Ο τρόπος ντυσίματος που σας αρέσει

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.

Το έχω δει. Έχω πει και παραπάνω ότι έχω πάρει τις vegan μπότες που δεν έχουν δέρμα, αλλά είναι πλεκτές :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το έχω δει. Έχω πει και παραπάνω ότι έχω πάρει τις vegan μπότες που δεν έχουν δέρμα, αλλά είναι πλεκτές :D

οκ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ε δεν ξέρω, εγώ στα μαγαζιά που βλέπω 20 τις πουλάνε. Και κάτι κορίτσια τόσο λένε τις πήραν.

Και εμάς έτσι λένε και παινεύονται οτι πήραν αυθεντικές τρομάρα τους:P
Λες και είμαστε χαζά εμείς και δε καταλαβαίνουμε...Τέσπα καλύτερα η μη αυθεντική,αν πάθει τίποτα να μη κλαις και τα λεφτά σου ;)

Οι "σαν" ugg κάνουν από 20 ως ένας θεός ξέρει (γιατί πολλές γνωστές μάρκες έχουν βγάλει τύπου ugg). Οι Ugg οι αυθεντικές κυμαίνονται από 120 ως 300 (Τις δικές μου τις είχα πάρει 80 ευρώ σε έκπτωση το καλοκαίρι από το asos) :P

Και απο τα benneton έχουν βγει νομίζω!
Και εγώ για τις αυθεντικές κάπου εκεί έχω ακούσει απο τη θεία μου,οτι πήρε τις δικές της!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Και εμάς έτσι λένε και παινεύονται οτι πήραν αυθεντικές τρομάρα τους:P
Λες και είμαστε χαζά εμείς και δε καταλαβαίνουμε...Τέσπα καλύτερα η μη αυθεντική,αν πάθει τίποτα να μη κλαις και τα λεφτά σου ;)

Συμφωνω τις μαϊμου θα τις φορεσεις θα τις χαρεις και αν παθουν και τιποτα δεν θα κλαις τα 20 ευρω που εδωσες.... Εμας εχει ενα κοριτσι γνησιες και ολο τις φοραει για να τις δειξει ψωνιο!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Συμφωνω τις μαϊμου θα τις φορεσεις θα τις χαρεις και αν παθουν και τιποτα δεν θα κλαις τα 20 ευρω που εδωσες.... Εμας εχει ενα κοριτσι γνησιες και ολο τις φοραει για να τις δειξει ψωνιο!:mad:


Και εμάς έτσι είναι,πάνε παίρνουν τα Staff τα τζην και κάνουν τις κάποιες.
Και με τα παπούτσια ακόμα χειρότερα.
Χέεεεεσε μέσα.
Εμένα πάντως οι αρβύλες δεν είναι αυθεντικές και δεν έχουν πάθει τίποτα,σε αντίθεση με μιας φίλης μου που πήρε αυθεντικές τις έχουν ξεκολλήσει :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Και εμάς έτσι είναι,πάνε παίρνουν τα Staff τα τζην και κάνουν τις κάποιες.
Και με τα παπούτσια ακόμα χειρότερα.
Χέεεεεσε μέσα.
Εμένα πάντως οι αρβύλες δεν είναι αυθεντικές και δεν έχουν πάθει τίποτα,σε αντίθεση με μιας φίλης μου που πήρε αυθεντικές τις έχουν ξεκολλήσει :hehe:

Sometimes the fake value more from authentic:clapup: πικρη αληθεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Sometimes the fake value more from authentic:clapup: πικρη αληθεια!


όντως.
και άσε που όταν κάτι είναι φτηνό το αγοράζεις σε όλες τις εκδοχές του.
εγώ πχ,θέλω να πάρω και άσπρες φέτος (αν μου μείνουν λεφτά)..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hatemost

Νεοφερμένος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Σε αυτό το στυλ και καπέλο,μόνο που είναι όλα σε μαύρο χρώμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
όντως.
και άσε που όταν κάτι είναι φτηνό το αγοράζεις σε όλες τις εκδοχές του.
εγώ πχ,θέλω να πάρω και άσπρες φέτος (αν μου μείνουν λεφτά)..:redface:

εγω εχω ουγκ απλες μαυρες, μαυρες με μπαλακια που κρέμονται , καφε, καφε με γουνα στην κορυφη και τελος ασπρη με πλεκτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
εγω εχω ουγκ απλες μαυρες, μαυρες με μπαλακια που κρέμονται , καφε, καφε με γουνα στην κορυφη και τελος ασπρη με πλεκτα!


