Πέμπτη 28 Ιουλίου ή Παρασκευή 29, βγαίνουν οι βάσεις 2022

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

sophiaa

Νεοφερμένος

Η sophiaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
μήπως το αναβάλουν για αυριο;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,576 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ θεωρώ ότι από τώρα μέχρι τις 20:00 περίπου είμαστε στο επικίνδυνο διάστημα
 

Alin22

Νεοφερμένος

Η Alin22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Συνημμένα

  • CA492314-EBC2-4D67-8E38-8E5AF678255E.jpeg
    CA492314-EBC2-4D67-8E38-8E5AF678255E.jpeg
    66.8 KB · Εμφανίσεις: 73

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,479 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.

Alin22

Νεοφερμένος

Η Alin22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Εμείς εδώ μέσα παιδί μου είμαστε ικανοί να αγχωσουμε και τη θεία μου που έδωσε Πανελλήνιες το 1968!!!!🤣🤣🤣🤣
Μην ασχολείσαι και πολύ μαζί μας θα παλαβωσεις 🤣🤣🤣
εδώ εχω αγχωθει εγω που δεν δινω , ουτε δινει το παιδι μου. Κανω διαλειμμα φετος και κανω προβες για του χρόνου με τον μικρο :) :)
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Είναι σίγουρο ότι θα βγει το απόγευμα τελικά;
 

Nikoletaant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoletaant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 156 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Καπου διαβασα οτι καταβαλλουν υπερανθρωπες προσπαθειες για να βγουν ειτε αποψε ειτε αυριο το πρωι, μας δουλευουν κανονικοτατα!
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Καπου διαβασα οτι καταβαλλουν υπερανθρωπες προσπαθειες για να βγουν ειτε αποψε ειτε αυριο το πρωι, μας δουλευουν κανονικοτατα!
Υπεράνθρωπες προσπάθειες να αφήσουν το dod και να κάνουν αυτό για το οποίο πληρώνονται :pp
 

George.S

Νεοφερμένος

Ο George.S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καπου διαβασα οτι καταβαλλουν υπερανθρωπες προσπαθειες για να βγουν ειτε αποψε ειτε αυριο το πρωι, μας δουλευουν κανονικοτατα!
Σε λίγο θα βγουν τα σαιτ και θα πουν "λάθος κάναμε πάμε για τέλη Αυγούστου" 😡
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Nikoletaant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoletaant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Ενώ κάναμε ήσυχα τις διακοπες μας, μας ξεσήκωσε η άλλη και χασαμε τον ύπνο μας
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,590 μηνύματα.
Υπεράνθρωπες προσπάθειες να αφήσουν το dod και να κάνουν αυτό για το οποίο πληρώνονται :pp
κατσε κατσε θεικο βαριο.. κανουν παραγματι σκληρη δουλεια
εκτος τα πριντ απο τους υπολογιστες κανουν και χειροκίνητα 85 χιλιαδες διασταυρωσεις.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top