[Παλιό Σύστημα] Βοηθάει το ΑΟΘ βαθμολογικά στα υπόλοιπα πεδία;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Δυστυχώς φίλε μου δεν μπορείς να το δώσεις.Ούτε ενδοσχολικά,ούτε πανελλαδικά:nono:.Έπρεπε να το επιλέξεις στην αρχή της χρονιάς ως μάθημα επιλογής!
ρε παιδια καποιος που να ξερει σιγουρα; γιατι αλλοι μου λενε πως μπορω να το δωσω και αλλοι πως οχι! περιμενω απαντηση. αν και εγω θα ρωτισω στο σχολειο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemeSis1990

Νεοφερμένος

Ο NemeSis1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Δυστυχώς φίλε μου δεν μπορείς να το δώσεις.Ούτε ενδοσχολικά,ούτε πανελλαδικά:nono:.Έπρεπε να το επιλέξεις στην αρχή της χρονιάς ως μάθημα επιλογής!

Κάτσε ρε φιλαράκι δηλαδή εγώ που είμαι απόφοιτος και φέτος αποφάσισα να δώσω ΑΟΘ δεν μπορώ? Δηλαδή τζάμπα διαβάζω? Παρακαλώ τέτοιες μ...ς να μη πετάς ειδικά όταν δεν έχεις ιδέα.

Στον από πάνω φίλο να πω πως ΑΟΘ θα γράψεις τον Ιούνιο... Έχεις 6 μήνες και κάτι και σου προτείνω από τώρα να στρωθείς και δε θα βγεις χαμένος. Και να πατώσεις φυσική-μαθηματικά με έναν καλό βαθμό στο ΑΟΘ και στη στατιστική ένα ΤΕΙ λογιστικής το πιάνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Κάτσε ρε φιλαράκι δηλαδή εγώ που είμαι απόφοιτος και φέτος αποφάσισα να δώσω ΑΟΘ δεν μπορώ? Δηλαδή τζάμπα διαβάζω? Παρακαλώ τέτοιες μ...ς να μη πετάς ειδικά όταν δεν έχεις ιδέα.

Στον από πάνω φίλο να πω πως ΑΟΘ θα γράψεις τον Ιούνιο... Έχεις 6 μήνες και κάτι και σου προτείνω από τώρα να στρωθείς και δε θα βγεις χαμένος. Και να πατώσεις φυσική-μαθηματικά με έναν καλό βαθμό στο ΑΟΘ και στη στατιστική ένα ΤΕΙ λογιστικής το πιάνεις.
αντε τετοιες απαντησεις θελω ρε φιλε γιατι το παιδι απο εκει με πηδηξε λιγο ψηχολογικα :P εγω δεν θελω να περασω οπου και οπου. δλδ προτειμω να δωσω 100 φορες παρα να περασω σε κατι που δεν θελω. δεν νομιζω να μπορω να διαβασω το ΑΟΘ ρε φιλε ασε που αμα γ**** στο διαβασμα και μετα γραψω για 0 θα ξενερωσω αφανταστα.. ( ξερω εχω χαζη λογικη αλλα τι να κανουμε:()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Δεν ακουσα κανεναν να εκατσε να διαβασε ΑΟΘ και να γραψε 0. Γι αυτον που θα κατσει να διαβασει συστηματικα ολο το χρονο το συγκεκριμμενο μαθημα χωρις απαραιτητα να λιωσει (δεν ειναι αλλωστε και τιποτα μαθηματικα κατευθυνσης..) το 15 θεωρειται αποτυχια..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
nemesis εσυ δεν το ειχες παρει ως μαθημα επιλογης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemeSis1990

Νεοφερμένος

Ο NemeSis1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
αντε τετοιες απαντησεις θελω ρε φιλε γιατι το παιδι απο εκει με πηδηξε λιγο ψηχολογικα :P εγω δεν θελω να περασω οπου και οπου. δλδ προτειμω να δωσω 100 φορες παρα να περασω σε κατι που δεν θελω. δεν νομιζω να μπορω να διαβασω το ΑΟΘ ρε φιλε ασε που αμα γ**** στο διαβασμα και μετα γραψω για 0 θα ξενερωσω αφανταστα.. ( ξερω εχω χαζη λογικη αλλα τι να κανουμε:()

Για να σε ανεβάσω λίγο ακόμα θα σου πω ότι κάτω από 15 δε γράφει κανείς ΑΟΘ. Έχεις μπροστά σου 6 μήνες... από μια ώρα την ημέρα πριν τον ύπνο και γράφεις 20 καθαρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
θα το σκευτω σοβαρα ευχαριστω πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
Για να σε ανεβάσω λίγο ακόμα θα σου πω ότι κάτω από 15 δε γράφει κανείς ΑΟΘ. Έχεις μπροστά σου 6 μήνες... από μια ώρα την ημέρα πριν τον ύπνο και γράφεις 20 καθαρό.
αληθεια? γιατι με ψυχοπλακωσε ενας φιλος μου οτι ειναι δυσκολο και τα λοιπα!

