[Παλιό Σύστημα] Βοηθάει το ΑΟΘ βαθμολογικά στα υπόλοιπα πεδία;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Αμα θες να πας στο 4ο μην παρεις αοθ....
Την ωρα που θα καθεσε να διαβαζεις αοθ θα διαβαζεις τα μαθηματα βαρητητας σου και θα γραψεις καλητερα...Εγω διαβαζα τουλαχιστον 3 ωρες την εβδομαδα αοθ +2 φροντιστηριο...Αμα διαβαζα αυτες τις ωρες μαθ κατ και φυσικη τωρα θα εγραφα πολυ καλητερα στο 2ο και 4ο...
Και σκεψου πως το αοθ εχει αρκετη θεωρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Αν πιστεύεις ότι θα γράψεις παραπάνω απ'τον Μ.Ο των υπολοίπων μαθημάτων,πάρτο.Γενικά θεωρείται εύκολο μάθημα και σου δίνει μονάδες.Αν όμως στοχεύεις σε 19.000+ σχολές που το μόριο κάνει την διαφορά,τότε καλύτερα να μην ρισκάρεις.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Florenc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Florenc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
εγω ενω σε ολα τα μαθηματα εγραψα πανω απο 18
μαθηματικα κατ 99%
εκθεση 17,5 κτλ.

αοθ εγραψα 15,5
για μια γαμημενη πραξη στην αρχη του 4ου θεματος και το εχασα ολο το θεμα και κατι αλλα ψιλα
το αποτελεσμα;
περασα βεβαια σε σχολη που γουσταρα και γουσταρω, στην οποια ομως θα μπορουσα να ειχα περασει και χωρις να παρω αοθ.:P
αν βεβαια θες να περασεις λοχρη για παραδειγμα..
βεβαια εγω ειμαι η περιπτωση
ακομα και τωρα θα σου προτεινα να παρεις αοθ, ειναι σχετικα ευκολο μαθημα και εκτος αυτου σου ανοιγει και ενα αλλο πεδιο, ουτως ωστε αν γινει καποια στραβη στα μαθηματα κατευθυνσης να εχεις ενα πεδιο καβατζα
εσυ αποφασιζεις......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top