Παιδαγωγικά σε ποια πόλη;

annapav.kal

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
γεια σας!την τεταρτη παραδιδω μηχανογραφικο και θελω λιγη βοηθεια.εχω βγαλει 19271 μορια και θελω παιδαγωγικα θεσσαλονικης (οχι λογω γρηγορης επαγγελματικης αποκαταστασης αλλα επειδη μου αρεσει πραγματικα) ομως εχω ακουσει οτι μπορει να ανεβουν πολυ οι βασεις οποτε πρεπει να σκεφτω και ποια πολη θα βαλω δευτερη...σκεφτομουν αθηνα (δε θελω και τοσο), ιωαννινα και βολο..τι μου προτεινετε??ευχαριστω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Ο Βόλος είναι πολύ ωραία πόλη...Εξαρτάται βέβαια και αν θες να πας μακριά ή κοντά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

martha

Νεοφερμένος

Η martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
annapav τι κατευθυνση εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annapav.kal

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
θεωρητικη ειμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soterman

Νεοφερμένος

Ο soterman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μετά από τη Θεσσαλονίκη θα σου πρότεινα Ιωάννινα!Πολύ ωραία πόλη με πολλά πράγματα για να κάνεις και να δείς και προπάντων οχι αχανής!ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!
γεια σας!την τεταρτη παραδιδω μηχανογραφικο και θελω λιγη βοηθεια.εχω βγαλει 19271 μορια και θελω παιδαγωγικα θεσσαλονικης (οχι λογω γρηγορης επαγγελματικης αποκαταστασης αλλα επειδη μου αρεσει πραγματικα) ομως εχω ακουσει οτι μπορει να ανεβουν πολυ οι βασεις οποτε πρεπει να σκεφτω και ποια πολη θα βαλω δευτερη...σκεφτομουν αθηνα (δε θελω και τοσο), ιωαννινα και βολο..τι μου προτεινετε??ευχαριστω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annapav.kal

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ!κι εγω γιαννενα σκεφτομουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
εγω παντως 2η επιλογη εβαλα βολο!!!!αλλα εσυ σιγουρα πας θεσσαλονικη!δεν ανεβαινουν τοσο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smallv17

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Εγω παντως που ειμαι αθηναια και εβαλα παιδαγωγικα τα δηλωσα απο αποψη αποστασης δηλ εβαλα Αθηνα μετα Πατρα-Βολο-Γιαννενα-Φλωρινα-Θεσ/νικη-Αλεξ/πολη-Ρεθυμνο-Ροδο!

Ξερω παιδια απο Πατρα και Γιαννενα και μου χουν πει τα καλυτερα για το παιδαγωγικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
εχω 19.094 και θελω απελπισμενα επαρχια(δεν την εβαλα βεβαια πρωτη γιατι θα με εσφαζαν...)!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ!λετε να εχω ελπιδες να μην το πιασω?ακουω τρομερη ζητηση για αυτες τις σχολες!και μιλουν για ανοδο...
δεν ξερω,ισως πιασω βολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agrotismonos

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σκύδρα (Πέλλα). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Υπάρχει κάποια πρόβλεψη για το παιδαγωγικό στα Ιωάννινα? Υπάρχει περίπτωση να πέσει έστω και 100-150 μόρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Υπάρχει κάποια πρόβλεψη για το παιδαγωγικό στα Ιωάννινα? Υπάρχει περίπτωση να πέσει έστω και 100-150 μόρια?
Ποσα μορια εχεις?? Σε ποιες πολεις εχεις δηλωσει μετα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top