Ο Κασιδιάρης επιτίθεται στην Κανέλλη on air!

infinity

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Δεν είναι έτσι φίλε μου... Τον εθνικιστή απλά τον ανέχομαι... Όλοι οι εκπρόσωποι, όλων των κομμάτων είναι σάπιοι... Κανέναν δεν υποστηρίζω...

το να κλείνεις τα αυτιά σου και να απορρίπτεις τα πάντα δεν βγαίνει σε καλό.Αυτό μόνο.Με εντελώς φιλική διάθεση σου λέω να προσέχεις διότι η ανοχή γεννάει συμπάθεια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
να προσθεσω και τα ματια.. στην απο πανω αποψη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KatiexXxMissMexX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Το αστειο ειναι οτι τετοια κομματα ζητανε την ψηφο μας, και ακομα χειροτερα, μερικα την εχουν κιολας! Τραγικο κρατος, δεν ξερω αν εχει πιο κατω να παμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
το να κλείνεις τα αυτιά σου και να απορρίπτεις τα πάντα δεν βγαίνει σε καλό.Αυτό μόνο.Με εντελώς φιλική διάθεση σου λέω να προσέχεις διότι η ανοχή γεννάει συμπάθεια..

Λάθος κάνεις φίλε μου... Εσύ δηλαδή βλέπεις κάποιον από όλους αυτούς ικανό να κυβερνήσει την χώρα ειδικά σε αυτήν την κατάσταση ; Τους άκουσα όλους, τους σχολίασα όλους, τους απέρριψα όλους... Πίστεψε με δεν έχω πέσει θύμα αποπληροφόρησης... Μια χαρά ενημερωμένος είμαι... Δεν με εκφράζει ούτε η αριστερά τους, ούτε η δεξιά τους... Με εκφράζει η ανεξάρτητη πολιτική που θα μου εξασφαλίσει μέλλον για εμένα και τα παιδιά μου... Και δεν εννοώ φυσικά τον Καμμένο... Προς Θεού...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
κανεις δεν ειναι ικανος..ετσι δειχνουν τουλαχιστον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infinity

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Λάθος κάνεις φίλε μου... Εσύ δηλαδή βλέπεις κάποιον από όλους αυτούς ικανό να κυβερνήσει την χώρα ειδικά σε αυτήν την κατάσταση ; Τους άκουσα όλους, τους σχολίασα όλους, τους απέρριψα όλους... Πίστεψε με δεν έχω πέσει θύμα αποπληροφόρησης... Μια χαρά ενημερωμένος είμαι... Δεν με εκφράζει ούτε η αριστερά τους, ούτε η δεξιά τους... Με εκφράζει η ανεξάρτητη πολιτική που θα μου εξασφαλίσει μέλλον για εμένα και τα παιδιά μου... Και δεν εννοώ φυσικά τον Καμμένο... Προς Θεού...

πρέπει να αποδεχτείς ότι δεν κάνω λάθος, δεν σου είπα να υποστηρίξεις φανατικά κάποιο κόμμα..αλλά το να είσαι αδιάφορος και να λες "άντε φτιάξτε καμιά πολιτική που να μου εξασφαλίσει μπλα μπλα μπλα" δεν είναι λύση.Μπορείς να συμμετέχεις ενεργά σαν πολίτης ανεξάρτητα χωρίς να εντάσσεσαι σε κάποιον χώρο, αλλά μην μου λές για εθνικισμούς και χρυσές αυγές.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
αναρώτιεμαι ποσο θα πάρει στις εκλογές η Χ.Α...

αναρωτιέμαι πόσο περισσοτέρο θα πατώσουμε ως 'λαός'?
αν ο βουλευτής της χ.α θα έπρεπε να ντρέπεται μια...τοτε εμείς ως πολίτες εκατον μια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ο εκπρόσωπος της Χρ.Αυγής επιτέθηκε εναντίον της βουλευτού του ΚΚΕ Λ.Κανέλλη και την ξυλοκόπησε μπροστά στα μάτια χιλιάδων τηλεθεατών!
Προηγουμένως εκσφενδόνισε ένα ποτήρι νερό εναντίον της βουλευτού του ΣΥΡΙΖΑ κ.Δούρου!

