Ο Κασιδιάρης επιτίθεται στην Κανέλλη on air!

infinity

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Η Δούρου γιατι να κάνει μηνυση? Λιγο νερακι στα μουτρα εφαγε, δε την πυροβολησε κιολας !:eek::eek::eek:

σωστά, οι μηνύσεις αρχίζουν μετά τους πυροβολισμούς:kill:
Και να μην κάνει μήνυση θα καταθέσει ως μάρτυρας αν κάνει η Κανέλλη για ξυλοδαρμό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Μαρία,ναζί είναι τι περίμενες; Και αυτό ήταν ένα μικρό δείγμα....
Η αλήθεια είναι πως με όσα έχω δει από το συγκεκριμένο κόμμα το περίμενα..να ξυλοκοπούν τον κάθε μετανάστη! Που βρισκόμαστε? Πώς έχει καταντήσει η χώρα μας έτσι?!?!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Γιατι χωριζεις παιδι μου τους ανθρωπους σε φυλα τωρα.
Αλλο ειναι το θεμα! Χτυπανε,ριχνουν νερο ,λειτουργουν με βαση τη ΒΙΑ γιατι δεν μπορουν να αναπτυξουν διαλογο.
Αυτα δεν τα βλεπεις...?
Απ τα μηνυματα σου καταλαβαινουμε πως εισαι εναντια της καθε μορφης αριστερα.Αλλα και η χρυση αυγη βριζει και πασοκ(ας πουμε σοσιαλισμο) αλλα και την δεξια...
Πες μου σε παρακαλω η χρυση αυγη με ποιον τα παει καλα?
Να σου απαντησω?Με κανεναν!Γιατι κυριαρχει μονο υο ξυλο σε αυτους.Μονο η βια,μονο τ γκαρισμα οταν δεν ξερουν τι να πουν.
Πες μου και κατι αλλο σε παρακαλω αν η αδελφη σου ή ο αδελφος σου εχοντας διαβασει το κεφαλαιο ή οποιοδηποτε αλλο μαρξιστικο βιβλιο και εχοντας πληρη γνωση σκεφτει να ψηφισει Κ.Κ.Ε ή συριζα ή κατι αλλο θα πας να την πλακωσεις στο ξυλο?
Οχι,γιατι οπως ειπες εσυ θα ψηφισεις χρυση αυγη και οι χρυσαυγιτες αυτα κανουν οπως αποδειχθηκε.
Μην μου πεις πως αυτο το στελεχος της Χ.Α ηταν ενα μεγανο κομματι αυτου του κομματος.Γιατι θα πρεπει να προσθεσω πως ετσι και ο Καιαδας,και ο Μιχαλολιακας και η γυναικα του και ο αλλος ο τυπος που μοιαζει με τον Καραισκακη.

Πρωτου αποφασισουμε να ψηφισουμε/υποστηριξουμε κατι καλυτερα ειναι να διαβαζουμε τον τροπο σκεψης που στηριζουν,να μαθουμε και οχι να παμε να ψηφισουμε με βαση το συναισθημα.
Θεωρεις εσυ πως η γυναικες ειναι μονο για μητροτητα?Θεωρεις τον Ες αθανατο?(αρχιβασανιστη των ΝΑΖΙ)
ρωτησα αν ηταν κατα διοτι ειναι γυναικα, αν βαραγε τον αδωνι ας πουμε εγω θα ημουν υπερ..
και μην υπονοεις οτι ψηφισα χρυση αυγη.. ΠΑΣΟΚ Ψηφισα (και οχι δεν ντρεπομαι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
Aπερίγραπτη ικανοποίηση να ξεφτιλίζονται ανεπανόρθωτα από μόνοι τους....:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infinity

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
ρωτησα αν ηταν κατα διοτι ειναι γυναικα, αν βαραγε τον αδωνι ας πουμε εγω θα ημουν υπερ..
και μην υπονοεις οτι ψηφισα χρυση αυγη.. ΠΑΣΟΚ Ψηφισα (και οχι δεν ντρεπομαι)

