Ουδέτερη βαθμολόγηση τετραμήνου (κανένας βαθμός);

παιδι για κλαματα

Νεοφερμένος

Ο παιδι για κλαματα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Γεια σας
Επειδη αδιαφορησα τελειως για τα διαδυκτιακα μαθηματα, χθες που ζητησα να παρω τους βαθμους τετραμηνου μου ειδα πως εχω παρει βαθμο σε μονο 3 μαθηματα απο τα 7 (Φυσικη αγωγη, Αγγλικα, Βιολογια). Στα υπολειπα εχω κενο. Ακομη και ο μεσος ορος μου βγηκε απο αυτα μονο. Ο διευθηντης μου ειπε πως αν δεν κανω απουσιες και κανω μεγαλη προσπαθια υπαρχει πιθανοτητα να με περασουν. Ρωτησα και την υπευθηνη του τμηματος και μου ειπε πως αν κανω εργασιες και διαγωνισματα κλπ θα παρω βαθμο σε αυτα τα μαθηματα και πως οτι βαθμο παρω στο δευτερο τετραμηνο θα μπει και στο πρωτο. Αναρωτιεμαι ομως... θα αλλαξει ο μεσος ορος του πρωτου τετραμηνου αφου παρω βαθμο και στα υπολλειπα μαθηματα το δευτερο τετραμηνο; Το ρωταω επειδη θα σπουδασω στο εξωτερικο (ζητανε απολυτηριο λυκειου 15+) και αν οι βαθμολογιες του δευτερου τετραμηνου επηρεασουν τον Μ.Ο. του πρωτου τετραμηνου πολυ φοβαμαι πως η φυσικη και η χημεια θα με ισοπεδοσουν... (τωρα ο Μ.Ο. ειναι 17.7) Τι θα γινει; απλως θα βαθμολογηθω και σε αυτα χωρις να αλλαξει ο Μ.Ο.; θα αλλαξει ο M.O.; Εσεις τι εμπειρια εχετε; Σας εχει τυχει κατι τετοιο;
20210413_160522.jpg
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,501 μηνύματα.
Η καθηγητρια σου εδωσε σουπερ λυση. Οι βαθμοι στα μαθηματα που εχεις βαθμολογηθει δεν θα αλλαξουν αλλα δεν μπορεις να μιλας για τωρινο ΜΟ δεν υπαρχει. Αυτο που βλεπεις ειναι πλασματικο για να μην χαλασει ο ΜΟ του τμηματος. Στο χερι σου ειναι να βγαλεις τον βαθμο που θελει το εξωτερικο.
 

παιδι για κλαματα

Νεοφερμένος

Ο παιδι για κλαματα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Η καθηγητρια σου εδωσε σουπερ λυση. Οι βαθμοι στα μαθηματα που εχεις βαθμολογηθει δεν θα αλλαξουν αλλα δεν μπορεις να μιλας για τωρινο ΜΟ δεν υπαρχει. Αυτο που βλεπεις ειναι πλασματικο για να μην χαλασει ο ΜΟ του τμηματος. Στο χερι σου ειναι να βγαλεις τον βαθμο που θελει το εξωτερικο.
οκ θα βαλω τα καλυτερα μου τοτε
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,501 μηνύματα.
τα ξυναμ... εε εννοω καναμε... Μιλαγαμε για διαφορα ασχετα (τις λιγες που εμπαινα)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


οκ θα βαλω τα καλυτερα μου τοτε
Ωραια βαλε στοχο το 17 σε ολα και μιλα στους καθηγητες για τον βαθμο που θελεις για το εξωτερικο και θα σε βοηθησουν. Ουτως ή αλλως ειναι μια χρονια στο περιπου.
 

pink_panther

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pink_panther αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Καλά ρε φίλε κι εσύ γιατί δεν φρόντιζες να κάνεις έστω μια στοιχειώδη προσπάθεια αφού θες να σπουδάσεις έξω; Τέλος πάντων, κάνε ό,τι καλύτερο μπορείς τώρα και όλα καλά θα πάνε. Αν δουν ότι προσπαθείς θα σε βοηθήσουν σίγουρα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top