χτυπηθηκαν και αλλοι δημοσιογραφοι στην προσπαθεια του μαινομενου να δραπετευσει. Ζητηθηκε η συλληψη του μετα απο παρεμβαση εισαγγελεα

Ας μου θυμίσει κάποιος γιατί δε τον έχουν μαζέψει τόσο καιρό.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ποντικας

Νεοφερμένος

Ο Ποντικας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Για να λεμε και του στραβου το δικαιο.
Λετε οτι την βαρεσε διοτι δεν σεβεται τον διαλογο. Αλλα ολοι προσπερνατε το γεγονος του οτι οι ΙΔΙΟΙ αρνιουνταν να μιλησουν με "νεοναζι φασιστες γερμανοτσολιαδες" κλπ.
Οποιος παρακολουθησε την εκπομπη, θα εβλεπε οτι απο την πρωτη στιγμη τον βριζανε και μιλαγανε για "βια στους λαθρομεταναστες" οταν αυτος μιλαγε για ΑΟΖ και μνημονια. Λογικο να τα παρει, μετα απο μηνες που ετρωγε αυτο το βρισιδι. Σε εκπομπες που τον σεβονται (ΕΞΤΡΑ3, Κοντρα) ουτε υψωνει την φωνη του, ουτε σηκωνει χερι, γιατι εκει κανουν διαλογο. Αλλα στο μεγαλοκαναλο τον φωναξαν οχι για να μιλησουν, αλλα για να τον βρισουν. Οταν δε αρχισαν τα επεισοδια, ολοι μειναν απραγοι, δεν καναν τιποτα, διοτι επιδιωκαν να εξοργισουν τον Κασιδιαρη, και το πετυχαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
πρέπει να αποδεχτείς ότι δεν κάνω λάθος, δεν σου είπα να υποστηρίξεις φανατικά κάποιο κόμμα..αλλά το να είσαι αδιάφορος και να λες "άντε φτιάξτε καμιά πολιτική που να μου εξασφαλίσει μπλα μπλα μπλα" δεν είναι λύση.Μπορείς να συμμετέχεις ενεργά σαν πολίτης ανεξάρτητα χωρίς να εντάσσεσαι σε κάποιον χώρο, αλλά μην μου λές για εθνικισμούς και χρυσές αυγές.. :P

Δεν χρειάζεται καν να απαντήσω... Η απάντηση μου βρίσκεται στα προηγούμενα ποστ... Καλή σου μέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
φιλε.. θα πρεπε σαν αντρας να ξερεις οτι ΓΥΝΑΙΚΕΣ δεν πρεπει να βαρατε. Ας απαντουσε με τον λογο και οχι με το ξυλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

justin pieper

Νεοφερμένος

Ο justin pieper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
καλα της εκανε ρε.. τις καριολας χρυση αυγη ρε ολοιιι... ημουν κατα της χρησης αυγης αλλα μετα απο αυτο ειμαι υπερ!
Eλπίζω να μην εχεις κλεισει τα 18 και να μην μπορεις να ψηφησεις.Μπουχτισαμε απο ψηφους ανωριμωτητας.
Και δεν λεω η κανελλη και η δουρου ηταν προκλητηκες αλλα μεσα στα ορια.Η βια δεν ειναι λυση ποτε,ειδικα σε μια γυναικα.Και ολα αυτα ηρθαν μετα το εγερθητι.Αλλη μια αποδειξη οτι ο μιχαλολιακος μαζεψε ολους τους ψυχοπαθεις σε ενα κομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Coolcat

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Απαράδεκτο! Έχουμε τον λόγο για να μπορούμε να υπερασπιζόμαστε την άποψή μας, αν ήταν κάθε φορά να πλακωνόμασταν..φέξε μου και γλίστρησα που λένε! :wall::wall::wall:

(μπορεί κάποιοι να πουν ότι είμαι πολύ μικρή να έχω λόγο για τα πολιτικά αλλά νομίζω πως έχω δίκιο..:/:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ποντικας

Νεοφερμένος

Ο Ποντικας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
φιλε.. θα πρεπε σαν αντρας να ξερεις οτι ΓΥΝΑΙΚΕΣ δεν πρεπει να βαρατε. Ας απαντουσε με τον λογο και οχι με το ξυλο!
Επι μιση ωρα αυτο εκανε, ανα παρακολουθησε την εκπομπη θα το εβλεπες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
Επι μιση ωρα αυτο εκανε, ανα παρακολουθησε την εκπομπη θα το εβλεπες

