Πέμπτη 28 Ιουλίου ή Παρασκευή 29, βγαίνουν οι βάσεις 2022

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.

Nikoletaant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoletaant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Έχω ενα προαίσθημα για αύριο...
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,529 μηνύματα.
Συνήθως τι ώρα βγαίνουν ?
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,643 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,643 μηνύματα.

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ
Υ.Γ (ΜΠΡΙΖΟΛΑΚΙΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ💖)
 

Nikoletaant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoletaant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 156 μηνύματα.

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.

Λέτε να βγουν αύριο;
Μακάρι!!!! Για να μην πάρω άλλα υπογλώσσια 🤣🤣🤣🤣🤣
Ω ρε συννεφιασε ο Παρνασσός.....(που έλεγε και η Βλαχοπουλου...🤣)
 

georgios03

Νεοφερμένος

Ο georgios03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Δεν πιστευω με 18615 να μην πιασω Πατρα Ιατρικη, θα εκνευριστω!!!
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,643 μηνύματα.
Εντωμεταξύ κάτι μέσα μου με οδηγεί στο να μπαίνω στην πλατφόρμα μην τυχόν τους πατήθηκε κατά λάθος το κουμπί και δημοσιοποίησαν τις σχολές νωρίτερα 🤡
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 421 μηνύματα.

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Παιδιά έχω περιοδο και πονάω απειρα
Η μπνη μου χαρά θα είναι να δω ότι περασαααα
Θα ξεχασω κάθε πονο
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Δεν ήθελες και πολύ εσύ πια.....🤣🤣
Σταματαααα μαναααα, θα σε βαλω να κανεις παρεα με την δικια μου μανα που της τα εχω κανει τσουρεκια και βαριεται να με ακουει πια και λεει «μην με ζαλιζεις αλλο !! Ελα φυγεε!!»
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Εντωμεταξύ κάτι μέσα μου με οδηγεί στο να μπαίνω στην πλατφόρμα μην τυχόν τους πατήθηκε κατά λάθος το κουμπί και δημοσιοποίησαν τις σχολές νωρίτερα 🤡
Άμα δεις κάτι σφύρα κλέφτικα.....ρίξε το σύνθημα να μπούμε κι εμείς 😍🤩
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Παιδιά έχω περιοδο και πονάω απειρα
Η μπνη μου χαρά θα είναι να δω ότι περασαααα
Θα ξεχασω κάθε πονο
Σου εύχομαι ότι καλύτερο μέσα από την καρδιά μου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σταματαααα μαναααα, θα σε βαλω να κανεις παρεα με την δικια μου μανα που της τα εχω κανει τσουρεκια και βαριεται να με ακουει πια και λεει «μην με ζαλιζεις αλλο !! Ελα φυγεε!!»
Αχαχαχαχαχα έχω κι άλλες δύο φίλες......να έρθει να γίνουμε πολλές....🤣🤣
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,643 μηνύματα.
Άμα δεις κάτι σφύρα κλέφτικα.....ρίξε το σύνθημα να μπούμε κι εμείς 😍🤩
Εννοείται! Βέβαια και να μην σας το πω, αν έχω περάσει στο ΕΚΠΑ θα δείτε στις ειδήσεις τρελό που χορεύει στο Σύνταγμα... Να υποψιαστείτε! :lol:
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top