Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Απαπα!
Δεν έχει το τμήμα μου δικό του θέμα;
ΑΝΕΠΙΤΡΕΠΤΟ!
Ελάτε συμφοιτητάκια μου να μαζευτούμε, μη διστάζετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LeftNorth

Νεοφερμένος

Ο LeftNorth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Έλα να μαζευόμαστε... ;-)

https://www.eled.auth.gr/documents/programme_ma8imatwn_xeimerinou_2011-12.pdf

δεν έχω καταλάβει Χριστό.
Αυτό το Α-Λ και Μ-Ω τι είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Αυτό το Α-Λ και Μ-Ω τι είναι;
Κατανομή σε τμήματα βάσει του αρχικού του επιθέτου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά,
Καταρχήν συγχαρητήρια σε όλους..! Για να δούμε, πόσοι από εμάς πέρασαν παιδαγωγικό στο Αριστοτέλειο; :) :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
ελπίζω να μην σας πειράζει να συμμετάσχω στην κουβέντα σας :D
εκεί στοχεύω κι εγώ το 2013 που δίνω πανελλήνιες ^^ συγχαρητήρια κιόλας στους επιτυχόντες φέτος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
Ευχαριστούμε!! Κι εσύ καλή επιτυχία! Ψάχνω συμφοιτητές, αλλά δεν βρήκα κανέναν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Ευχαριστούμε!! Κι εσύ καλή επιτυχία! Ψάχνω συμφοιτητές, αλλά δεν βρήκα κανέναν...
ευχαριστώ κι εγώω :D
κοίτα,εγώ ξέρω άτομα από το παιδαγωγικό θεσ/νίκης,αλλά από μεγαλύτερα έτη (δεν εχουν λογαριασμο εδω ischool)
..ελπίζω του χρόνου με το καλό όλοι μαζίι :P χεχε..πραγματικά,ζηλεύωω :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
Ναι άντε μακάρι! :) Εγώ πάντως μέχρι τώρα δεν βρήκα κανέναν συμφοιτητή και ψάχνω από χθες.... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Ναι άντε μακάρι! :) Εγώ πάντως μέχρι τώρα δεν βρήκα κανέναν συμφοιτητή και ψάχνω από χθες.... :(
είναι το μόνο που δε χρειάζεται να σε αγχωνει,μιας και θα βρεις ΕΝΑ ΣΩΡΟ με την έναρξη των μαθημάτων :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mili96

Νεοφερμένος

Η mili96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!
Θελω να ρωτησω, η σχολη βγαινει "ευκολα"? Έχει μαθηματα που περνιουνται δυσκολα και πολλες απαιτησεις? Οι παρακολουθησεις ειναι υποχρεωτικες και σε ποια εξαμηνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Έχουν αποφοιτήσει αρκετοί φίλοι/ γνωστοί μου από εκεί, όχι δεν είναι ιδιαίτερα δύσκολη σχολή το παιδαγωγικό AΠΘ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top