[Παλιό Σύστημα] Δίνει κανείς Ιστορία Γενικής Παιδείας;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

elenak

Νεοφερμένος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Αν και δεν νομιζω αλλα υπαρχει καποιος αλλος που να δινει ιστορια γενικης παιδειας??
τι πιστευετε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riasam

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Αν και δεν νομιζω αλλα υπαρχει καποιος αλλος που να δινει ιστορια γενικης παιδειας??
τι πιστευετε???
δεν το νομίζω!!!:D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenak

Νεοφερμένος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
χαχαχα!!! κοιτα χαρα που το δινω μονο εγω! χαχαχα

σαμπως ειμαστε και πολυ?? καμια 100αρια αντε το πολυ 200αρια ατομα σε ολη την ελλαδα!!!!:lol:


:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riasam

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
τι κατευθυνση είσαι elenak?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenak

Νεοφερμένος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
τεχνολογικη... το διαλεξα γτ θελω να περασω ιστορικο και αρχαιολογικο!!!:P


:Dεσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riasam

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
τεχνολογικη... το διαλεξα γτ θελω να περασω ιστορικο και αρχαιολογικο!!!:P


:Dεσυ?
και γω τεχνολογική είμαι!:P!αλλα πήρα βιολογία!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenak

Νεοφερμένος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
λολ.... λογικο. καλα εκανες....αλλα εγω εκτος του οτι μ αρεσει την χρειαζομαι κιολας για την σχολη που θελω να περασω!

καλη επιτυχια αυριο!
παω για νανι!!!! χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marion1

Νεοφερμένος

Η marion1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
'Ετσι πληροφοριακά, θα δώσει καποιος από εδώ Ιστορία Γενικής πανελλαδικά; Είμαι η μόνη;:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Συνήθως κανείς δεν την επιλέγει, είναι παλούκι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jay

Νεοφερμένος

Ο jay αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ναι, δεν την επιλεγων λογω των πηγων, ποτε δεν εισαι σιγουρος κ εχει κ πολυ διαβασμα... εγω πηρα φυσικη κ ειμαι ο μονος στο σχολειο μου, κ ιστορια δεν εχει παρει κανενας σχολειο μου, απ' οσο θυμουνται οι καθηγητες μου.... τα παιδια της θεωρητικης παιρνουν συνηθως βιολογια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
εισαι καλα??ειμαι που ειμαι θεωρητικη....2 ιστοριες??Κια ειναι και παλουκι της Γενικης!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_blonde

Νεοφερμένος

Η anna_blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
δινει κ μια φιλη μου γιατι ειναι τεχνολογικη κ θελει γερμανικη φιλολογια,μην ανησυχεις
κουραγιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariaaa

Νεοφερμένος

Η ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
θεωρω οτι της γενικης ειναι πιο δυσκολη απο την κατευθυνση και οχι για θεμα πηγων αλλα δεν ειναι ενα καλογραμμενο βοβλιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

powerman

Νεοφερμένος

Ο powerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
καλησπερα καταρχην ... πρωτη φορα ανοιγω θεμα οποτε αν κανω κατι λαθος συγχωρεστε με...θελω την αποψη σας... ειμαι θεωτικη και θα παρω ιστορια γενικης .. αυτο γιατι μου αρεσει πολυ η ιστορια και δν τα παω καλα με ασκησεις ....τι λετε???


και κατι αλλο θα δωσει κανεις αλλος???????
ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*mar

Νεοφερμένος

Η *mar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγω θα σου ελεγα να μην παρεις γιατι εχει πολλη υλη σε σχεση με την κατευθυνση και 2 ιστοριες παραειναι... Αν θελεις σχολες μονο του 1ου πεδιου παρε βιολογια που ειναι θεωρια και ειναι και ευκολη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
κι εγώ σου προτείνω βιολογία..!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trela-7

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Διδυμότειχο (Έβρος). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Μια ψήφος στη Βιολογία και από εμένα,αν κ εγώ έδωσα μαθηματικά!!Απ' όσο θυμάμαι από τις ενδοσχολικές η ύλη της ιστορίας γ.π. είναι τεράστια,το βιβλίο δυσνόητο και το κυριότερο το δίνουν πολύ λίγα παιδιά.Έτσι αν πέσουν σχετικά δύσκολα θέματα,ενώ στη βιολογία ευκολότερα θα σε φέρει σε μειονεκτική θέση σε σχέση με τους συμμαθητές σου!Αντίθετα, δίνοντας βιολογία συναγωνίζεσαι με ίσους όρους τα υπόλοιπα παιδιά της θεωρητικής,τα οποία επίσης στην πλειοψηφία τους δυσκολεύονται στις ασκήσεις!Ελπίζω να σε βοήθησα λίγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Bιολογία 100%%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroulucky

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
θεωρω οτι της γενικης ειναι πιο δυσκολη απο την κατευθυνση και οχι για θεμα πηγων αλλα δεν ειναι ενα καλογραμμενο βοβλιο

όντως είναι πολύ κακογραμμένο!!στο σχολείο (δεν το δίνει κανείς) δεν κάνουμε απο κει αλλα μας το παραδίδει η καθηγήτρια μόνη της!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixas!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mixas!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Εμενα αυτο που κανει εντυπωση ειναι που διαλεξες τεχνολογικη..εφοσον θελεις να πας για φιλολογος...τεσπα,τωρα ειναι αργα:P

αντε καλη επιτυχια!!και πολλα κουραγιο


να ξερεις παντως οτι χανεις και καποια μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top