σημαία Αμερικής, υποστηρικτής χρυσής αυγής, ψηφοφόρος πασόκ.. όχι όχι δεν λέω για σένα απλώς σκέφτομαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
ρωτησα αν ηταν κατα διοτι ειναι γυναικα, αν βαραγε τον αδωνι ας πουμε εγω θα ημουν υπερ..
και μην υπονοεις οτι ψηφισα χρυση αυγη.. ΠΑΣΟΚ Ψηφισα (και οχι δεν ντρεπομαι)
Κάπως λάθος τα έχεις καταλάβει τα πράγματα. Δε θα σου πούμε εμείς τι θα κάνεις, επιλογή σου είναι και στην τελική δε θα σου πούμε εμείς αν πρέπει να ντρέπεσαι ή όχι, το θέμα είναι να το καταλάβεις από μόνος σου. Να κατανοήσεις το γεγονός ότι στις σύγχρονες κοινωνίες τα προβλήματα λύνονται με διάλογο και λεκτική αντιπαράθεση, όχι με βία.
Εάν θέλεις να σε κυβερνούν ναζί, τι να σου πω, πήγαινε ψήφισέ τους. Εάν όμως μια μέρα βρεθείς στη θέση της Κανέλλη, θέλω να δω τι θα πεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Εντάξει απλά δεν το πίστευα. Θα μου πεις θα πρεπε απ τη στιγμή που υποστηρίζουν το ναζισμό αλλά κάτι τέτοιο δεν είχα ξαναδεί να συμβαινει. Τι να πω. Μόνο όσοι ψηφίσουν αυτη τη φορά να το σκεφθούν σοβαρά.
(και να σημειώσω ότι ο βουλευτής δεν συνεληφθει ακόμη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Χιτλερικοί vs. Σταλινικών?Μισό να πάρω τα ποπκορν και έρχομαι.

Αλήθεια,τι σας κάνει εντύπωση?Το επίπεδο των πολιτών μιας χώρας,φαίνεται απ'τους πολιτικούς που ψηφίζει.Οι αγελαίες συμπεριφορές και η τραμπούκικη βία έχουν από καιρό νομιμοποιηθεί στις συνειδήσεις των περισσότερων ψηφοφόρων.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infinity

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Εντάξει απλά δεν το πίστευα. Θα μου πεις θα πρεπε απ τη στιγμή που υποστηρίζουν το ναζισμό αλλά κάτι τέτοιο δεν είχα ξαναδεί να συμβαινει. Τι να πω. Μόνο όσοι ψηφίσουν αυτη τη φορά να το σκεφθούν σοβαρά.
(και να σημειώσω ότι ο βουλευτής δεν συνεληφθει ακόμη)

όταν κοπανάνε μετανάστες άνευ λόγου και αιτίας όλα να τα περιμένεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Ήμουν υπέρ της παραμονής της Χρυσής Αυγής στην Βουλή επειδή πρέπει να ακούγονται όλες οι απόψεις... Αυτό είναι το σωστό... Αλλά προς Θεού... Είναι ντροπή για την Ελλάδα αυτές οι εικόνες... Λίγο σεβασμός στην Δημοκρατία δεν βλάπτει... Δεν σου αρέσει η άποψη του άλλου ; Απλά μην την ακολουθήσεις και πες την δικιά σου... Τέλος...

Ντρέπομαι που είμαι Έλληνας... Γεννηθήκαμε στην πιο όμορφη χώρα του κόσμου αλλά καταλήξαμε υπάνθρωποι, αλήτες και προβοκάτορες στους ίδιους μας τους συνέλληνες... Το ίδιο αίμα έχουμε ρε ΖΩΑ... Είμαστε Έλληνες ρε καραγκιόζηδες... Αφήστε τις πολιτικές παρατάξεις και ενωθείτε μήπως και προσφέρεται τίποτα... Υπάνθρωποι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Ρεζίληδες, φασισταριά,ζώα... Δεν μπορούν να μιλήσουν καν!
Εγω δεν είδα τους άλλους "πολιτισμένους" να μιλάνε. Πιο πολύ αβάσιμες κατηγορίες έριχναν. Στα ζώα δεν γίνεται ν απαντήσεις αλλιώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Να κλαψω η να γελασω σ αυτη τη χωρα πια!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infinity

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Ήμουν υπέρ της παραμονής της Χρυσής Αυγής στην Βουλή επειδή πρέπει να ακούγονται όλες οι απόψεις... Αυτό είναι το σωστό... Αλλά προς Θεού... Είναι ντροπή για την Ελλάδα αυτές οι εικόνες... Λίγο σεβασμός στην Δημοκρατία δεν βλάπτει... Δεν σου αρέσει η άποψη του άλλου ; Απλά μην την ακολουθήσεις και πες την δικιά σου... Τέλος...

Ντρέπομαι που είμαι Έλληνας... Γεννηθήκαμε στην πιο όμορφη χώρα του κόσμου αλλά καταλήξαμε υπάνθρωποι, αλήτες και προβοκάτορες στους ίδιους μας τους συνέλληνες... Το ίδιο αίμα έχουμε ρε ΖΩΑ... Είμαστε Έλληνες ρε καραγκιόζηδες... Αφήστε τις πολιτικές παρατάξεις και ενωθείτε μήπως και προσφέρεται τίποτα... Υπάνθρωποι...

