Παίζετε κάποιο μουσικό όργανο;

bobby1

Νεοφερμένος

Ο bobby1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Εγώ παίζω ηλεκτρική κιθάρα! Και κάτι λίγο φυσαρμόνικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Εγώ προσπαθώ να παίξω drums εδώ και 3 μήνες...

Να και ενας ντράμερ..Τι ντραμς έχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sulfur

Νεοφερμένος

Η Sulfur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Το νομιζω πηγαινε στο χρονο που μαθαινεις κιθαρα ή στο τι μουσικο οργανο μαθαινεις ??? :P:P:P
*κακος :mad2: *

Εννοειται οτι παει στο χρονο!Λες να μην ηξερα τι οργανο μαθαινω?:red:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stella X

Νεοφερμένος

Η Stella X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εγω ξεκινησα με αρμονιο, αλλα συνεχισα με πιανο... Συνολικα παιζω "πληκτρα" 7 χρονια... Δυστυχως, φετος σταματησα λογω ελλειψης ελευθερου χρονου..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Εγώ παίζω κλασική κιθάρα (φετος είναι 4ος χρόνος).Στην αρχή είναι πολύ βαρετά από τα πολύ απλά κομμάτια με νότες αλλα τελικά η υπομονή άξιζε!Γιατί τώρα παίζω πολύπλοκα κομμάτια, μοντέρνα, συγχορδίες κτλ. και είναι πολύ όμορφο να μπορείς να παίζεις μόνο σου τη μουσική που σου αρέσει!!:)

Πάντως η έλλειψη χρόνου για να κάνεις κάθε μέρα εξάσκηση είναι γεγονός...!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Παιδιά, εγώ πάλι, παίζω κοντά 2,5 χρόνια σαξόφωνο...Έχω ήδη μπει στη Φιλαρμονική Μεγάρων, αλλά ζήτημα να έχω διαβάσει 20 φορές....Δεν το λέω για μαγκιά...Ίσα-ίσα ντρέπομαι κιόλας!!!!!!!!!!!!

Το σαξόφωνο είναι ωραίο όργανο, φρόντισε να μάθεις καλά:)

Κι εγώ είμαι σε φιλαρμονική, παίζω τρομπέτα 5 χρόνια. Είμαστε κάπου 22 άτομα.

Εσείς πόσοι είστε;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Εγώ έπαιζα πιάνο 7 χρόνια αλλά τα τελευταία 3 το έχω σταματήσει!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-sTeV@-

Νεοφερμένος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Παίζω κιθάρα από την 3η Γυμνασίου αν και τα τελευταία χρόνια δεν εξασκούμαι σχεδόν καθόλου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Εγώ παίζω τζένις κόρνο.Τώρα πολύ θα αναρωτιέστε τι είναι...Είναι πνευστό όργανο και λίγο μικρότερο από το βαρύτονο...Και εγώ είμαι μέλος της φιλαρμονικής του χωριού μου...Πολύ ωραία εμπειρία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Εγω μαθαινα πιανο 5 χρονια και υστερα αρχισα να κανω επανεκτελεσεις κομματιων στο αρμονιο.. Πραγματικα, αμα ξερεις απο μουσικη καταλαβαινεις ποσο ευκολα δημιουργουνται διαφορες "εμπορικες επιτυχιες".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Εγώ παίζω τζένις κόρνο.Τώρα πολύ θα αναρωτιέστε τι είναι...Είναι πνευστό όργανο και λίγο μικρότερο από το βαρύτονο...Και εγώ είμαι μέλος της φιλαρμονικής του χωριού μου...Πολύ ωραία εμπειρία...

Κι εγώ παίζω στη φιλαρμονική του χωριού μου τρομπέτα:)

Είμαστε 22 περίπου άτομα. Εσείς αλήθεια πόσοι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Εγώ ρε γμτ τόσα χρόνια και δεν εμαθα να παίζω ένα όργανο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Ποτέ δεν είναι αργά, αρκεί να υπάρξει όρεξη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
λοιπόν. Παίζω κιθάρα, ηλεκτρική και κλασική, μπάσο κι επίσης έκανα φωνητική για ένα διαστημα, και γενικότερα τραγουδάω. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
λοιπόν. Παίζω κιθάρα, ηλεκτρική και κλασική, μπάσο κι επίσης έκανα φωνητική για ένα διαστημα, και γενικότερα τραγουδάω. :D

Πόσα χρόνια;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Πόσα χρόνια;:)

κιθάρα κάνω 5μισι χρόνια.
Μπάσο 2 χρόνια.
Τραγουδάω (κανονικά) 2 χρόνια σχεδόν.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
κιθάρα κάνω 5μισι χρόνια.
Μπάσο 2 χρόνια.
Τραγουδάω (κανονικά) 2 χρόνια σχεδόν.
:D

Εγώ κάνω 8 χρόνια κιθάρα. Και σκοπεύω να τη τελειώσω,αλλά έχω χρόνια μπροστά μου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Έπαιζα. Κάποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Κι εγώ παίζω στη φιλαρμονική του χωριού μου τρομπέτα:)

Είμαστε 22 περίπου άτομα. Εσείς αλήθεια πόσοι;
Αναλόγως την περίσταση...Για παράδειγμα στην περιφορά της Μεγάλης Παρασκευής είμασταν γύρω στα 30 άτομα, ενώ χτες σε μια περιφορά γύρω στα 15..Κάθε καλοκαίρι μας πάνε κάπου εκδρομή.Προπέρυσι Κέρκυρα (7 μέρες),πέρυσι Εύβοια (5 μέρες),φέτος Χαλκιδική (5 μέρες).Εσείς πηγαίνετε εκδρομές ή παίρνετε λεφτά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Εκδρομές; Λεφτά;

Κάτσε να αρχίσω να έχω απαιτήσεις.......:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top