[Παλιό Σύστημα] Σημειώσεις στα Αρχαία Γενικής Παιδείας

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
εμεις εχουμε 38,39,40 αλλα πιστευω οτι θα μπει το 40 και μεταφρασμενο το 38..γενικα αν παρακολουθεις ολη την χρονια τονιζουν καποια οι καθηγητες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Σίγουρα το 40.Εφόσον μάλιστα δεν έχετε και το 37 δεν έχουν και πολλά περιθώρια.Αν πέσω έξω, φτύσε με:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
οχι,το 40 θα πεσει..το ειχαμε εξηγησει 2 φορες:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Σ' εμας το 37 επεσε. Το θυμαμαι γιατι ειχα παπαγαλισει τις μεταφρασεις με βαση τα νουμερα και οχι το περιεχομενο του κειμενου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Αχ τέλεια:)Εμάς εισαγωγή μας έβαλαν να γράψουμε την κεντρική ιδέα του Επιταφίου.
-----------------------------------------
Σ' εμας το 37 επεσε. Το θυμαμαι γιατι ειχα παπαγαλισει τις μεταφρασεις με βαση τα νουμερα και οχι το περιεχομενο του κειμενου. :P
Κι ύστερα λένε τους θεωρητικούς "παπαγαλάκια".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Κι ύστερα λένε τους θεωρητικούς "παπαγαλάκια".
Ειναι απλα αποδειξη του που μπορει να φτασει ενας ξεροκεφαλος σαν κι εμενα, οταν εχει κολλημα να βγαλει απολυτηριο πανω απο 18,5 με 16,5 ΜΟ πανελλαδικων. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GFrag17

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
εγω παντως εκοψα τη σελιδα με το 35 και θα την παρω μαζι μου και ο θεος βοηθος! βεβαια απο εισαγωγη δε ξερω τι θα γινει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
εγω παντως εκοψα τη σελιδα με το 35 και θα την παρω μαζι μου και ο θεος βοηθος! βεβαια απο εισαγωγη δε ξερω τι θα γινει :P
εμας απο εισαγωγη μας εβαλε ποιες ειναι οι διαφορες του επιταφιου του περικλη απο τους υπολοιπους(βλ σελ 14)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GFrag17

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Το 39 μας έβαλε τελικά, χαλαρά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Μα δεν είχε και κάτι τόσο αξιόλογο για εξέταση το 39.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
εγω γραφω αυριο και εχω 34-35(μεταφρασμενα) και 36-40 (απο πρωτοτυπο)
Ειμαι αναμεσα στο 37 και στο 40!!!! Σχολια τι βαζουν? Ας πουμε αν βγαλω την μεταφραση τα σχολια βγαινουν μετα?
Απο εισαγωγη τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
39 μας εβαλαν και απο Εισαγωγη...(αν εχεις τον Θεο σου!!!!!) Σ-Λ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
39 μας εβαλαν και απο Εισαγωγη...(αν εχεις τον Θεο σου!!!!!) Σ-Λ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ελεος οντως εμας μας ειχε βαλει απο εισαγωγη τις διαφορες του επιταφιου του περικλη απο τους αλλους...ευκολη ερωτησουλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
ελεος οντως εμας μας ειχε βαλει απο εισαγωγη τις διαφορες του επιταφιου του περικλη απο τους αλλους...ευκολη ερωτησουλα...

Kαι εγω απο εισαγωγη αυτην την ερωτηση περιμενα ή απλα την δομη του επιταφιου, που μας τα ειπε και σος... Λογικα ομως αυτο το εκαναν για να μας βοηθησουν! αλλο τωρα που εγινε χειροτερο για μενα τουλαχιστον!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Kαι εγω απο εισαγωγη αυτην την ερωτηση περιμενα ή απλα την δομη του επιταφιου, που μας τα ειπε και σος... Λογικα ομως αυτο το εκαναν για να μας βοηθησουν! αλλο τωρα που εγινε χειροτερο για μενα τουλαχιστον!!!!!
οι ερωτησεις πως ηταν ευκολες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Δεν θα το ελεγα!!! Γιατι επιαναν ετσι ολη την εισαγωγη... Κι αν καποιος διαβαζε με την λογικη οτι θα βαλουν μια απο τις 2-3 σος ερωτησεις την παταγε!!!! Αυτο ακριβως επαθα εγω!!! Το θετικο εινια οτι εχασα μονο μια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
να σας ρωτησω..το παραλληλο θα μας το βαλλουν μεταφρασμενο?
εγω εχω 38,39,40 και μας ειπε πιο σος 39,40..για μεταφραση θα μας βαλει μαλλον το 40..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
να σας ρωτησω..το παραλληλο θα μας το βαλλουν μεταφρασμενο?
εγω εχω 38,39,40 και μας ειπε πιο σος 39,40..για μεταφραση θα μας βαλει μαλλον το 40..
Ναι το παραλληλο θα ειναι μεταφρασμενο και απ'αυτο θα σου βαλει μια ερωτηση η δυο δεν θυμαμαι τωρα παντως το παραλληλο 100% μεταφρασμενο θα ειναι...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
α μαλιστα, ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostakisss

Νεοφερμένος

Ο Kώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Αν μπορει κανεις να μου δωσει λινκ για το βιβλιο αρχαιων γενικης γ λυκειου γιατι γραφω αυριο κ δεν το εχω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top