ερωτηση
στην οικονομια της πρωτης και στα Maths τα παω καλα (οικονομια 17-20-20-20)
αν φυτουκλιασω στο αοθ μπορω να 20????(βασικα μονο για 5ο πεδιο ενδιαφερομαι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
τι θα ακουσουμε... πες στο φιλο σ οτι το ΑΟΘ ειναι ευκολο αν το διαβαζεις συστηματικα...επισης να ξες οτι το ΑΟΘ δν εχει καμια σχεση με την οικονομια μας.. μιλαμε για μικροικονομια και μακροικονομια με προβληματα διαγραμματα και ετσι οποτε μν σε απασχολει η επιδοση σ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dennakos

Νεοφερμένος

Ο Dennakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Το ΑΟΘ φιλε μ ειναι αρκετα ευκολο...αν το διαβασεις συστηματικα χωρις να λιωσεις στο διαβασμα (δικο σ θεμα ειναι αυτο...) πιστευω οτι γραφεις πολυ καλο βαθμο...λιγο η θεωρια ειναι..αλλα ενταξει..μαθαινεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
παιδια σημερα μας εδωσαν και εμας να δηλωσουμε τα μαθηματα που θελουμε να δωσουμε πανελλαδικα. σε μια φαση γραφει ακριβως αυτο

Το δηλώνουν υποχρεωτικά με την Αίτηση - Δήλωση από 2 έως 20 Φεβρουαρίου. Απαραίτητη προϋπόθεσγ για να το δηλώσουν οι μαθητες ΓΕΛ και ΕΠΑΛ είναι να το έχουν έδη επιλέξει ως μάθημα επιλογής


αρα εμεις που δεν το εχουμε επιλεξει δεν μπορουμε να το δωσουμε :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gialouris

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Ε μάλλον.... Λογικό δεν είναι;Αφού δεν έχεις παρακολουθήσει καθόλου όλη τη χρονιά πως υποτίθεται πως θα πας να γράψεις;;;;
Το ήθελες για να πας στο 5ο ή απλά έτσι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios159

Νεοφερμένος

Ο stelios159 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ρε παιδια ανα παρω μαθημα επιλογησς αοθ και μαθηματικα φυσικα αν γραψω καλα στο αοθ με βοηθαει για 4ο πεδιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Συνιπολογιζεται στα μορια σου το ΑΟΘ απλα δεν εχει συντελεστη βαρυτητας στο 4ο πεδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios159

Νεοφερμένος

Ο stelios159 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
εχω προβληματιστει με το μαθημα επιλογησ θελω 4 πεδιο η θα παρω βιολογια για μαθημα επιλογης η μαθηματικα και αοθ με ενα ρθισκ μτου οτι θα εχω ενα μαθημα παραπανω αλλα αμα γραψω καλα δεν ανεβαινου τα μορια ρκετα για 4ο??????????δεν ξερω τινα επιλεξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αλεξης M

Νεοφερμένος

Ο αλεξης M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
stelio το αοθ ειναι αρκετα ευκολο μαθημα και με λογικο διαβασμα θα σε ανεβασει αρκετα... κι εγω το επελεξα και παω για 4ο πεδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
με ενα ρθισκ μτου


με ενα τι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios159

Νεοφερμένος

Ο stelios159 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ρισκο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios159

Νεοφερμένος

Ο stelios159 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
απο την αλλη βεβαια υαπρχει και ο κινδυνος να την πατησεις στα μαθηματικα οπως εγινε φετοσ ενω στην βιολογια ελαχιστοποιειται το να αιφνιδιαστης πραγματικα δεν ξεω τι να κανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
A ok, ναι ειναι ρισκο αλλα ειναι μαθημα το οποιο αν διαβαζεις ολη τη χρονια μαλλον που θα πας καλα στο τελος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top