Παιδαγωγικό: Φλώρινα, Αλεξανδρούπολη ή Ρέθυμνο;

tsolis

Νεοφερμένος

Ο tsolis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Έχω βγάλει 17,970 στο 2 πεδιο....και δήλωσα παιδαγωγικό...Υπάρχει περίπτωση να μπω Φλώρινα(πρώτα δήλωσα φλώρινα μετά Αλεξανδρούπολη και μετα το φοβερό ΡΕΘΥΜΝΟ που εκεί θέλω να πάω...)Τι λέτε??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_m

Νεοφερμένος

Ο chris_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Γιατι δε δηλωσες πρωτα Ρέθυμνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsolis

Νεοφερμένος

Ο tsolis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Γιατι δε δηλωσες πρωτα Ρέθυμνο;

βλακια μου..τωρα ειναι παρα πολυ αργα...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Αμα δηλωσες φλωρινα πρωτη και την πιασεις καλα ειναι να ζητησεις απο τους φιλους και τους συγγενεις σου να σου δινουν μονο λεφτα(ως δωρο για την επιτυχια σου) για να εχεις για τις συριγγες που θα χρειαστεις για να την παλεψεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αμα δηλωσες φλωρινα πρωτη και την πιασεις καλα ειναι να ζητησεις απο τους φιλους και τους συγγενεις σου να σου δινουν μονο λεφτα(ως δωρο για την επιτυχια σου) για να εχεις για τις συριγγες που θα χρειαστεις για να την παλεψεις!
Χαχαχα
Έτυχε να πάω μια βόλτα στο πανεπιστήμιό τους και ήταν έξω από την πόλη. Μεταφερόσουν ή με ταξί ή με λεωφορείο. Απελπισία. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εχω εναν πολυ καλο φιλο που σπυδαζει στη Φλωρινα και ειναι πληρως απογοητευμενος!! Λεει πως τα πραγματα εκει ειναι πολυ ησυχα, εχει απιστευτο κρυο και γενικα δε βλεπεις κοσμο να κινειται... Μακαρι να τη χασεις, αλλα ακομα και να την πιασεις, να φροντισεις να πας με τις καλυτερες διαθεσεις, καθως θα τονωσει πολυ την ψυχολογια σου!!
Κι εγω ημουν αναμεσα σε Αεξανδρουπολη-Ρεθυμνο (προτιμουσα Ρεθυμνο μαλλον), αλλα το σκεφτηκα και τελικα δηλωσα την Αλεξανδρουπολη πρωτη!! Ενα εχω να σου πω, δεν το μετανιωσα στιγμη... Η πολη ειναι πανεμορφη, εχει ζωη και επιλογες, εχει απιστευτες παραλιες (για τα καλοκαιρινα μπανακια) και περναμε υπεροχα!! Πιστευω πως αν καταφερεις να περασεις εδω, θα μεινεις με τις καλυτερες εντυπωσεις:)...

Και στο Ρεθυμνο ομως πρεπει να ειναι φοβερα, αν και πολυ μακρια!!

Σου ευχομαι καλη επιτυχια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Σπουδάστρια εν Φλωρίνη over here.. :D
Φρικ, ο φίλος σου δεν ξέρω ποιος είναι, πες μου με πμ όνομα να πάω να τον ξεκουνήσω :P
Η πόλη είναι πολύ όμορφη, το τμήμα υπέροχο, το κρύο είναι υποφερτό (σημειωτέον μένω στην Κέρκυρα όπου οι θερμοκρασίες το χειμώνα είναι αρκετά υψηλές, οπότε αν δεν κρυώνω εγώ κάτι σημαίνει), χιόνι φέτος είδαμε 2-3 φορές όλες όλες, έμαθα πατινάζ (!!!) και δεν υπήρξε στιγμή που να είπα τι κάνω εδώ πέρα. Μπορώ να πω πως έχω ξετρελαθεί! Κάναμε και κάτι ωραίες ημερήσιες εκδρομές στη Θεσσαλονίκη για να βρεθούμε στο τρέξιμο της πόλης και ποτέ δε μας έλειψε κάτι. Ακόμη και οι φίλες μου από την Αθήνα είναι πολύ καλά πάνω. Οπότε νομίζω πως όλα είναι υποκειμενικά. ;) Θα δεις που θα περάσεις, κι αν δε σου αρέσει υπάρχει πάντα το περιθώριο της μετεγγραφής. Αν θελήσεις βοήθεια σε τίποτα πες μου. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Σπουδάστρια εν Φλωρίνη over here.. :D
Φρικ, ο φίλος σου δεν ξέρω ποιος είναι, πες μου με πμ όνομα να πάω να τον ξεκουνήσω :P
Η πόλη είναι πολύ όμορφη, το τμήμα υπέροχο, το κρύο είναι υποφερτό (σημειωτέον μένω στην Κέρκυρα όπου οι θερμοκρασίες το χειμώνα είναι αρκετά υψηλές, οπότε αν δεν κρυώνω εγώ κάτι σημαίνει), χιόνι φέτος είδαμε 2-3 φορές όλες όλες, έμαθα πατινάζ (!!!) και δεν υπήρξε στιγμή που να είπα τι κάνω εδώ πέρα. Μπορώ να πω πως έχω ξετρελαθεί! Κάναμε και κάτι ωραίες ημερήσιες εκδρομές στη Θεσσαλονίκη για να βρεθούμε στο τρέξιμο της πόλης και ποτέ δε μας έλειψε κάτι. Ακόμη και οι φίλες μου από την Αθήνα είναι πολύ καλά πάνω. Οπότε νομίζω πως όλα είναι υποκειμενικά. ;) Θα δεις που θα περάσεις, κι αν δε σου αρέσει υπάρχει πάντα το περιθώριο της μετεγγραφής. Αν θελήσεις βοήθεια σε τίποτα πες μου. :D
Βρε Αννουλα, στη Φλωρινα εισαι?? Δεν το ηξερα... Και εισαι και συναδελφος?? Τελεια:D!! Βλεπεις τι κανει η παραπληροφορηση?? Τα παντα ειναι υποκειμενικα σε αυτη τη ζωη!! Εξαρταται βεβαια και τι ψαχνει ο καθενας, αλλα σε γενικες γραμμες εδωσες μια πολλη ωραια εικονα της πολης... Τελικα με καλη διαθεση παντου καλα περνας!! Και φυσικα, πανω απ'ολα ειναι η παρεα... Τον φιλο μου αποκλειεται να τον ξερεις, γιατι δεν ειναι πλεον στη Φλωρινα!!

