Παιδαγωγικά Αθήνας: Πρωτοετείς φοιτητές

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ζωγράφου δεν είναι δρόμος, είναι περιοχή. Εχμ, είναι με λεωφορείο κανένα τεταρτάκι από το κέντρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Ζωγράφου δεν είναι δρόμος, είναι περιοχή. Εχμ, είναι με λεωφορείο κανένα τεταρτάκι από το κέντρο.

ναι την περιοχή την ξέρω...νόμιζα ότι υπήρχε κι οδός με το ίδιο όνομα... τέλος πάντων... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ε, θα υπάρχει, γιατί να μην υπάρχει άλλωστε; Απλά ο Γιάννης εννοούσε την περιοχή. Οπότε ας μην χαίρεται. :P Βέβαια κοντά στη σχολή του είναι οι φιλολογίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Ε, θα υπάρχει, γιατί να μην υπάρχει άλλωστε; Απλά ο Γιάννης εννοούσε την περιοχή. Οπότε ας μην χαίρεται. :P Βέβαια κοντά στη σχολή του είναι οι φιλολογίες.

κάτι είναι και αυτό!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyridoul@

Νεοφερμένος

Η Σπυριδούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Κωνσταντίνος (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Το παιδαγωγικό ειναι μαζί με των νηπιαγωγών στην Ναυαρίνου το ξέρω γιατι ειναι η αδερφή μου στο παιδαγωγικό...
Κι εγώ Αθήνα θα είμαι μάλλον Πληροφορικής και Τηλεματικής Χαροκοπείου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Εγω ειμαι παιδαγωγικο αθηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εγω ειμαι παιδαγωγικο αθηνα
Kαλα βρε Ανδρομεδα μου, εσυ δεν ηθελες αγγλικη φιλολογια στην Αθηνα?? Θυμαμαι που το λεγες μετα τους βαθμους, εκτος βεβαια αν κανω λαθος... Οπως και να χει, συγχαρητηρια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lifeisgood

Νεοφερμένος

Η lifeisgood αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Εγω ειμαι παιδαγωγικο αθηνα


Μπραβο κοπελα μου...Μαζι θα ειμαστε!!!:no1:
-----------------------------------------
Kαλα βρε Ανδρομεδα μου, εσυ δεν ηθελες αγγλικη φιλολογια στην Αθηνα?? Θυμαμαι που το λεγες μετα τους βαθμους, εκτος βεβαια αν κανω λαθος... Οπως και να χει, συγχαρητηρια!!


Εσυ τελικα για που το κοβεις να πας???:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Kαλα βρε Ανδρομεδα μου, εσυ δεν ηθελες αγγλικη φιλολογια στην Αθηνα?? Θυμαμαι που το λεγες μετα τους βαθμους, εκτος βεβαια αν κανω λαθος... Οπως και να χει, συγχαρητηρια!!

Δεν ηθελα αγγλικη! :)

Π.Τ.Δ.Ε απο Σεπτεμβριο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εσυ τελικα για που το κοβεις να πας???:bye:
Με αυτα που ακουγονται, μαλλον Αλεξανδρουπολη περναω η Ρεθυμνο... Χαθηκε να κανε η μανα μου ενα παιδακι ακομη??

Δεν ηθελα αγγλικη! :)

Π.Τ.Δ.Ε απο Σεπτεμβριο !
Α, οκ τοτε, λαθος μου!! Παντως πολλη καλη επιλογη και αν αγαπας τα παιδια θα τη λατρεψεις τη σχολη... Εγω απο το γυμνασιο το ειχα αποφασισει!! Μονο που δυστυχως δεν πιανω Αθηνα:'(:'(:'(...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria1025

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria1025 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Ευχομαι και σε καποια ψυχη να ειναι Παιδαγωγικο ΑΘΗΝΑΣ! Και θα ειναι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
κι εγω παιδαγωγικο αθηνας...νταξει δεν τρελαινομαι και στον ενθουσιασμο....ψιλοπεζες καταστασεις.ηθελα επαρχια γι αυτο.FOREVERFREAK σε ζηλευω!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spring_mx

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Ευχομαι και σε καποια ψυχη να ειναι Παιδαγωγικο ΑΘΗΝΑΣ! Και θα ειναι! :D


Μαρακι μου τι γλυκουλι που εισαι !!!!!!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
κι εγω παιδαγωγικο αθηνας...νταξει δεν τρελαινομαι και στον ενθουσιασμο....ψιλοπεζες καταστασεις.ηθελα επαρχια γι αυτο.FOREVERFREAK σε ζηλευω!!!:P
Mε ζηλευεις?? Για ποιον ακριβως λογο?? Θελεις να αλλαξουμε:P:P?? Εγω δεν εχω κανενα προβλημα...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Μπραβο κοπελα μου...Μαζι θα ειμαστε!!!:no1:
-----------------------------------------

εεε!ειμαι και γω εδω!στο club των παιδαγωγικων αθηνας!
foreverfreak σε ζηλευω γτ εγω ηθελα επαρχια....:(....
αλλα αφου περασα αθηνα,δεν με αφηνουν να παω αλλου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
-----------------------------------------

εεε!ειμαι και γω εδω!στο club των παιδαγωγικων αθηνας!
foreverfreak σε ζηλευω γτ εγω ηθελα επαρχια....:(....
αλλα αφου περασα αθηνα,δεν με αφηνουν να παω αλλου!:P

Εμενα που με αφηνουν να παω οπουδηποτε και δυστυχως δεν την πιανω, τι να πω?? Τυχερη εισαι, μην παραπονιεσαι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Είμαστε όλοι εδώ;;;;;;;

γεια σας!!!!λοιπον εδω ειναι το club των φοιτητων του Π.Τ.Δ.Ε. ΑΘΗΝΑΣ!μολις εμαθα οτι περασα και ειμαι 93η!!χαχα!
ειμαι ενθουσιασμενη αλλα θα ηθελα να ακουσω και απο σας συναισθηματα και αποψεις για τη σχολη....ειτε ειστε για το πρωτο ετος ειτε εχετε εμπειρια.πως ειναι το πανεπιστημιο?οι νεοι?το κλιμα?
αντε συναδελφοι.καλη αρχη!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

spring_mx

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
γεια σας!!!!λοιπον εδω ειναι το club των φοιτητων του Π.Τ.Δ.Ε. ΑΘΗΝΑΣ!μολις εμαθα οτι περασα και ειμαι 93η!!χαχα!
ειμαι ενθουσιασμενη αλλα θα ηθελα να ακουσω και απο σας συναισθηματα και αποψεις για τη σχολη....ειτε ειστε για το πρωτο ετος ειτε εχετε εμπειρια.πως ειναι το πανεπιστημιο?οι νεοι?το κλιμα?
αντε συναδελφοι.καλη αρχη!:D




γεια σου. Κι εγω εκει περασα!
Απο Χαιδαρι ειμαι κι εγω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria1025

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria1025 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Ιωαννα 4 Εver!!!!! Μπραβο, Μπραβο, Μπραβο, Μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
γεια σου. Κι εγω εκει περασα!
Απο Χαιδαρι ειμαι κι εγω...:)

γειαα!!αληθεια?σε ποιοι σχολειο πηγαινες?
-----------------------------------------
Ιωαννα 4 Εver!!!!! Μπραβο, Μπραβο, Μπραβο, Μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!

κι εσυ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top