Ο τρόπος ντυσίματος που σας αρέσει

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Δεν εννοώ οτι δεν είναι ωραίος,εννοώ πως αν ο άλλος είναι ωραίος και μέσα του σκατά τι να τον κάνεις;:confused:
δε θα απέρριπτα κάποιον σαν τον somerhalder :p απλά λέω οτι δε μετράει η εξ.εμφάνιση
Και εγώ αυτό εννοώ και σε ερωτώ: υπάρχει κάποια κοπέλα που θα απέρριπτε έναν τέτοιο; πόσες κοπελιές γνωρίζουμε που ειναι με εμφανίσιμους ,και συνάμα σκάρτους χαρακτήρες ; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
https://www.lifo.gr/now/world/19783
Δείτε τώρα και πως φτιάχνονται οι ουγκ μποτούλες σας.
Με όλο το θάρρος κιόλλας. Όταν επικρατεί/επικρατούσε αυτό το χάλι με τα γούνινα παλτό,γάντια και δεν ξέρω και΄γω τι άλλο επί χρόνια τώρα για να μην πω 10ετίες μιλάμε όλοι μας για τις Ugg που στην τελική το μεγάλο μπαμ με αυτές έγινε πέρυσι και φέτος δε μίλησε κανείς ούτε έγινε ο χαμός που γίνεται με τις Ugg.
Με τις Ugg έπιασε τον κάθε φιλόζωο το άχτι του; Δηλαδή για τα γούνινα κουβέντα;
Για να μην μιλήσω για τα προ'ι'όντα που φτιάχνονται απο κροκοδείλους και άλλα πολλά τέτοια . Μίλησε κανείς γι'αυτά; Όχι.
Στην τελική εδώ εφαρμόζουν άλλες για άλλες νομοθεσίες και νόμους ας απαγόρευαν την κυκλοφορία των Ugg.:confused:
Συγγνώμη αν γίνομαι κακιά όμως εκνευρίζομαι όταν 1 χρόνο τώρα έπιασε ξαφνικά το φιλοζωικό ένστικτο τον καθένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Με όλο το θάρρος κιόλλας. Όταν επικρατεί/επικρατούσε αυτό το χάλι με τα γούνινα παλτό,γάντια και δεν ξέρω και΄γω τι άλλο επί χρόνια τώρα για να μην πω 10ετίες μιλάμε όλοι μας για τις Ugg που στην τελική το μεγάλο μπαμ με αυτές έγινε πέρυσι και φέτος δε μίλησε κανείς ούτε έγινε ο χαμός που γίνεται με τις Ugg.
Με τις Ugg έπιασε τον κάθε φιλόζωο το άχτι του; Δηλαδή για τα γούνινα κουβέντα;
Για να μην μιλήσω για τα προ'ι'όντα που φτιάχνονται απο κροκοδείλους και άλλα πολλά τέτοια . Μίλησε κανείς γι'αυτά; Όχι.
Στην τελική εδώ εφαρμόζουν άλλες για άλλες νομοθεσίες και νόμους ας απαγόρευαν την κυκλοφορία των Ugg.:confused:
Συγγνώμη αν γίνομαι κακιά όμως εκνευρίζομαι όταν 1 χρόνο τώρα έπιασε ξαφνικά το φιλοζωικό ένστικτο τον καθένα

