Πέφτουλες

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ο γνωστος ορος σε ολα τα κοριτσια για να χαρακτηρισουμε καποιον...πως να το πω ευγενικα:Pτεσπα δεν το λεω,σας την εχουνε πεσει φθηνα;Σχεδον εξεφτελιστικα με σεξιστικα σχολια?πως αντιδρασατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ερώτηση: Συγγνώμη κοπελιά, ζαχαροπλάστης είναι ο ντάντι σου ;
Aπάντηση: Όχι, νεκροθάφτης. Και έρχεται να σε πάρει :P

Μα πόσοι γλοιώδεις τύποι υπάρχουν ; hahahahhaha
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
εμενα μου ετυχε σημερα :

-Που πας ρε μωρο?
-Στο αγορι μου

ξενερωσεεεεεεεεεεεε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
-Φωτογραφίες βγάζεις, όταν πας στη θάλασσα;
-Ναι, γιατί;
-Βγάλε μια εσένα να δω το κορμάκι σου.
-....................
-Είμαι σίγουρος ότι θα είναι ωραίο.

:whatever:

Το πόσο αηδία ένιωσα δε π ε ρ ι γ ρ ά φ ε τ α ι. :sick: :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
τέλειο..... :P

με τον ζαχαροπλάστη ξέρω την κλασσική...

''ναι ζαχαροπλάστης είναι και κάνει κάτι χαλβάδες σαν και σένα'' :P

Αυτή με το ζαχαροπλάστη είναι ευχάριστη ατάκα, δε το δέχομαι :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Ίουυυ! Μα καλά, περιμένουν να "πέσουμε" με τέτοιες ατάκες; :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefteris_92

Νεοφερμένος

Ο lefteris_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
εμενα μου ετυχε σημερα :

-Που πας ρε μωρο?
-Στο αγορι μου

ξενερωσεεεεεεεεεεεε:P
ααα εσυ ησουν αυτη??? συγνωμη δεν θα το ξανακανω!!! :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
@ wolf πες του υπάρχουν και τα πορνοσαιτ για να ικανοποιήσεις τις καυ*** σου :P

Και πλαστικές κούκλες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ίουυυ! Μα καλά, περιμένουν να "πέσουμε" με τέτοιες ατάκες; :sick:

Μάλλον μερικοί βλέπουν πάρα πολλά πορνό και νομίζουν ότι μας κανουν ένα φουυ ή μας κλείνουν το μάτι και εμείς οι ξελιγωμένες τρέχουμε, σα τη διαφήμηση του axe :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ή πιστεύουν ότι θα εκτιμήσουμε το... ''χιούμορ'' (?) τους. :fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
όπως λένε και μερικοί..ονόματα δεν θα πω..εμείς κοιτάμε μόνο το σέξ.....άρα ότι και να μας κάνουν θα πέσουμε...κούνια που τους κούναγε:whistle:



:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Pure_Seduction

σε χαλασε κιoλας? ασε μας μορε εχετε μαθει και κανετε τις δυσκολες lol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Τι έπρεπε να κάνει δηλαδή, να του πει κι ευχαριστώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Pure_Seduction

σε χαλασε κιoλας? ασε μας μορε εχετε μαθει και κανετε τις δυσκολες lol


οχι μονο με χαλασε αλλα ηθελα να τον βρισω κ ολας,ειπα να σταθω κιουρια γτ δεν ξερεις πως αντιδραει ο καθε μαλακας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Pure_Seduction

σε χαλασε κιoλας? ασε μας μορε εχετε μαθει και κανετε τις δυσκολες lol
Πρώτον, έχει αγόρι οπότε λογικό είναι να παραμείνει αδιάφορη.
Δεύτερον, με τέτοια (γελοία κατά την γνώμη μου) πεσίματα, και αγόρι να μην είχε, δεν νομίζω να ανταποκρίνονταν και με το δίκιο της. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
το πιο γαμάτο το είπε ένα φιλαράκι μου:
συζητούσαν που λέτε αυτός και μια κοπελιά για σχέσεις και δεν ξέρω εγώ τι άλλες πίπες και λέει η κοπελιά:
-Τα έχω με τρεις αυτήν την περίοδο
-Ε ας γίνουν τέσσερις;) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Και εγώ συνήθως αδιαφορώ αλλά σε μερικά έτσι "ωραία" (εννοώ αστεία-γελοία) δεν γίνεται να μην γελάσεις...
Πχ. -Αστέρι μου, πού πας να ρθω και γω; (μέσα στον δρόμο... ΤΟ έλεος!!) Και αμέσως έσκασα στα γέλια, δεν μπορούσα να κρατηθώ... τι να έκανα;
Αλλά ναι συνήθως αδιαφορώ!! Νομίζω είναι το καλύτερο που μπορείς να κάνεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
δεν λεω να ανταποκρινοταν απλα ο τροπος που το λεει δηλωνει πως η πραξη του ειναι τραγικη..το οτι σου το ειπε αυτο θα επρεπε να κολακευτεις εστω να δωσεις ενα χαμογελο ρε παιδι μου..δεν εκανε και κατι κακο το παλικαρι..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top