Πέμπτη 28 Ιουλίου ή Παρασκευή 29, βγαίνουν οι βάσεις 2022

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nimbus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nimbus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γεωπονίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Στο results minedu θα μπουμε για να δουμε τις βάσεις;
Ναι, το ίδιο σάιτ απτο οποίο είδες τους βαθμούς σου. Αλλά σίγουρα θα έχει πέσει μόλις βγουν άρα καλύτερα βρες άλλο σάιτ ή στήσου απτο πρωί.
 

Nikoletaant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoletaant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Κ εγώ ποντάρω για αύριο. Το ξαναπα βέβαια, αλλα ναι
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

GGP

Νεοφερμένος

Η GGP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Ναι, το ίδιο σάιτ απτο οποίο είδες τους βαθμούς σου. Αλλά σίγουρα θα έχει πέσει μόλις βγουν άρα καλύτερα βρες άλλο σάιτ ή στήσου απτο πρωί.
Ναι αλλά δε θα έπρεπε να έχει <μπλοκάρει> ήδη το σύστημα αν ήταν να βγουν αύριο?
Θέλω να πω, κάτι αντίστοιχο είχε γίνει και πριν την ανακοίνωση των βαθμών.
Τώρα όμως μπορεί κανονικά να μπει κανείς στο site.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Ναι αλλά δε θα έπρεπε να έχει <μπλοκάρει> ήδη το σύστημα αν ήταν να βγουν αύριο?
Θέλω να πω, κάτι αντίστοιχο είχε γίνει και πριν την ανακοίνωση των βαθμών.
Τώρα όμως μπορεί κανονικά να μπει κανείς στο site.
Παω να χακαρω την βαση δεδομενων τους . Brb
 

georgios03

Νεοφερμένος

Ο georgios03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Ναι νομιζω αυτο εννοουσε και το παιδι που ρωτησε
αααα οκ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Παω να χακαρω την βαση δεδομενων τους . Brb
απλως προατιθεται ενα πινακακι με την σχολη επιτυχιας
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

nimbus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nimbus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γεωπονίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Ναι αλλά δε θα έπρεπε να έχει <μπλοκάρει> ήδη το σύστημα αν ήταν να βγουν αύριο?
Θέλω να πω, κάτι αντίστοιχο είχε γίνει και πριν την ανακοίνωση των βαθμών.
Τώρα όμως μπορεί κανονικά να μπει κανείς στο site.
Ήδη είναι τεχνολογικό άλμα το ότι θα βγουν οι βάσεις αύριο ή μεθαύριο, δεν με εκπλήσσει εάν βελτιώσαν το σάιτ. Επίσης η παραμονή στο σάιτ είναι πολύ μικρή, και εγώ απλώς μπήκα για 2 λεπτά και βγήκα, άρα δεν φορτώνουν οι σερβερς.
 

nimbus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nimbus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γεωπονίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

nimbus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nimbus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γεωπονίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Αν δεν βγάλει αύριο τις βάσεις αυτή η μουρλή θα πάω να την βρίσω προσωπικά. Τι βγήκε και μας αναστάτωσε?
 

GGP

Νεοφερμένος

Η GGP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Αν δεν βγάλει αύριο τις βάσεις αυτή η μουρλή θα πάω να την βρίσω προσωπικά. Τι βγήκε και μας αναστάτωσε?
Εεε όχι κι έτσι!!
Από 15αυγουστο που έλεγε μας το κανε τέλος Ιουλίου.
Ας είναι και Παρασκευή.
 

Nikoletaant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoletaant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Αν δεν βγάλει αύριο τις βάσεις αυτή η μουρλή θα πάω να την βρίσω προσωπικά. Τι βγήκε και μας αναστάτωσε?
Μαζί σου και εγώ. Είμαι ανήσυχη ολη τη μερα, δε προκειται να το αντέξω άλλο αυτό
 

nimbus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nimbus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γεωπονίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Αραξτε , παμε να γυρισουμε πισω στο 2020 και να αναστησουμε το αμογκους
 

nimbus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nimbus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γεωπονίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.
Wild Rift is better. Αλλά έτρωγε πολύ χώρο.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top