Παίζετε κάποιο μουσικό όργανο;

maria_rouli

Νεοφερμένος

Η maria_rouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
παίζω πιάνο εδω και 6 χρονια!!αλλα παραλληλα μαθαινω και αρμονια,ιστορια της μουσικης μορφολογια και σολφεζ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_92

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
παίζω πιάνο εδω και 6 χρονια!!αλλα παραλληλα μαθαινω και αρμονια,ιστορια της μουσικης μορφολογια και σολφεζ!!

Λογικο...... ειναι απαραιτητα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
εχω ξεκινησει κιθαρα και τη βρισκω τρελαααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rea

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Παίζω πιάνο και αρμόνιο 7 χρόνια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitra S.

Νεοφερμένος

Η Dimitra S. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ναι , πιάνο 3 χρόνια και αρμόνιο 2 χρόνια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosf

Νεοφερμένος

Ο thanosf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=xBqOjCt940g&feature=related[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teh

Νεοφερμένος

Ο teh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Τυμπανα εδω και κανα διχρονο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Martha7

Νεοφερμένος

Η Μάρθα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ναι,πιάνο 6 χρόνια και 2 χρόνια αρμόνιο...
Έκανα και λίγα μαθήματα ηλεκτρική κιθάρα,αλλά σταμάτησα λόγω έλλειψης χρόνου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
παίζω το τρομπόνι από 6η δημοτικού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ksiros

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ζεφύρι (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Κιθαρα...Φετος αρχισα και με εχει πορωσει πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εγώ παίζω βιολί...το λατρεύω!!!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εγώ παίζω πιάνο και το λατρεύω πραγματικά. Έχω σταματήσει τα μαθήματα επειδή δεν προλάβαινα να διαβάζω όσο ήθελα και έμενα πολύ πίσω με αποτέλεσμα να στεναχωριέμαι πολύ...
Αλλά έκτοτε δεν υπάρχει μέρα που να μην έχω καθίσει να παίξω τα αγαπημένα μου κομμάτια... Και φυσικά όποτε έχω χρόνο κάθομαι και πέρα από τα καινούρια που μαθαίνω προσπαθώ να συνθέσω δικές μου μελωδίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kashmir

Νεοφερμένος

Η kashmir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
και εγω παιζω βιολι εδω και 9 χρονια αλλα νομιζω πως σε οποιοδηποτε οργανο αν δεν του αφιερωσεις το χρονο του δυσκολα μπορεις να εξελιχθεις, ειναι σαν τον αθλητισμο οσο τον εγκαταλειπεις τοσο σε εγκαταλειπει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nightwish 4 ever

Νεοφερμένος

Η Nightwish 4 ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Κιθαρα, αλλα τωρα τελευταια εξαιτιας της πιεσης απο τα μαθηματα την εχω παρατησει...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thelegr

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας Μιχελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σάμη (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εγω παιζω 3 οργανα...

σχεδον 9 χρονια πιανο(:inlove:)
κιθαρα 3 χρονια αλλα αυτοδιδακτος
και 1.5 χρονια τρομπονι σε μπαντα

αλλα το παθος μου ειναι το πιανο (επαιζα κοματακι και πριν το αρχισω σε ενα πιανο που ειχε ενας ξαδερφος μου (που λεει και ξαναλεει οτι εχω καλο μουσικο αυτι και με εχει πριξει)

Τωρα ψαχνω και κοματια οπως το "Αγγελος Εξαγγελος" του Σαβοπουλου...

Αν ξερει κανεις που μπορω να βρω (φυσικα δωρεαν) ας πει τιποτα

Υ.Γ.*: Σορυ για το OFF TOPIC με τις παρτιτουρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

/\/@t@|1@...!!!

Νεοφερμένος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Εγώ έπαιζα παλιά πιάνο αλλά το βαρεθηκα και σταμάτησα...μάλλον επειδή μου έκανε η αδερφή μου που έιναι μουσικός...!!! πφφ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Παίζω 7 χρόνια όμποε , και επειδή τελείωσα μουσικό γυμνάσιο ξέρω επίσης και πιάνο .

Στο γυμνάσιο βέβαια ήξερα κάτι ψηλά από ταμπουρά, κιθάρα και ούτι, αλλά τώρα τα έχω όλα ξεχάσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Εγώ δεν το'χω καθόλου, σας βλέπω έτσι μουσικόφιλους και ντλέπομαι.
Είχα ξεκινήσει κιθάρα στο πολύ χαλαρό, αλλά για κάποιο λόγο ενώ με συγχορδίες όλα μια χαρά, ένιωθα μονίμως το δεξί μου χέρι σαν κουλό. Δε μπορούσα να νιώσω το ρυθμό ώστε να χτυπάω σωστά τις χορδές. Με αποπροσανατόλιζε συνέχεια αυτό, δεν ήξερα πως να το χειριστώ. Και τώρα μετανιώνω που με την πρώτη ευκαιρία τα παράτησα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Int_Skillz

Νεοφερμένος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Εγώ δεν παίζω κανένα μουσικό όργανο, αλλά θα ήθελα να αρχίσω ' μου αρέσουν πολύ τα όργανα: Πιάνο και Βιολί.
Βέβαια δεν ξέρω άμα θα μου φτάνει ο χρόνος τώρα που είμαι λύκειο... :( όμως νομίζω ότι πρέπει να αρχίσω.. εσείς τί προτείνετε να αρχίσω με Πιάνο ή με Βιολί? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*eirhnh*

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
μιχάλη σε ποιο μουσικό πήγαινες??? Και εγώ πάω σε μουσικό για αυτό ρωτάω...

8 χρόνια πιάνο
4 χρόνια σαντούρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top