Πέμπτη 28 Ιουλίου ή Παρασκευή 29, βγαίνουν οι βάσεις 2022

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.

Tirotrelas

Νεοφερμένος

Ο Tirotrelas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Παιδιά εγώ πιστεύω 4 με 5 θα βγουν αλλιώς μάλλον για παρασκευή νωρίς το πρωί πριν τις 10
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,576 μηνύματα.

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Και ολοοοο περιμενω…περιμενω σε παιχνίδι που μοιάζει χαμένο 😂😂
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.
Ντάξει παιδιά η γυναίκα είπε Πέμπτη ή Παρασκευή. Ε και Παρασκευή 23:59 να τα βγάλει εντός θα είναι :hehe:
 

GGP

Νεοφερμένος

Η GGP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Ντάξει παιδιά η γυναίκα είπε Πέμπτη ή Παρασκευή. Ε και Παρασκευή 23:59 να τα βγάλει εντός θα είναι :hehe:
Είπε Πέμπτη - Παρασκευή;;
Γτ σα να θυμάμαι ότι είπε τέλος της εβδομάδας.
Και ξέρω γω βγαίνουν Κυριακή...έτσι όπως το πάει...
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.
Είπε Πέμπτη - Παρασκευή;;
Γτ σα να θυμάμαι ότι είπε τέλος της εβδομάδας.
Και ξέρω γω βγαίνουν Κυριακή..
Δεν άκουσα τη συνέντευξη της, αλλά έτσι διάβασα σε κάποιο άρθρο. Αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος.

Υ. Γ Φυσικά την ώρα που είπα πριν την είπα για πλάκα. Αν τα βγάλει αύριο θα είναι το πρωί:P
 

GGP

Νεοφερμένος

Η GGP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Σε άρθρο παρέθεσαν ότι είπε<εντός της εβδομάδας> και <τέλος Ιουλίου>.
Παίζει και Σαββατοκύριακο επομένως.
Αν και θέλω να πιστεύω ότι θα βγουν σμρ απόγευμα 5-6
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Ακόμη να ανέβουν;;;; Τζάμπα κοιμήθηκα μέχρι τις 14:00 :tongue:
 

George.S

Νεοφερμένος

Ο George.S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Σε άρθρο παρέθεσαν ότι είπε<εντός της εβδομάδας> και <τέλος Ιουλίου>.
Παίζει και Σαββατοκύριακο επομένως.
Αν και θέλω να πιστεύω ότι θα βγουν σμρ απόγευμα 5-6
Συνήθως κάθε χρονιά βγαίνουν Παρασκευή, παρόλα αυτά σήμερα άρθρα αναφέρουν ότι θα βγουν εντός της ημέρας. Θα δείξει τι θα γίνει🤷‍♂️
 

Nikoletaant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoletaant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Στα σαιτ γιατί λένε εντός ωρών; λες και παίζουν με τα νευρα μας είναι
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
ΒΓΑΛΤΕΕΕΕΕ ΤΑ ΑΙΝΤΕ
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Απο ωρα σε ωρα *περνανε 28 ωρες*
7391781D-C038-4A68-BE3E-A831B3DB0D74.jpeg
 

nimbus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nimbus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γεωπονίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Έχει πονέσει το κεφάλι μου από την έλλειψη ύπνου και λόγω τους άγχους και της αναμονής.
Στην Νότια Κορέα όταν γράφουν εξετάσεις τα παιδιά, σταματάνε να πετάνε αεροπλάνα και η κυκλοφορία επιτρέπετε μόνο για μαθητές! Και εμείς εδώ ούτε αυτό δεν μπορούμε να ρυθμίσουμε
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ, μπαίνω στο results minedu και έχει αλλάξει η εμφάνιση του σάιτ…
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Συνημμένα

  • 1D4E0DBC-0F9F-46B9-96D7-57EAB61F0248.jpeg
    1D4E0DBC-0F9F-46B9-96D7-57EAB61F0248.jpeg
    34.1 KB · Εμφανίσεις: 61

GGP

Νεοφερμένος

Η GGP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Έχει πονέσει το κεφάλι μου από την έλλειψη ύπνου και λόγω τους άγχους και της αναμονής.
Στην Νότια Κορέα όταν γράφουν εξετάσεις τα παιδιά, σταματάνε να πετάνε αεροπλάνα και η κυκλοφορία επιτρέπετε μόνο για μαθητές! Και εμείς εδώ ούτε αυτό δεν μπορούμε να ρυθμίσουμε
Ξεκάθαρα έχεις δίκιο!!
Θα έπρεπε να έχουν βγάλει έστω μια ανακοίνωση.
Μια χαρά όμως φέτος σκέψου άλλες χρονιές κόντευε Σεπτέμβρης...
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
88885ADF-2F53-4A6C-80D3-38E651047CD7.jpeg
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top