Παίζετε κάποιο μουσικό όργανο;

SotJake

Νεοφερμένος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Μαθηματικών ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εγώ άρχισα πέρισυ ηλεκτρική κιθάρα και μπορώ να πω πως τα πάω αρκετά καλά...
Έχω και συγκρότημα...βέβαια θα χρειαζόμασταν κάποιον πληκτρά...αν υπάρχει κανείς που να ενδιαφέρεται....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Πέρα απο το μπάσο που έχω αναφέρει οτι (προσπαθώ να) παίζω, τον τελευταίο μήνα άρχισα να εξασκώ και τη φωνή μου. Κάνω μαθήματα φωνητικής σε ωδείο, έχει φάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsiggel

Νεοφερμένος

Ο tsiggel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
παιδια ας μου πει καποιος καποιο site που να εχει νοτες απο τραγουδια για τρομπετα....Κ αν μπορειτε να μοθ δςσετε εσεισ κανενα τραγοθδακι... my msn:vaggos_15@hotmail.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*MARAKI*

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
κ γω θελω βιολιιιι....:'(:'(:'(:'(
και γιατι δε ξεκινας;ειναι λιγο δυσκολο στην αρχη αλλα μετα οκ.Εγω παντως το λατρευω:no1:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Το βιολί θέλει πολλή θέληση και αγάπη για να το μάθεις. Είναι από τα δυσκολότερα, αλλά και από τα ωραιότερα και εκφραστικότερα όργανα.:no1:

Εύχομαι το καλύτερο σε όποιον αρχίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*MARAKI*

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Το βιολί θέλει πολλή θέληση και αγάπη για να το μάθεις. Είναι από τα δυσκολότερα, αλλά και από τα ωραιότερα και εκφραστικότερα όργανα.:no1:

Εύχομαι το καλύτερο σε όποιον αρχίζει.
εχεις δικιο!:)παιζεις μηπως βιολι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Όχι, αλλά μου αρέσει!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emmanuella

Νεοφερμένος

Η Εμμανουέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Τώρα βέβαια ... να ξέρεται οτι χτυπάτε το αδύνατό μου σημείο ...:xixi:

Παίζω ακρετά χρόνια πιάνο. Μπορώ να πω ότι το λατρεύω ...

Θα με βρείτε πολλές φορές να σιγοπαίζω τα αγαπημένα μου τραγούδια στο πιάνο.
Δίνει μία ευχάριστη νότα και μία χρωματιστή πινελία στη καθημερινότητα μου.

:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaim

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Πήγαινα αρκετά χρόνια πιάνο σε ωδείο... Σταμάτησα όμως.

Τώρα συνεχίζω να παίζω, αλλά πλέον μόνο χρησιμοποιώντας τις ''ακουστικές'' μου ικανότητες :P

Άρα, πιάνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JiMaKoS^^

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
σχετικά με το βιολί...πρόπερσι πήγα να μάθω στο δημοτικό ωδείο της πόλης μου αλλά μου είπαν ότι οι δάσκαλοι δεν είχαν κενές ώρες!!!τελικά τα παράτησα....και ασχολούμαι με το τραγούδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex$$$

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
εκανα 1 χρονο βιολι μετα αρχισα κι8αρα και φετοσ ειναι τριτοσ χρονος και δεθτεροσ που ασχολουμαι σε ωδηο...ακομα παιζω ηλεκτρικη κιθαρα και drums σε φιλουσ και στο σχολειο μ..λατρευω την μουσικη...!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deathnote

Νεοφερμένος

Η Πασχαλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μονεμβασία (Λακωνία). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Πιάνο(7 χρόνια) και κλασσική κιθάρα(4 χρόνια)..Φέτος άρχισα και βιολί..Τέλεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σελήνη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Πιάνο(5 χρόνια) και κλασική κιθάρα (3 χρόνια). Θέλω και βιολί!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Πιάνο 2 χρόνια, κλασσική κιθάρα τώρα άρχσα :D
...για βιολί βλέπουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deathnote

Νεοφερμένος

Η Πασχαλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μονεμβασία (Λακωνία). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Ρε παιδιά , δεν είναι τρίπτυχο το πιάνο , κιθάρα βιολί..

Απλά , ξυπνάω το πρωί κι αλλάζει η ψυχολογία μου κι η διάθεσή μου.Αλλά ξέρετε τι?Η κιθάρα είναι η αγάπη μου η ατελείωτη...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Ρε παιδιά , δεν είναι τρίπτυχο το πιάνο , κιθάρα βιολί..
ναι, το ξερω, γι αυτο εβαλα ":P". δε μου πολυαρεσει το βιολι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*MARAKI*

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Πιάνο(7 χρόνια) και κλασσική κιθάρα(4 χρόνια)..Φέτος άρχισα και βιολί..Τέλεια?
:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ann

Νεοφερμένος

Η Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ναι,ξεκίνησα πιάνο πριν 3 χρόνια αλλά ούτε εγώ προλαβαίνω νά κάνω πολύ εξάσκηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Απο τις αρχες του δημοτικου σκαλιζα μπουζουκι και κιθαρα και το σκαλισμα εγινε καλο παιξιμο... το βαριεμαι το ωδειο και δεν εχω και ωρες αλλιως θα πηγαινα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bibble

Νεοφερμένος

Η bibble αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
απο το 2001 παίζω τρομπέτα και σαξόφωνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top