδα...

:!:εκεινη τη στιγμη...εμεινα!!!οχι επειδη το καταλαβε,αλλα για τη μοναδα!:scared:θα μου βαλει μοναδα στο 4μηνο,αυτο εννοουσε?θα προτιμουσα να μου παρει την κολλα,να με κραξει(κοινως να με εξευτελισει:P)παρα να μου παιζει το μαλ@κα και συνεπως να ανγκαστω να κατσω μεσα ολη την ωρα απο το φοβο μου μηπως δει ολα τα σκονακια ενω λειπω!!!

θα με αφησει κι αυτος στο τετραμηνο?:'(
για να παρεις ασσο στο τετραμηνο πρεπει να κανεις γραπτη ετηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
οχι,ενταξει,τελικα κανα 15 θα παρω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Μόνο?
κάτι παραπάνω μωρέ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
οχι,τοσο θα παρω.12 στα γραπτα και μετρια προφορικα!!εχω χασει το βιβλιο και τωρα βρηκε να με εξετασει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Ξέρεις γιατί το λέω...Διότι αν πάρεις 15 Οικονομία,που θεωρείται ένα όχι και τόσο κύριο μάθημα για τους θετικούς και τους θεωρητικούς, τότε τι να πούμε τι θα πάρουμε π.χ Μαθηματικά,Φυσική...χεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ναι,ξερω...απλα δεν εχω χρονο να διαβαζω μαθηματα απεξω!:lol:σοβαρα,στη μια που διαβαζω μου ειναι αδυνατο να αποστηθίσω.γι αυτο στα διαλείμματα.και να σου πω,εξεταζει μονο τις 2 τελευταιες βδομαδες του τετραμηνου,την πρωτη δε με ρωτησε και τη δευτερη ειχα χαζει το βιβλιο!:lol:τοτε βρηκε να με ρωτησει!:Dμαθηματικα κανα 9-10 θα παρω,φυσικη 15-16 και χημεια κανα 14.:Pεγω ομως ειμαι της θεωρητικης,εκει θα εχω υψηλους βαθμους :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Σημείωση συντονιστή:
Λόγω των αλλαγών στο Νέο Λύκειο,το παρόν θέμα έκανε τον κύκλο του και κλειδώνεται.:lock:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top