Μαύρες θέλει να μου δώσει και η θεία μου.
Εγώ τόσα χρόνια φόραγα κάτι με ζάρες,τις οποίες ξέθαψα φέτος και μ'αρέσουν τρελά.
Γενικά μπότες δε φοράω,αλλά φέτος τις έχω αξιοποιήσει.Και γιατί να πάρω καινούριες αν οι παλιές μου είναι αφόρετες;:confused:
Οι αρβύλες όμως είναι άλλο.Τις φοράω,με όλα..και το καλοκαίρι μη σου πω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μαύρες θέλει να μου δώσει και η θεία μου.
Εγώ τόσα χρόνια φόραγα κάτι με ζάρες,τις οποίες ξέθαψα φέτος και μ'αρέσουν τρελά.
Γενικά μπότες δε φοράω,αλλά φέτος τις έχω αξιοποιήσει.Και γιατί να πάρω καινούριες αν οι παλιές μου είναι αφόρετες;:confused:
Οι αρβύλες όμως είναι άλλο.Τις φοράω,με όλα..και το καλοκαίρι μη σου πω!

Χαχαχχα ναι ρε δεν υπαρχει λογος για περιττα εξοδα! Αρβυλες δεν εχω.. Εχει μισ συμμαθητρια μου σε μαυρες, φουξ, κοκκινες, κιτρινες μου φτανουν που τις βλεπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Χαχαχχα ναι ρε δεν υπαρχει λογος για περιττα εξοδα! Αρβυλες δεν εχω.. Εχει μισ συμμαθητρια μου σε μαυρες, φουξ, κοκκινες, κιτρινες μου φτανουν που τις βλεπω

Πως τη λένε τη κοπελιά; :look:
Πες την τη λατρεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
^^
Χριστινα! Οκ θα της πω... Μονο σε ασπρες δεν εχει... Νομιζω πως εχει και σε μπλε αλλα δεν περνω ορκο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Πριν που είχα μακρύ μαλλί ήμουνα ο μεταλάς της σχολής και με φωνάζανε SAXON. Τώρα οι περισσότεροι με περνάνε για χρυσαυγίτη :P
Δερμάτινο, αρβύλα, αλυσίδες 2-3 χρόνια κάθε μέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Τζην,σταρακι και t-shirt.
ή να το θεσω καλυτερα.
Τζην,ζακετα,σκειτοπαπουτσο και t-shirt.
(περιγραφη του ντυσιματος μου :ρ)

ακριβως το ιδιο...χεχεχε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SotosPapas

Νεοφερμένος

Ο SotosPapas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Εγώ συνήθως ντύνομαι απλά.Συνδυάζω διάφορα μαζί .Συνήθως φοράω αυτά μαζί με πολλά κοσμήματα και χρυσαφικά.Έχω και αδυναμία στα καπέλα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Εγώ συνήθως ντύνομαι απλά.Συνδυάζω διάφορα μαζί .Συνήθως φοράω αυτά μαζί με πολλά κοσμήματα και χρυσαφικά.Έχω και αδυναμία στα καπέλα.





Εγκρίνω εγκρίνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Οι "σαν" ugg κάνουν από 20 ως ένας θεός ξέρει (γιατί πολλές γνωστές μάρκες έχουν βγάλει τύπου ugg). Οι Ugg οι αυθεντικές κυμαίνονται από 120 ως 300 (Τις δικές μου τις είχα πάρει 80 ευρώ σε έκπτωση το καλοκαίρι από το asos) :P
Αν πας από μαγαζί να πάρεις αυθεντικές σε "γδέρνουν" εγώ τις αγόρασα μεσω internet 60 ευρώ:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
αυτό το Ugg που λέτε είναι κανονικό όνομα μάρκας ή όπως λέμε ΟΥΓΚΑ ΜΠΟΥΓΚΑ; :worry:

ή και τα δυο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
αυτό το Ugg που λέτε είναι κανονικό όνομα μάρκας ή όπως λέμε ΟΥΓΚΑ ΜΠΟΥΓΚΑ; :worry:

ή και τα δυο
Χωρίς να'μαι σίγουρη για το όνομα της εταιρείας νομίζω ότι είναι και τα 2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top