Πέμπτη 28 Ιουλίου ή Παρασκευή 29, βγαίνουν οι βάσεις 2022

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Αυτό είναι το μόνο σίγουρο ότι θα γίνει :D
Φαντασου εμεις που διναμε το 20 πανελληνιες ειχαμε χαιπ οτι θα παμε σχολη και οταν πηγαμε το μισο αμφιθεατρο ηταν αδειο μετα απο 2-3 εβδομαδες 💀💀💀💀
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν γίνεται να βαριέσαι το μαθηματικό. Το μαθηματικό είναι αγάπη 🙃🙃
ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΝΩ 4% 😘😘😘😘😘😘
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
και αντί για σχολές στέλνει μήνυμα "είναι αγοράκι/κοριτσάκι"
Αχαχαχαχαχα εκλαψα 🤣🤣🤣🤣
@Mammy Nun Σας βρίσκω ήσυχη σήμερα! Πως πάει η αγωνία στο μέτωπο του Παγασητικού;
Είμαι στη δουλειά.
Ήσυχη δεν είμαι....άγχος έχω
 

Tirotrelas

Νεοφερμένος

Ο Tirotrelas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Παιδιά δεν με βαζει στο results minedu μήπως έπεσε ή απλά κολλάει το wifi?😆
 

GGP

Νεοφερμένος

Η GGP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
To site εμένα δεν ανοίγει καν.
Όλο φορτώνει.
Λετεεε;;;
 

nimbus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nimbus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γεωπονίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Φαντασου εμεις που διναμε το 20 πανελληνιες ειχαμε χαιπ οτι θα παμε σχολη και οταν πηγαμε το μισο αμφιθεατρο ηταν αδειο μετα απο 2-3 εβδομαδες 💀💀💀💀
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΝΩ 4% 😘😘😘😘😘😘
Αχαχαχαχαχαχα ήσασταν όλοι επιμελείς :laugh:
Κάπου θα πρέπει να κάνω catwalk με τα ρούχα...
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

GGP

Νεοφερμένος

Η GGP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 116 μηνύματα.

nimbus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nimbus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γεωπονίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Φαντασου εμεις που διναμε το 20 πανελληνιες ειχαμε χαιπ οτι θα παμε σχολη και οταν πηγαμε το μισο αμφιθεατρο ηταν αδειο μετα απο 2-3 εβδομαδες 💀💀💀💀
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΝΩ 4% 😘😘😘😘😘😘
Paradise lost 😔😔
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
παιδιά εμένα δεν με βάζει στο ρεσουλτς
 

Guest 004218

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
εμένα με βάζει κανονικά
 

nimbus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nimbus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γεωπονίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Συνημμένα

  • 435F09CB-061B-4171-A16D-9D965AC66D24.jpeg
    435F09CB-061B-4171-A16D-9D965AC66D24.jpeg
    30.7 KB · Εμφανίσεις: 59

GGP

Νεοφερμένος

Η GGP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Δεδομένου ότι και οι βαθμοί βγήκαν κατά το μεσημέρι πιθανό είναι να βγουν κατά τη 1.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Παιδια εγω παντως με αυτα τα διαολια της τεχνολογιας , αυτα τα 5g που μας βαλανε και στον οργανισμο μας με το εμβολιο , μπαινω κανονικα στο σαιτ
 

Tirotrelas

Νεοφερμένος

Ο Tirotrelas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 105 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,570 μηνύματα.
στο ιδιο site με τους βαθμους μπαινουμε ?
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top