Πάρο ή Ίο για καλοκαίρι και night life;

Konstantina19

Νεοφερμένος

Η Konstantina19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Β' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Καλησπέρα σας φίλοι του forum!! Ξαναγράφω εδώ παρόλο που το θέμα είναι άσχετο. Ο ξάδελφος μου δίνει Πανελλήνιες φέτος και σκέφτεται με την παρέα του από τώρα για το που θα πάνε διακοπές το καλοκαίρι με 2 προορισμός Πάρο και Ιό(κλασσικά γιατί όλοι εκεί πάνε😂♥️). Αυτό που ζητούν είναι περισσότερο night life όπως και είναι λογικό και έχουμε ακούσει ότι τα τελευταία χρόνια η Πάρος δεν έχει τόσο αλλά επειδή όσο να ναι κρατά καλό όνομα θα ήθελα αν μπορεί καθένας απ' οεσας να πει την γνώμη σας προς τα πού από τα 2 να κινηθουν. Κάθε άποψη δεκτή ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

xakounaamatata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xakounaamatata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Ίος είναι μονόδρομος. Αλλά να κοιτάξουν απο τώρα δεν θα βρουν τιποτα μετα
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Δεν έχω πάει Ίο,αλλά έχω πάει στη Πάρο.Βέβαια είχα πάει προ κόβιντ,άλλες εποχές.Πολύ ωραία ήταν,ωραίο νησί με πολύ νυχτερινή ζωή.Αν τύχει και επιλέξετε αυτό,να μείνετε Νάουσα και όχι Παροικιά γιατί θα ταλαιπωρηθείτε στις διαδρομές με τα λεωφορεία,μιας και η νυχτερινή ζωή δυστυχώς υπάρχει μόνο στην Νάουσα.
 

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 588 μηνύματα.
Ιοοοο! Οταν ειχα παει σε παρομοια φαση ηταν οτι καλυτερο. Η καλυτερη νυχτερινη ζωη που εχω συναντησει.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,348 μηνύματα.
Ολοι γνωρίζουμε οτι για ξέφρενη νυχτερινή ζωή και κονδυλώματα φημίζεται η Ιος :hehe:
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Στην Πάρο έχω πάει , όχι για ξενύχτια όμως.
Γενικά υπάρχει και αυτή η μεριά , η πιο ήσυχη .

Στην Ίο νομίζω είναι σχεδόν αποκλειστικά night life .
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top