Είμαι φιλόζωη και γενικά μου αρέσει να προστατεύω το περιβάλλον, αλλά όχι σε υπερβολικό βαθμό. Επειδή πολλοί είπατε πως πολλά ζώα θανατόνονται καθημερινά, ακόμη και για να φάμε, έχω να πω πως κάποια ζωα εκτρέφονται για αυτόν ακριβώς τον λόγο και πως η τροφή είναι μία βασική βιοτική ανάγκη. Δεν μπορούμε να γίνουμε όλοι χορτοφάγοι και να την βγάζουμε με βιταμίνες, γιατί απλά η φύση λειτουργεί με τέτοιον τρόπο. Ενώ αν δεν φορέσουμε ουγκ και δεν θανατωθούν τόσα ζωάκια, δεν θα γίνει και τίποτα. Δεν διαφωνώ σε αυτό που λες σχετικά με τα γούνινα γάντια κλπ, αλλά αυτό ο κόσμος το ξέρει εδώ και χρόνια. Για τις ουγκ, εγώ πέρυσι τουλάχιστον, δεν είχα ακούσει τίποτα και πρόσφατα ανακάλυψα το βίντεο. Και το παρέθεσα εδώ, όχι να αναδείξω τα φιλοζωικά μου αισθήματα, αλλά για να δουν όλοι όσοι αγοράζουν αυτές τις μπότες, πως συμβάλλουν στα βασανιστήρια όλο και περισσότερων ζώων.
Και στην τελική, δεν θα κάτσω να απολογηθώ. Αν θέλετε το βλέπετε το βίντεο. Και το αν θα αγοράσει κάποιος αυτές τις κωλομπότες, είναι ευθύνη του καθενός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
https://www.lifo.gr/now/world/19783

Δείτε τώρα και πως φτιάχνονται οι ουγκ μποτούλες σας.

Επειδη φαντάστηκα τι θα δω δεν το ειδα χθες... Εκανα μια προσπαθεια σημερα... Παιδια στην αρχη το βλεμα του ζωου ζωντανου με αιματα στο προσωπο..... Και μετα... Αχ μην βαζεις τετοια βιντεο ρε... Το ξεραμε αλλα οχι κι ετσι... Δεν θα ξανα βαλω ουγκ στην ζωη μου:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dre@m-0n-me

Νεοφερμένος

Η Νινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Εμμμ...Προτιμωω να ντυνομαι ελαφρα αλλα και προτοτυπαα,μπορεις να πεις ωραια ^_^ Το στιλ μου ειναι περισσοτερο casual οποτε δεν υπαρχει προβλημαα με το να βρω κατι να βαλλω...Λατρευωω τα varsity jackets καθως και τα ξασπρισμενα σκισμεναα jeans!με ανεσηη θα με ελεγε κανεις λιγο ροκου αλλαα οχι πολυυ σε σχεσηη με το καθημερινο λουκ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επειδη φαντάστηκα τι θα δω δεν το ειδα χθες... Εκανα μια προσπαθεια σημερα... Παιδια στην αρχη το βλεμα του ζωου ζωντανου με αιματα στο προσωπο..... Και μετα... Αχ μην βαζεις τετοια βιντεο ρε... Το ξεραμε αλλα οχι κι ετσι... Δεν θα ξανα βαλω ουγκ στην ζωη μου:(

Αυτό ήταν ένα μικρό δείγμα του τι συμβαίνει σήμερα... :/: Πόσα άλλα γίνονται... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dre@m-0n-me

Νεοφερμένος

Η Νινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Αυτό ήταν ένα μικρό δείγμα του τι συμβαίνει σήμερα... :/: Πόσα άλλα γίνονται... :(
Αααα ναι το εχωω δει και γω...Ευτυχως που δεν εχω ουγκ αλλα κατι παρομοιες που ειναι πλεκτες...:/ παντως αυτο που κανουν ειναι πραγματικα απανθρωπο οχι μονο για τα ζωα αλλα και για τους ιδιους τους τους εαυτους κατα την γνωμη μου...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αααα ναι το εχωω δει και γω...Ευτυχως που δεν εχω ουγκ αλλα κατι παρομοιες που ειναι πλεκτες...:/ παντως αυτο που κανουν ειναι πραγματικα απανθρωπο οχι μονο για τα ζωα αλλα και για τους ιδιους τους τους εαυτους κατα την γνωμη μου...:(

ρε αν δεις πως γελουσαν στην αρχη του βιντεο λες και ηταν τιποτα ωραιο:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dre@m-0n-me

