Πέμπτη 28 Ιουλίου ή Παρασκευή 29, βγαίνουν οι βάσεις 2022

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Sherlockina

Νεοφερμένος

Η Sherlockina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 81 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Λοιπον τελος , εγω αποψε θα βρικολακιασω , θα το παρω σερι ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΤΕΛΟΣΣΣΣ
 

Tirotrelas

Νεοφερμένος

Ο Tirotrelas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 105 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,643 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,643 μηνύματα.
Σαν να περιμένουμε το νέο έτος είμαστε πάντως
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Scarlett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Scarlett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Εγώ που ξαναδινω γιατί έχω αγχωθει για το που θα περάσω μου λέτε 😂🙃;
Πάντως ποντάρω Παρασκευή το νωρίτερο
Γιατί όλο από αναβολή σε αναβολή τα πηγαίνουν φέτος βέβαια ήταν λίγο πιο συνεπής
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Συνημμένα

  • 43B17163-F1AE-4F31-A451-A36873E4DAE0.jpeg
    43B17163-F1AE-4F31-A451-A36873E4DAE0.jpeg
    283.8 KB · Εμφανίσεις: 102

nimbus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nimbus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γεωπονίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

Nikoletaant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoletaant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Στο results minedu θα μπουμε για να δουμε τις βάσεις;
 

georgios03

Νεοφερμένος

Ο georgios03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.

georgios03

Νεοφερμένος

Ο georgios03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.

Kitkat2000

Νεοφερμένος

Η Kitkat2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Μεταδοτικό το στρες τελικά:look: Η ««« αγωνία» » » μου ( πολλά εισαγωγικά) είναι να δω αν θα είμαι στην 1η δεκάδα-πεντάδα-ίιιιισως και 1ος στη Φαρμακευτική ΕΚΠΑ (μεγάλο ίσως).
Σε περιμένουμε!!!Μπράβο σου❣️
 

GGP

Νεοφερμένος

Η GGP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top