φυσικα και το ειδα!!!!!!!!!!! και ειδα οτι ηταν αντιθετος κλπ. και σε ρωταω..επρεπε σαν αντρας να απλωσει χερι και να δειρει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επι μιση ωρα αυτο εκανε, ανα παρακολουθησε την εκπομπη θα το εβλεπες

Και αυτό τον δικαιολογεί, δηλαδή; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infinity

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Επι μιση ωρα αυτο εκανε, ανα παρακολουθησε την εκπομπη θα το εβλεπες

και το ότι του είπαν ότι θα γυρίσει την Ελλάδα 500 χρόνια πίσω τον εξόργησε τόσο πολύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Για να λεμε και του στραβου το δικαιο.
Λετε οτι την βαρεσε διοτι δεν σεβεται τον διαλογο. Αλλα ολοι προσπερνατε το γεγονος του οτι οι ΙΔΙΟΙ αρνιουνταν να μιλησουν με "νεοναζι φασιστες γερμανοτσολιαδες" κλπ.
Οποιος παρακολουθησε την εκπομπη, θα εβλεπε οτι απο την πρωτη στιγμη τον βριζανε και μιλαγανε για "βια στους λαθρομεταναστες" οταν αυτος μιλαγε για ΑΟΖ και μνημονια. Λογικο να τα παρει, μετα απο μηνες που ετρωγε αυτο το βρισιδι. Σε εκπομπες που τον σεβονται (ΕΞΤΡΑ3, Κοντρα) ουτε υψωνει την φωνη του, ουτε σηκωνει χερι, γιατι εκει κανουν διαλογο. Αλλα στο μεγαλοκαναλο τον φωναξαν οχι για να μιλησουν, αλλα για να τον βρισουν. Οταν δε αρχισαν τα επεισοδια, ολοι μειναν απραγοι, δεν καναν τιποτα, διοτι επιδιωκαν να εξοργισουν τον Κασιδιαρη, και το πετυχαν.

Ε και τι δηλαδή, κάθε φορά που εκνευρίζεται θα πέφτει ξύλο? Λογική είναι αυτή?:worry:
Εγώ δεν είπα ότι οι άλλοι δεν προκάλεσαν ή ότι δεν έφταιγαν επειδή τον είχαν στον τοίχο και τον είχαν ταράξει στη λεκτική επίθεση. Αλλά θεωρώ μεγάλη υπερβολή να τα κάνεις όλα γυαλιά καρφιά. Κανείς δεν τον υποχρέωσε να πάει στο μεγαλοκάναλο, και δε νομίζω ότι πίστευε ότι θα γινόταν αποδεκτός ανώδυνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
και το ότι του είπαν ότι θα γυρίσει την Ελλάδα 500 χρόνια πίσω τον εξόργησε τόσο πολύ?

και κατάφερε να το επιβεβαιώσει... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ποντικας

Νεοφερμένος

Ο Ποντικας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
φυσικα και το ειδα!!!!!!!!!!! και ειδα οτι ηταν αντιθετος κλπ. και σε ρωταω..επρεπε σαν αντρας να απλωσει χερι και να δειρει?
Απο την στιγμη που η συγκεκριμενη (ως κομμουνιστρια) απαιτει "επανασταση", νεκρους και αιμα, τοτε δεν με πειραζει καθολου που αντιμετωπιζει 3 χαστουκια. Εξαλλου για αυτους δεν υπαρχει αντρας-γυναικα ολοι εργατες ειμαστε.
Τωρα θα μπορουσε να αντιμετωπισει αλλιως την κατασταση, αλλα, ειδες ποσο πολυ τον πιεζαν (ξερανε τι θα κανει).
Εμενα προσωπικα δεν με πειραζει διολου το χαστουκι που εφαγε το προσωπο που κοροιδευει τον Λαο πιο πολυ απο τον οποιονδιποτε αλλο, που μιλα για φτωχεια και κομμουνισμο ενω μενει στην Εκαλη σε βιλες με πισινες.
Ως φτωχο λαικο στρωμα το ολο θεμα με αφηνει αδιαφορο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top