Νεοφερμένος

Η Νινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
ρε αν δεις πως γελουσαν στην αρχη του βιντεο λες και ηταν τιποτα ωραιο:(
πωωω ρε φιλεε κατι τετοιους ανθρωπους τους πληρωνουμε κι'ολας αγοραζοντας τις μποτες...τιαστειο εχει ενα ζωακι,μια ψυχουλαα που υποφερειι? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
πωωω ρε φιλεε κατι τετοιους ανθρωπους τους πληρωνουμε κι'ολας αγοραζοντας τις μποτες...τιαστειο εχει ενα ζωακι,μια ψυχουλαα που υποφερειι? :(

Και το βασανιζουν! Τουλαχιστον ας το κανανε χωρις τετοια συμπεριφορα δεν τους αξιζει...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dre@m-0n-me

Νεοφερμένος

Η Νινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Και το βασανιζουν! Τουλαχιστον ας το κανανε χωρις τετοια συμπεριφορα δεν τους αξιζει...:/:
Αυτο να μου πεις...Πως εχουμε καταντησει οι ανθρωποι πνευματικαα?Αυτο πραγματικα δειχνει ψυχολογικη ανωριμοτητα εκ μερους αυτων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αυτο να μου πεις...Πως εχουμε καταντησει οι ανθρωποι πνευματικαα?Αυτο πραγματικα δειχνει ψυχολογικη ανωριμοτητα εκ μερους αυτων...

Ετσι ειναι!
ον:https://www.youtube.com/watch?v=PVzljDmoPVs Νομιζω πως ξιζει να δειτε το βιντεο μιας και μιλαμε για τετοια συμπεριφορα ανθρωπων:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dre@m-0n-me

Νεοφερμένος

Η Νινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Ετσι ειναι!
ον:https://www.youtube.com/watch?v=PVzljDmoPVs Νομιζω πως ξιζει να δειτε το βιντεο μιας και μιλαμε για τετοια συμπεριφορα ανθρωπων:/:
καταλαβαινω τι λες... :( ακομα και τους ομοιους εχουμε φτασει να καταδιωκουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
καταλαβαινω τι λες... :( ακομα και τους ομοιους εχουμε φτασει να καταδιωκουμε...

Βασικα νομιζω πως και το βιντεο κλιπ ναι μεν λεει αυτο που λες αλλα και θελει να δειξει πως και τα ζωα ψυχη εχουν... Και καμια φορα μπορουν να τα καταφερουν και καλυτερα απο εμας τα ''ανωτερα όντα'' Το να σκοτωνουμε ζωα για να ντυθουμε ειναι καπως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Εμμμ...Προτιμωω να ντυνομαι ελαφρα αλλα και προτοτυπαα,μπορεις να πεις ωραια ^_^ Το στιλ μου ειναι περισσοτερο casual οποτε δεν υπαρχει προβλημαα με το να βρω κατι να βαλλω...Λατρευωω τα varsity jackets καθως και τα ξασπρισμενα σκισμεναα jeans!με ανεσηη θα με ελεγε κανεις λιγο ροκου αλλαα οχι πολυυ σε σχεσηη με το καθημερινο λουκ...:)
SWAG :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dre@m-0n-me

Νεοφερμένος

Η Νινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Βασικα νομιζω πως και το βιντεο κλιπ ναι μεν λεει αυτο που λες αλλα και θελει να δειξει πως και τα ζωα ψυχη εχουν... Και καμια φορα μπορουν να τα καταφερουν και καλυτερα απο εμας τα ''ανωτερα όντα'' Το να σκοτωνουμε ζωα για να ντυθουμε ειναι καπως..
ναι μαλλον δικιο εχεις...:/

:P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Και εγώ αυτό εννοώ και σε ερωτώ: υπάρχει κάποια κοπέλα που θα απέρριπτε έναν τέτοιο; πόσες κοπελιές γνωρίζουμε που ειναι με εμφανίσιμους ,και συνάμα σκάρτους χαρακτήρες ; :D

Μη το λες,μπορεί και να υπάρχει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Φόρμα (με λάστιχο) και φούτερ ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Πόσο κάνουν οι UGG;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top