Παίζετε κάποιο μουσικό όργανο;

Choco

Νεοφερμένος

Ο Ηλιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
εγω ξερω να παιζω κιθαρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatasaMyk

Νεοφερμένος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Μηπως κανει καποιος πιανο και ειναι απο Θεσσαλονικη? Χρειαζομαι επειγοντως καποιες πληροφοριες. Επισης γνωριζετε /εχετε ακουσει τιποτα σχετικα με το Κρατικο Ωδειο Θεσσαλονικης???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas221117

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
εγώ παίζω το όργανο μου πολλές φορές:lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
κρυαδες........:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

humorday

Νεοφερμένος

Ο humorday αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ναί,ηλεκτρική 2.5 χρόνια,συναρπαστική εμπειρία να ασχολεισαι με τη μουσική!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Βγήκε το άλμπούμ "100 κιθάρες Historia De Un Amor" του Ευάγγελου Μπουντούνη, το ακούω αυτή τη στιγμή και είναι καταπληκτικό:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Savior

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
παλευω λιγο κιθαρα αλλα μαλλον δεν με παει το αθλημα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JAX

Νεοφερμένος

Η MAPIA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγω δν παιζω αλλα μου αρεσει τ πιανο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RCkostas

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εγω φέτος θα παλέψω να παίξω ηλεκτρική κιθάρα η οποία είναι αυτή:
https://nireas.nakas.gr/ecomnakas/nakas2006/Default.asp?Static=75&Product=5282
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achis

Νεοφερμένος

Ο Αχιλλέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
12 χρόνια πιάνο, και 6 χρόνια drums...

γενικως ξερω λίγα και απο κιθάρα μποζούκι ταμπουρά λαούτο κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

omages

Νεοφερμένος

Ο omages αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ρε παιδια ρε παιδια εγω παιζω drums αν κ οχι πολυ καιρο αλα γουσταρω τρελα μιλαμε πολι χσεσπασμα εκει σηκωνω την γειτονια στο ποδι αλα μηλαμε τα δυνω ολα πολυ πορωση ειδικα αμα ερχονται κ τα φηλαρακια με τισ κιθαρες κ τα μπασα πωωω γυνεται μακελιο παιζοθμε κατι τρελα κομματια ςποσ thrash metal κ μπριζοομαστε!!!!!!!!!headbunging brothers
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Εγώ ξεκίνησα αυτοδίδακτος ηλεκτρικό μπάσσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zibi

Νεοφερμένος

Ο Zibi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
3 χρονια κιθάρα και συνεχίζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!.m@r!@.!

Νεοφερμένος

Η !.m@r!@.! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εγώ παίζω 3,5 χρονια κιθάρα και 2 χρονια αναγκαστικά φλογερα, μπλιάχ:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Εγώ παίζω 3,5 χρονια κιθάρα και 2 χρονια αναγκαστικά φλογερα, μπλιάχ:sick:

Γιατί αναγκαστικά; Ούτως ή άλλως, εύκολη δεν είναι;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George SK

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
12 χρόνια πιάνο, και 6 χρόνια drums...

γενικως ξερω λίγα και απο κιθάρα μποζούκι ταμπουρά λαούτο κλπ...

Μπράβο ρε συ, ειλικρινά εντυπωσιάστηκα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Levi

Νεοφερμένος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Εδω και λιγες μερες αρχισα να μαθαινω μονος μου κλασικη κιθαρα!
Κουτσα στραβα βγαζω μερικα ευκολα κομματια!
(πχ το ριφ του smoke on the water που ειναι πανευκολο, 2-3 αλλες εισαγωγες και 2 ωραιες μελωδιες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nekrofteros

Νεοφερμένος

Ο nekrofteros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
9 χρόνια πιάνο αλλά φέτος δεν με βλέπω να δίνω εξετάσεις, θέλει πολύ διάβασμα. Πάντως έχω κατεβάσει αρκετές παρτιτούρες nightwish, evanescence και μουσική από video/pc games για τις διακοπές τα χριστούγεννα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George SK

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Εδω και λιγες μερες αρχισα να μαθαινω μονος μου κλασικη κιθαρα!
Κουτσα στραβα βγαζω μερικα ευκολα κομματια!
(πχ το ριφ του smoke on the water που ειναι πανευκολο, 2-3 αλλες εισαγωγες και 2 ωραιες μελωδιες)

Σταμάτα να γρατζουνάς την καημένη την κιθάρα...:nono:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Levi

Νεοφερμένος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Οχι δεν σταματαω!
Ας προσεχε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top