Πέμπτη 28 Ιουλίου ή Παρασκευή 29, βγαίνουν οι βάσεις 2022

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kost28

Νεοφερμένος

Ο kost28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 43 μηνύματα.

georgios03

Νεοφερμένος

Ο georgios03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Εν τω μεταξυ καθομαι και σκεφτομαι «ποιος θα εκανε μωρε τωρα 4% για να παει σε πολυτεχνικη» και μετα με πιανει αγχος . I cant catch a break
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Κοιτα να δεις....ενα δίκιο το έχεις. Στις σχολές υψηλής ζήτησης πέφτει μέσα (Ιατρικές, Νομικές....) αλλά στην Αγγλική Φιλολογία; πως είναι σίγουρος ότι έγραψαν τόσο καλά που την ανεβαζει 650 μόρια από πέρυσι;;;;
Τι να πω.....
 

nimbus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nimbus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γεωπονίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Με την τεχνολογία καθυστέρησαν, φαίνεται δεν είχαν υπόλοιπο SMS :D
Ασε εγω εκεινη την ημερα με πηρε μια φιλη μου λεει ξυπνα μωρη βγηκαν οι βασεις , ω ρε π*στη μου λεω τι κανουμε ; Και μπηκα 9 παρα 15 , παραδοξως δεν ειχε πεσει το συστημα χαχαχαχ.
 

nimbus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nimbus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γεωπονίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Εγώ για να χαλαρώσω και τους υπόλοιπους, λέω απλώς να μαντέψει ο καθένας αν θα είναι αύριο ή μεθαύριο. Ποντάρω 100% αύριο. :morning1:
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Guest 004218

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ για να χαλαρώσω και τους υπόλοιπους, λέω απλώς να μαντέψει ο καθένας αν θα είναι αύριο ή μεθαύριο. Ποντάρω 100% αύριο. :morning1:
Το αύριο μου φαίνεται λιγο δύσκολο, αφου είπαν οτι θα τις ανακοινώσουν τοσο νωρίς φαντάζομαι οτι θα εξαντλήσουν τον χρόνο που έχουν. Εκτός αν ειναι ήδη έτοιμοι, τι να πω μακάρι.
 

nimbus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nimbus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γεωπονίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Είχαν ενημερώσει την προηγούμενη μέρα ?
Δεν θυμάμαι να είχαν πει μέρα. Απλώς έλεγαν προς το τέλος του μήνα όπως τις προηγούμενες χρονιές. Εγώ απλώς ξύπνησα και είχα μήνυμα, καμία προειδοποίηση! Είχαν πει ώρα 12.00 πάντως και τα έστειλαν νωρίτερα.
 

Sherlockina

Νεοφερμένος

Η Sherlockina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Το ότι βγαίνουν οι βάσεις ενώ θα είμαι διακοπές:(
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

nimbus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nimbus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γεωπονίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Το αύριο μου φαίνεται λιγο δύσκολο, αφου είπαν οτι θα τις ανακοινώσουν τοσο νωρίς φαντάζομαι οτι θα εξαντλήσουν τον χρόνο που έχουν. Εκτός αν ειναι ήδη έτοιμοι, τι να πω μακάρι.
Για να βγήκε η Κεραμέως όλως τυχαίως στον αέρα και να λέει αυτό, λογικά ήταν έτοιμοι εδώ και καιρό και περιμέναν αριθμό εισακτέων (πώς τους λένε στην πυροσβεστική τελοσπάντων...) για να τα ανακοινώσουν. Ανέφερε κιόλας ότι ήθελαν να ανακοινώσουν τις βάσεις το γρηγορότερο δυνατό για να δώσουν τέλος στην αγωνία των παιδιών και των οικογενειών. Θα αφήσω τα πολιτικά κίνητρα και την ψηφοθηρία εκτός, αν και παίζουν ρόλο.
 

Sherlockina

Νεοφερμένος

Η Sherlockina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 81 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Guest 004218

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top