[Παλιό Σύστημα] Εφαρμογές Πληροφορικής ή Πολυμέσα Δίκτυα ;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Holy

Νεοφερμένος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
HELP!Είμαι Γ λυκείου θετική κατεύθυνση και δεν ξέρω τι μάθημα επιλογής να πάρω!Θέλω να πάρω πληροφορική για να μην την δώσω στο τέλος και να μην έχει και διάβασμα όμως τι να πάρω:Εφαρμογές πληροφορικής ή Πολυμέσα-Δύκτια?
Τι είναι πιο εύκολο?Κάποιος ας με διαφωτίσει!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Τις αλλες 2 χρονιες ποιο μαθημα πηρες; Ιδια ειναι, απλως τα Πολυμεσα-Δικτυα ειναι ενα "παραθυρακι" για οσους εχουν παρει Εφαρμογες Πληροφορικης τα 2 προηγουμενα χρονια και δεν δικαιουνται να παρουν αυτο το μαθημα στη Γ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Holy

Νεοφερμένος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Εμένα με πιάσανε κορόιδο!Στην Α πήρα πληροφορική και στη β μου είπαν ότι μπορω να διαλεξω την πληροφορική μια φορά σε β και γ και έτσι σε β πήρα ελεύθερο σχέδιο(φτου!)!Τώρα τι να πάρω?Δεν μπορει κάποια διαφορά θα έχουν!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Στο σχολειο μου παντως δεν ειχαν καμια διαφορα... :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
οσοι πηραν πληροφορικη στη β δεν γινεται στη γ ξερω εγω...και γω το ιδιο με σενα θελω...αλλα μαλλον δεν θα γινει τμημα:mad:και αναγκαστικα θα παρω οικονομια...χαλια....αυριο θα δειξει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Holy

Νεοφερμένος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Εγώ τώρα τι να πάρω??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelXristos

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
εγω περιση Β πήρα το ελευθερο σχεδιο για να εχω το μαθημα εφαρμογες υπολογιστων για την Γ... αρα εφαρμογες υπολογιστων παρε... βλακεία ειναι το μαθημα...μη παρεις το Δυκτεια κ Πολυμεσα γιατι στο τελος πρεπει να κανεις εργασία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Εμένα με πιάσανε κορόιδο!Στην Α πήρα πληροφορική και στη β μου είπαν ότι μπορω να διαλεξω την πληροφορική μια φορά σε β και γ και έτσι σε β πήρα ελεύθερο σχέδιο(φτου!)!Τώρα τι να πάρω?Δεν μπορει κάποια διαφορά θα έχουν!:P

Κι εγώ κάπως έτσι την είχα πατήσει στην β λυκ(μόνο που είχα πάρει βιολογία):D
Στη γ πήρα πληροφορική γτ η παρέα μ το είχε επιλέξει... (να ένα σοβαρό κριτήριο:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelXristos

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
εμενα πηγαν ΑΟΘ κ οι αλλοι πήγαν Δίκτια κ πολυμεσα....
να δω με ποια χ_ _ _ θα ειμαι... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΙΟΥΛΗ22136

Νεοφερμένος

Η Γιούλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεταμόρφωση (Αττική). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Άν είχες επιλέξει εφαρμογές στην β', τότε αναγκαστικά παίρνεις πολυμέσα...Αν όμως όχι, νομίζω και τα πολυμέσα και οι εφαρμογές είναι το ίδιο... Και στα δύο δε χρειάζεται να δώσεις στο τέλος και μάλλον θα έχεις τους ίδιους καθηγητές... Πάντως έγώ που είχα πάρει πολυμέσα τα πράγματα ήταν πολύ ΧΑΛΑΡΑ, η ώρα του παιδιού, και απλά έπρεπε στο τέλος να παρουσιάσουμε μια εργασία στο power point , που ήταν πανεύκολη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Εμας ο καθηγητης μας ειπε οτι στα πολυμεσα δουλευεις με power point ενω στις εφαρμογες πληροφορικης με word και τα δυο εχουν μια εργασια,ο βαθμος τους δεν συνυπολογιζεται στο γενικο μεσο ορο και στο τελος δεν εξεταζονται:)αυτα,εγω επελεξα πληροφορικη παντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
εμεις παντως δεν καναμε εργασια, αλλα το διαγωνισμα που γραψαμε ηταν ηλεκτρονικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelXristos

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ενα εχω να πω....
ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΧΡΟΝΙΑ ΤΕΛΕΙΑ... ποτε δε θα ξανα παμε σχολείο...παει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Holy

Νεοφερμένος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Τελικά πήρα εφαρμογές πληροφορικής!!:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eLina17

Νεοφερμένος

Η Ελινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Το μαθημα ΠΟλυμεσα-Δικτυα το δινουμε ενδοσχολικα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.

anne sub-zer0

Νεοφερμένος

Η anne sub-zer0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θρακομακεδόνες (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εγω φετος θα παω γ' λυκειου κι εχω το ιδιο διλημμα.:worry: στη β' ειχα παρει ελευθερο σχεδιο επειδη μου αρεσε. βασικα, τι μαθαινεις στο ενα μαθημα και τι στο άλλο?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Well,εγώ είχα πληροφορική στην Β και δίκτυα στην Γ. Στο πρώτο κάναμε μιά εργασία,μαθαίναμε γενικά το word και το power point,ενώ στα δίκτυα photoshop,προσπαθήσαμε να φτιάξουμε και ένα παιχνίδι στο scratch. Προσωπικά βαρούσα ένεση στην Γ και διάβαζα μαθ κατ εκείνη την ώρα,οπότε πληροφορική με τα χίλια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anne sub-zer0

Νεοφερμένος

Η anne sub-zer0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θρακομακεδόνες (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Well,εγώ είχα πληροφορική στην Β και δίκτυα στην Γ. Στο πρώτο κάναμε μιά εργασία,μαθαίναμε γενικά το word και το power point,ενώ στα δίκτυα photoshop,προσπαθήσαμε να φτιάξουμε και ένα παιχνίδι στο scratch. Προσωπικά βαρούσα ένεση στην Γ και διάβαζα μαθ κατ εκείνη την ώρα,οπότε πληροφορική με τα χίλια. :P
ενας φιλος μου που εκανε εφαρμογες βαριοταν τη ζωη του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
(δεν ξερω που να το βαλω)
μας εδωσαν σημερα επιτελους χαρτι για επιλογη κατευθυνσης και μαθημα επιλογης.
μηπως ξερετε την διαφορα μεταξυ ''πολυμεσα-δικτυα'' και ''εφαρμογες υπολογιστων'' ?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top