Ο τρόπος ντυσίματος που σας αρέσει

LOYKANIKOS

Νεοφερμένος

Ο LOYKANIKOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Εγω προσωπικα μαγκιτες ντυνομαι σαν παππους.Στα ρουχα ειμαι ΑΓΟΥΣΤΟΣ φοραω κατι μαλλινα ξεχειλωμενα τωρα το χειμωνα.Την ιδια ζακετα ολη την βδομαδα.Για αυτο αλλωστε δε παιζει να βρω καμια κοπελα,γιατι ετσι οπως παω θα την κανω ρεζιλι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manos_am

Νεοφερμένος

Ο Εμμανουήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Εγω προσωπικα μαγκιτες ντυνομαι σαν παππους.Στα ρουχα ειμαι ΑΓΟΥΣΤΟΣ φοραω κατι μαλλινα ξεχειλωμενα τωρα το χειμωνα.Την ιδια ζακετα ολη την βδομαδα.Για αυτο αλλωστε δε παιζει να βρω καμια κοπελα,γιατι ετσι οπως παω θα την κανω ρεζιλι!!

Αγαπητέ μου... επιλογή σου όμως το ντύσιμό σου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
και να βρεις γκομενες που δεν σε θελουν για αυτο που εισαι αλλα σε θελουν για αλλα δεν αξιζει ουτε να ενοχλεισαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Εγω προσωπικα μαγκιτες ντυνομαι σαν παππους.Στα ρουχα ειμαι ΑΓΟΥΣΤΟΣ φοραω κατι μαλλινα ξεχειλωμενα τωρα το χειμωνα.Την ιδια ζακετα ολη την βδομαδα.Για αυτο αλλωστε δε παιζει να βρω καμια κοπελα,γιατι ετσι οπως παω θα την κανω ρεζιλι!!

τζάτζινγκ λουκ.

Και εγώ φοράω ugg. Αλλά όχι τις κλασικές, τις πλεκτές, που είναι vegan.

Παιδιά, είναι άνετες σα να φοράς χνουδωτές παντοφλίτσες, είναι ζεστές και τις βάζεις σε ένα δευτερόλεπτο. Το πρωί τρέχοντας στις 9 το πρωί να πάρω το μετρό, δεν θα κάτσω να σκεφτώ πόσα κορδόνια θα δέσω και τι θα συνδυάσω.
Η άνεση στην καθημερινότητα είναι το παν. Φορέστε εσείς με την υγρασία στο παγωμένο αμφιθέατρο, τα σταράκια σας και ας παγώσετε και ας γεμίσετε φουσκάλες. :P

Θέμα προτίμησης είναι, πχ τα allstar που τα φοράνε όλοι λες και πάνε με τα πάντα, απλά το σιχαίνομαι. Μέχρι και φόρεμα με "σταράκια" μπλιαααχ.

Ρε άσε τί με λες τώρα
Σήμερα είδα μια στο δρόμο και φόραγε κάτι ανοιχτές καφέ τέτοιες σε λάθος νούμερο και έμοιαζε σαν βάρκα το πόδι της
[γιατί ως γνωστόν εφαρμόζουν τέλεια] Απαπαπα
τραυματικό θέαμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγω προσωπικα μαγκιτες ντυνομαι σαν παππους.Στα ρουχα ειμαι ΑΓΟΥΣΤΟΣ φοραω κατι μαλλινα ξεχειλωμενα τωρα το χειμωνα.Την ιδια ζακετα ολη την βδομαδα.Για αυτο αλλωστε δε παιζει να βρω καμια κοπελα,γιατι ετσι οπως παω θα την κανω ρεζιλι!