Υπέρ της παραμονής στην βουλή ενός καθαρά νεοναζιστικού κόμματος?Οι τακτικές της χρυσαυγής φαίνονται σιγά σιγά και νομίζω ότι τώρα τουλάχιστον ο κόσμος θα καταλάβει ότι πρόκειται απροκάλυπτα για μία συμμορία..δεν υπάρχει χώρος για συμμορίες στο κοινοβούλιο ενός (μέχρι στιγμής) έστω και αστικά δημοκρατικού κράτους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
Υπέρ της παραμονής στην βουλή ενός καθαρά νεοναζιστικού κόμματος?Οι τακτικές της χρυσαυγής φαίνονται σιγά σιγά και νομίζω ότι τώρα τουλάχιστον ο κόσμος θα καταλάβει ότι πρόκειται απροκάλυπτα για μία συμμορία..δεν υπάρχει χώρος για συμμορίες στο κοινοβούλιο ενός (μέχρι στιγμής) έστω και αστικά δημοκρατικού κράτους..

Το θεμα ειναι οτι μαλλον ο κοσμος ΔΕΝ βλεπει.. ή ΔΕΝ θελει να βλεπει! Δεν ξερω πραγματικα.. ρεζιλι παγκοσμιως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Το θεμα ειναι οτι μαλλον ο κοσμος ΔΕΝ βλεπει.. ή ΔΕΝ θελει να βλεπει! Δεν ξερω πραγματικα.. ρεζιλι παγκοσμιως!
Δεν τον παίρνει πια να εθελοτυφλεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
Μακαρι μακαρι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Υπέρ της παραμονής στην βουλή ενός καθαρά νεοναζιστικού κόμματος?Οι τακτικές της χρυσαυγής φαίνονται σιγά σιγά και νομίζω ότι τώρα τουλάχιστον ο κόσμος θα καταλάβει ότι πρόκειται απροκάλυπτα για μία συμμορία..δεν υπάρχει χώρος για συμμορίες στο κοινοβούλιο ενός (μέχρι στιγμής) έστω και αστικά δημοκρατικού κράτους..


Υπέρ της παραμονής ενός Εθνικιστικού κόμματος... Όλα πρέπει να ακούγονται ακόμα και ΑΥΤΑ δυστυχώς αν θέλουμε να είμαστε δημοκράτες φίλε μου !

Κάτι ακόμα όμως... Η Χρυσή Αυγή με αυτήν την κίνηση έδειξε ότι ναι όντως είναι Ναζιστικό κόμμα... Και όχι Εθνικιστικό... Οι Εθνικιστές ακούνε κιόλας... Οι Ναζιστές όχι... Ντροπή τους... Και δεν έχουν σχέση με τον στρατό μας αυτοί οι αλήτες... Βάλτε το καλά στο μυαλό σας...

ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΛΗΤΕΣ... ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΚΑΠΟΙΟΙ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infinity

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Υπέρ της παραμονής ενός Εθνικιστικού κόμματος... Όλα πρέπει να ακούγονται ακόμα και ΑΥΤΑ δυστυχώς αν θέλουμε να είμαστε δημοκράτες φίλε μου !

Κάτι ακόμα όμως... Η Χρυσή Αυγή με αυτήν την κίνηση έδειξε ότι ναι όντως είναι Ναζιστικό κόμμα... Και όχι Εθνικιστικό... Οι Εθνικιστές ακούνε κιόλας... Οι Ναζιστές όχι... Ντροπή τους... Και δεν έχουν σχέση με τον στρατό μας αυτοί οι αλήτες... Βάλτε το καλά στο μυαλό σας...

ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΛΗΤΕΣ... ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΚΑΠΟΙΟΙ...

δηλαδή αυτή είναι η κόκκινη γραμμή?εθνικιστές->καλοί, ναζιστές->σκάρτοι?Όποιος κοιμάται εθνικιστής ξυπνάει φασίστας και οι φασίστες δεν ακούνε...

Έχουμε τον καρατζαφύρερ, ή μάλλον, είχαμε :D, για να ακούμε τις πατριωτοεθνικιστικές ασυναρτησίες και τώρα έχουμε τον καμμένο που προς τα εκεί οδεύει, δεν χρειαζόμαστε συμμορίες στο κοινοβούλιο για να ακούμε τις βλακείες αυτές που έτσι και αλλιώς έχουν την τιμιτική τους σε όλα τα ΜΜΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
δηλαδή αυτή είναι η κόκκινη γραμμή?εθνικιστές->καλοί, ναζιστές->σκάρτοι?Όποιος κοιμάται εθνικιστής ξυπνάει φασίστας και οι φασίστες δεν ακούνε...

Έχουμε τον καρατζαφύρερ, ή μάλλον, είχαμε :D, για να ακούμε τις πατριωτοεθνικιστικές ασυναρτησίες και τώρα έχουμε τον καμμένο που προς τα εκεί οδεύει, δεν χρειαζόμαστε συμμορίες στο κοινοβούλιο για να ακούμε τις βλακείες αυτές που έτσι και αλλιώς έχουν την τιμιτική τους σε όλα τα ΜΜΕ.

Δεν είναι έτσι φίλε μου... Τον εθνικιστή απλά τον ανέχομαι... Όλοι οι εκπρόσωποι, όλων των κομμάτων είναι σάπιοι... Κανέναν δεν υποστηρίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top