Πάρε δράση τώρα!

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
:hmm: αντι να τα δωσετε στην actionaid δν τα δινετε σε κανα ιδρυμα π τα εχουν και περισσοτερο αναγκη?


ΥΓ λεγοντας μεγαλυτερη αναγκη εννοω οτι στην actionaid δινουν τοσοι ανθρωποι χρηματα ενω τα ιδρυματα τα απαξιωνουν καπως... αποψη μ παντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ναι οπως εχω και αλλου θα επισκεφτουμε ενα ιδρυμα με την ταξη μ αντι να τα δωσουμε στον προεδρο να τα δωσει στο θεολογο μας....και κατι ακομα... δν αμφισβητω το εργο της αλλα τα ιδρυματα θεωρουνται πιο παραγκωνισμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
συνηθως μαζευαμε λεφτα και ο προεδρος τα εδινε στο θεολογο και αυτος τα πηγαινε σε καποια ενορια για φιλανθρωπικο σκοπο... τωρα θα τα παμε εμεις αμεσως σε καποιο ιδρυμα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
συνηθως μαζευαμε λεφτα και ο προεδρος τα εδινε στο θεολογο και αυτος τα πηγαινε σε καποια ενορια για φιλανθρωπικο σκοπο... τωρα θα τα παμε εμεις αμεσως σε καποιο ιδρυμα ...

Αυτο δε μου ακουγεται ωραιο...
δεν ειναι να εμπιστευεσαι κανεναν πλεον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotis7777777

Νεοφερμένος

Ο fotis7777777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
sorry, θα πω την κακια μου.....μην με παρεξηγησετε......
καλα ολα αυτα, περυσι εαμε κανει και εμεις κατι παρομοιο με την unicef....
γιατι δεν κρατατε τα λεφτα να πατε καμια εκδρομουλα??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
αν βαζεις την καλοπεραση σου πανω απο τη ζωη καποιων που σ'εχουν αναγκη ,τοτε κρατα τα και πηγαινε εκδρομουλα να στα φανε τα ταξιδιωτικα γραφεια,οι μεγαλοξενοδοχοι και τα night club,που 'ναι και φτωχαδακια....:P
-----------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=dP8AGLgt6dQ



ανατριχιασα...πραγματικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
sorry, θα πω την κακια μου.....μην με παρεξηγησετε......
καλα ολα αυτα, περυσι εαμε κανει και εμεις κατι παρομοιο με την unicef....
γιατι δεν κρατατε τα λεφτα να πατε καμια εκδρομουλα??????


ποπο ελεος δλδ... συγγνωμη κιολας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
εμεις τοσα χρονια μαζευαμε χρηματα ή ψωνιζαμε πραγματα που ήθελε το γηροκομείο και τα πηγαίναμε την τελευταία μερα του σχολείου. να βλέπατε τους παππούδες τη χαρά που έκαναν με τις καραμέλες!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antigoni_18

Νεοφερμένος

Η Antigoni_18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
ωραίο αυτό που αποφασίσατε να κάνετε
. μπράβο:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
κ εμεισ μαζευαμε χρηματα κ τ διναμε γ φιλανθρωπικουσ σκοπουσ...
θυμαμαι χαρακτηριστικα τοτε στ τσουναμι π ειχαμε παζεψει πολλα...
μασ ειχαν πει ν φερει ο καθενασ οσα θελει κ δν υπηρχε κανεισ π ν εφερε κατω απο 30 ευρω...
κ καθε χρονο βοηθαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
πραγματικα χαιρομαι μ'άυτο που κανετε!!μπραβο σας !!ελπιζω να το κανετε και φετος!:no1:
και να μην το κάνουμε εμείς (που δε νομίζω...) το κάνουν σίγουρα το δημοτικό και το γυμνάσιό μας και σε καθημερινή βάση αρκετοί από τη γύρω περιοχή, οπότε θα πάρουν τη σχετική τους βοήθεια οι παππούδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimiMoli

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης Μολύβας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Μην ωραιοποιείτε τα πράγματα...
Απ' τα 10 ευρώ που στέλνονται στη Unicef και σε παρόμοιες οργανώσεις, τα 9 είναι για μισθούς υπαλλήλων. Καλύτερα σε κάποιο ίδρυμα (γηροκομείο κλπ.) ή στην εκκλησία ή σε φιλόπτωχα ταμεία. Αυτοί ξέρουν που τα χρειάζονται...
Καλή ιδέα είναι να πάτε να πείτε τα κάλαντα σε κάποιο νοσοκομείο, οι άνθρωποι που είναι μέσα θα χαρούν και εσείς θα ωφεληθείτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madness

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Εμείς στο χωριό μας έχουμε ένα ίδρυμα χρόνιων παθήσεων και τη Δευτέρα θα πάμε όλοι αρκουδάκια, παιχνίδια κ.ά. στο σχολείο και το 15μελές θα τους τα πάει σαν δώρα. Επίσης θα τους πάνε και γλυκά και cd με χριστουγεννιάτικα τραγούδια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
:jumpy:τα καλαντα πηγαν πολυ καλα!!!ηρθαν τα περισσοτερα παιδια απο τη ταξη μου και ενα επαιζε αρμονιο και ειχαμε και τριγωνακια, φορουσαμε σκουφακια αγιοβασιλιατικα και ημασταν για φωτογραφια!!!οχι για να το παινευτω αλλα τα ειπαμε παρα πολυ ομορφα και με το αρμονιο ηταν ακομα πιο ωραια!!!!κουραστηκαμε πολυ βεβαια αλλα περασαμε ακομα πιο ομορφα!(πολυ χαβαλε ειχε!!μας κερνουσαν τσικουδιες και στο τελος τελος οταν περνουσαμε μπροστα απο ενα μοναστηρι το παιδι που επαιζε αρμονιο αρχισε και επαιζε το ''στου παραδεισου τη πορτα καποιος φυτεψε δυο χορτα..'',''βρεχει φωτια στη στρατα μου..'' και τα υπολοιπα χορευανε!καλα το γελιο!!)εγω βαστουσα κατι ενημερωτικα χαρτια που ειχα φτιαξει την προηγουμενη μερα στον υπολογιστη μου και τα εδινα σε καθε σπιτι που πηγαιναμε λεγοντας οτι τα χρηματα που θα μαζεψουμε θα πανε για αυτο το σκοπο.παρολαυτα λιγοι εδειξαν να εκτιμουν την κινηση μας ενω αλλοι ηταν καχυποπτοι για αν πραγματι θα διναμε τα χρηματα εκει που λεγαμε(συμπεριλαμβανομενου κ του δημαρχου ).αλλοι παλι (ακουσον,ακουσον!!)μας ειπαν να κρατησουμε εμεις τα λεφτα να παμε στα μπουζουκια!!(δε εκαναν πλακα,σοβαρα μιλουσαν!)
ποσα λετε να μαζεψαμε??λοιπον...ταραταν ταραταν..μαζεψαμε...433,44 ?
εγω παντως ειμαι πολυ ικανοποιημενη!
εσεις τελικα κανατε τιποτα?αν οχι προλαβενετε!πειτε τα τη πρωτοχρονια!!!!!


(δε μπορω να μπω στο λογαριασμο μου γι'αυτο εφτιαξα νεο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top