Πέμπτη 28 Ιουλίου ή Παρασκευή 29, βγαίνουν οι βάσεις 2022

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Αν θυμάμαι καλά πρέπει το σάιτ νά κλείσει και νά βγάζει το ανθρωπάκι με τα καλώδια
Τώρα είναι ενεργό ακόμα
Κάντε μια βουτιά, πάρτε έναν υπνακο, αργεί ακόμα
Και ηρεμεί ΣτΕ!!!!
Σκέφτομαι και εγώ τα δικά μου πέρσι,τα αδέρφια μου στην Κοσμάρα τους, εμένα δεν μου έμεινε νύχι και η μαμά μας ήταν στην πιο έξαλλη κατάσταση χα χα χα χα
Καλή επιτυχία σε όλους σας
Φοιτητές μου και συμφοιτητές μου 🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿
 

GGP

Νεοφερμένος

Η GGP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Ρε μας δουλεύουν;;;;;
Τώρα έχει βγει από κάτω ένα μπλε πινακακι που δείχνει τι ανακοινώνεται..
Αν μπορεί κάποιος να το ανεβάσει γτ εγώ δε μπορώ.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Tirotrelas

Νεοφερμένος

Ο Tirotrelas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Και εμένα κολλάει πάλι
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Screenshot_2022-07-28-15-17-15-417_com.android.chrome.jpg
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Οι βαθμοί δεν είναι σε εκείνο το μπλε πλαισιακι όπως πριν και γενικά φαίνεται πιο απλό και πρόχειρο…
Αααα εγω δεν εχω προσβαση επειδη δεν εδωσα φετος πανελληνιες και οποτε παω να μπω λεει οτι δεν βρεθηκε υποψηφιος χαχα
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,576 μηνύματα.
εμένα εξακολουθεί να είναι απαράλλαχτο
 

sophiaa

Νεοφερμένος

Η sophiaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Έχει πονέσει το κεφάλι μου από την έλλειψη ύπνου και λόγω τους άγχους και της αναμονής.
Στην Νότια Κορέα όταν γράφουν εξετάσεις τα παιδιά, σταματάνε να πετάνε αεροπλάνα και η κυκλοφορία επιτρέπετε μόνο για μαθητές! Και εμείς εδώ ούτε αυτό δεν μπορούμε να ρυθμίσουμε
Α καλέ όταν γράφαμε φυσική, τρυπαγαν τον δρομο🥰
 

georgios03

Νεοφερμένος

Ο georgios03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
BF48DAFC-F2E3-4576-AE0D-5625F5672BB8.png
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

sophiaa

Νεοφερμένος

Η sophiaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 109 μηνύματα.

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.

GGP

Νεοφερμένος

Η GGP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Ναι οκ.
Τέλος , δε ξαναμπαίνω στο σάιτ.
Θα περιμένω το μήνυμα.
Έμα πχιαααα
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top