Υ.Γ: Αν θελησω να ερθω για καμια βολτιτσα θα με φιλοξενησεις:redface:?? Σε ποιο ετος εισαι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ναι, είχα κάνει μια κουταμάρα και στις πληροφορίες αντί για Δημοτικής είχα βάλει Νηπιαγωγών :P Τώρα μπαίνω στο 2ο έτος! :D
Αυτό που λες πάντως για τη διάθεση και την παρέα είναι πολύ σωστό. Γι' αυτό ό,τι και να πούμε εμείς το θέμα είναι να μην το πάρει στραβά από την αρχή ο ενδιαφερόμενος και μιζεριάσει, γιατί θα αργήσει να του αρέσει εκεί που θα πάει, όπου κι αν είναι. Καλά αποτελέσματα όπως και να χει! Λίγες μέρες έμειναν..

ΥΓ: Αν θελήσεις έλα, έχουμε πολύ χώρο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsolis

Νεοφερμένος

Ο tsolis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Σπουδάστρια εν Φλωρίνη over here.. :D
Φρικ, ο φίλος σου δεν ξέρω ποιος είναι, πες μου με πμ όνομα να πάω να τον ξεκουνήσω :P
Η πόλη είναι πολύ όμορφη, το τμήμα υπέροχο, το κρύο είναι υποφερτό (σημειωτέον μένω στην Κέρκυρα όπου οι θερμοκρασίες το χειμώνα είναι αρκετά υψηλές, οπότε αν δεν κρυώνω εγώ κάτι σημαίνει), χιόνι φέτος είδαμε 2-3 φορές όλες όλες, έμαθα πατινάζ (!!!) και δεν υπήρξε στιγμή που να είπα τι κάνω εδώ πέρα. Μπορώ να πω πως έχω ξετρελαθεί! Κάναμε και κάτι ωραίες ημερήσιες εκδρομές στη Θεσσαλονίκη για να βρεθούμε στο τρέξιμο της πόλης και ποτέ δε μας έλειψε κάτι. Ακόμη και οι φίλες μου από την Αθήνα είναι πολύ καλά πάνω. Οπότε νομίζω πως όλα είναι υποκειμενικά. ;) Θα δεις που θα περάσεις, κι αν δε σου αρέσει υπάρχει πάντα το περιθώριο της μετεγγραφής. Αν θελήσεις βοήθεια σε τίποτα πες μου. :D

Α και κάτι ακόμα....το στάδιο φλώρινας οσον αφορά το στιβο.....επειδη κανω χρονια και δεν υπαρχει περιπτωση να το σταματησω, βρισκεται κοντα στο κεντρο της φλωρινας????(δε ξερω τιποτα απο φλωρινα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Είναι δύο χιλιόμετρα περίπου από το κέντρο. Αφού σου αρέσει και ο στίβος, πας άνετα με τα πόδια, αλλιώς λεωφορείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsolis

Νεοφερμένος

Ο tsolis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Είναι δύο χιλιόμετρα περίπου από το κέντρο. Αφού σου αρέσει και ο στίβος, πας άνετα με τα πόδια, αλλιώς λεωφορείο.

σε ευχαριστω πολυ...να εισαι καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Anytime :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top