Δικαίωμά σου να ντύνεσαι όπως θες.
Γι'αυτό υπάρχουν και διάφορα ρούχα,ότι βολεύει το καθένα το φοράει,δε πάνε όλα τα ρούχα σε όλους ;)
Και εγώ το ίδιο μπουφάν όλο το χειμώνα φοράω,σημαίνει κάτι;:confused:
Να είσαι σίγουρος οτι δε μετράει το ντύσιμο αλλά ο χαρακτήρας!Αν μέσα σου είσαι σκουπίδι και έξω ο Somerhalder τι να σε κάνει η κοπέλα;:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Αν μέσα σου είσαι σκουπίδι και έξω ο Somerhalder τι να σε κάνει η κοπέλα;:/:


Ε όχι. :P
Αν υπάρχει έστω και μια κοπέλα (εκτός απο μένα) που θα απέρριπτε ένα τέτοιο τύπο,θα της δώσω 500 ευρώ.
Οπότε μάλλον θα μου δώσω 500 ευρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Στη σχολή μας το 90% των κοριτσιών φοράνε ουγκ
Προφανώς είναι κάτοικοι Μογγολίας γι' αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
casual ;P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Εγω προσωπικα μαγκιτες ντυνομαι σαν παππους.Στα ρουχα ειμαι ΑΓΟΥΣΤΟΣ φοραω κατι μαλλινα ξεχειλωμενα τωρα το χειμωνα.Την ιδια ζακετα ολη την βδομαδα.Για αυτο αλλωστε δε παιζει να βρω καμια κοπελα,γιατι ετσι οπως παω θα την κανω ρεζιλι!!


Μονο και μονο απο αυτο το ποστ σου,βαζω στοιχημα οτι το 73% των κοριτσιων απο δω μεσα εχουν πεσει ηδη:confused:

Υγ.ωραιο νικ
Υγ2.αν και δε ταιριαζουμε:(
Μπουενο-λουκανικο.:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ε όχι. :P
Αν υπάρχει έστω και μια κοπέλα (εκτός απο μένα) που θα απέρριπτε ένα τέτοιο τύπο,θα της δώσω 500 ευρώ.
Οπότε μάλλον θα μου δώσω 500 ευρώ.

Δεν εννοώ οτι δεν είναι ωραίος,εννοώ πως αν ο άλλος είναι ωραίος και μέσα του σκατά τι να τον κάνεις;:confused:
δε θα απέρριπτα κάποιον σαν τον somerhalder :p απλά λέω οτι δε μετράει η εξ.εμφάνιση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ζεστές και άνετες είναι, αδιάβροχες είναι;
Γιατί αν προκειται να νιωθω το ποδι μου σαν καραβι σε φουρτούνα όταν βρέχει, ευχαριστώ δεν θα πάρω.
Οι αυθεντικές (με το διακριτικό της μάρκας από πίσω) ναι είναι.
Όμως αυτό δε σημαίνει ότι θα αντικαταστήσουν τη δουλειά της γαλότσας:P
Εγώ τις έχω φορέσει με βροχερό καιρό. Τίποτα δεν έπαθαν,απλώς πρέπει να ξέρεις ότι αν βραχούν δεν τις βγάζεις έξω στο ήλιο (όσος έχει απομείνει) να στεγνώσουν ούτε θα βουτήξεις το πιστολάκι των μαλλιών να τις στεγνώσεις (θα καταστρέψεις τη γούνα που έχουν στο εσωτερικό).
Όσο αφορά για το πόσο ζεστές είναι εγώ ένα έχω να πω: είναι μικρά φορητά "καλοριφέρ". Μάλιστα σου λένε να τις φοράς χωρίς κάλτσα για να αποδίδουν καλύτερα.;)
Για άνεση είναι σα να φοράς παντόφλες μη σου πω και περισσότερο.
Αν και τις έχω 1 εβδομάδα μόνο. Είμαι ευχαριστημένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
https://www.lifo.gr/now/world/19783

Δείτε τώρα και πως φτιάχνονται οι ουγκ μποτούλες σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
https://www.lifo.gr/now/world/19783

Δείτε τώρα και πως φτιάχνονται οι ουγκ μποτούλες σας.

Πραγματικά μόλις το είδα συχάθηκα.
Αλλά φέτος επειδή τα ποδαράκια μου κρυώνουνε σκέφτομαι να πάρω τύπου ugg.
Αν και έχω ήδη τα άρβυλα μου που τα λατρεύω,σκεφτόμουν να πάρω.
Επίσης αρνήθηκα τις αυθεντικές που ήθελε να μου δώσει η θεία μου (τις δικές της) επειδή και μόνο είχα συχαθεί τον τρόπο κατασκευής τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Πραγματικά μόλις το είδα συχάθηκα.
Αλλά φέτος επειδή τα ποδαράκια μου κρυώνουνε σκέφτομαι να πάρω τύπου ugg.
Αν και έχω ήδη τα άρβυλα μου που τα λατρεύω,σκεφτόμουν να πάρω.
Επίσης αρνήθηκα τις αυθεντικές που ήθελε να μου δώσει η θεία μου (τις δικές της) επειδή και μόνο είχα συχαθεί τον τρόπο κατασκευής τους.

Γενικά εγώ τις συχαίνομαι, αλλά με το βίντεο σιχάθηκα ακόμη περισσότερο.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ενω ολα τα αλλα ρουχα σας, η τα τροφιμα που τρωτε νομιζετε πως παραγωνται με καλυτερο τροπο.

Ρε ουστ, υποκριτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Ενω ολα τα αλλα ρουχα σας, η τα τροφιμα που τρωτε νομιζετε πως παραγωνται με καλυτερο τροπο.

Ρε ουστ, υποκριτες

Και είναι και άσχημα πανάθεμα τα. :sick:
Καλύτερα να τα κάνανε μπριζόλες.



Ζητώ μια τεράστια συγνώμη από τους φιλόζωους εδώ μέσα. Αλήθεια ήταν αυθόρμητο...
ε, και έπρεπε να το πω, εεε έπρεπε. :redface:
Και πάλι συγνώμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ενω ολα τα αλλα ρουχα σας, η τα τροφιμα που τρωτε νομιζετε πως παραγωνται με καλυτερο τροπο.

Ρε ουστ, υποκριτες

Δε θέλω να το παίξω έξυπνη στο θέμα των τροφίμων (και ειδικά των κρεάτων) λέγοντας πως έχω δει πολλές φορές απο κοντά σφαγή ζώων καθώς ο παππούς μου είναι κτηνοτρόφος.
Οι σκηνές είναι πολύ σκληρές,ίσως και ανάλογες αυτών για τις μπότες ugg.
Νομίζω πως τα ζωάκια που σφάζουν για τις μπότες αυτές είναι είδη προς εξαφάνιση.
Αλλά δεν παίρνω κι όρκο πως αυτό που κάνουν είναι νόμιμο.
Μερικά ζώα εκτρέφονται για να σφαχτούν σε συγκεκριμένη ηλικία (καλήν ώραν σαν αυτά που τρώμε μπριζόλες) και να χρησιμοποιηθούν για να καλυφθούν οι ανθρώπινες ανάγκες.Αυτά ναι,είναι νόμιμο να σφαχτούν και το βρίσκω λογικό,αλλά όχι,το να σφάζουν ζωάκια υπο εξαφάνιση και να τα βασανίζουν δε το βρίσκω καθόλου ανθρώπινη πράξη:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Κατι τρεχει στα γυφτικα που ειναι ειδος προς εξαφανιση. Την μποτα θες εσυ και τετοιο ζωο παιζει να μην δεις καν στην ζωη σου απο κοντα (και οχι επειδη οι κακοι ανθρωποι θα τα εξαφανισουν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Είμαστε κατά βάθος αδίστακτοι καταναλωτές και γενικά δεν διστάζουμε να μετατρέπουμε "μη-εδώδιμα" πράγματα σε "εδώδιμα". Είτε αυτό περιλαμβάνει σπάνια είδη είτε πουλερικά κλπ που σφάζουμε για να φάμε.

Κοινώς, δεν σεβόμαστε τίποτα και δεν ξέρουμε πώς να προστατεύουμε καθετί που αξίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top