Ορμονικές εξετάσεις και σεξ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,582 μηνύματα.
κοιτα.. εδω Πατρα συνηθως περπαταω μαζι με ατομα που κανω παρεα. αρα δεν το βρισκω βαρετο καθολου.
οταν ειμαι μονη μου παλι δεν το θεωρω βαρετο , απλα βαζω μουσικουλα και περπαταω και ειναι πιο ωραιο. και προτιμω ξεργω να μην σκεφτομαι τιποτα ωστε να χαλαρωσω. βεβαια μεσα στην ζεστη , thats a no. και τον χειμωνα οταν βρεχει και κανει υπερβολικο κρυο παλι ειναι no. προσωπικα παντως μαρεσει περισσοτερο απο τον διαδρομο
οσον αφορα την κουραση , εγω εχω να πω οτι στις αρχες (οκτωβρης-νοεμβρης 2021) που ειχα ερθει πατρα και εβγαινα , πεθαινα απο τα 5΄περπατημα στην Ρηγα Φεραιου (λογω ασχημης φυσικης καταστασης-ειμαι φουλ αδυνατη και αυτο με καθησυχαζε παντα και δεν γυμναζομουν ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ) δεν καταφερνα να φτασω μεχρι πλατεια Γεωργιου χωρις να λαχανιασω(και μιλαω για αποσταση 400μ. απο το σπιτι μου) , καλα σκαλες Αγ. Νικολαου ουτε για πλακα , δεν τολμουσα καν να τις σκεφτω ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΧΑΧΑ
Girl, το περπάτημα στην Πάτρα είναι τόσο μα τόσο soothing. Ούτε τρομερή βαβούρα, ούτε και νέκρα. Ε λίγο πλατεία Γεωργίου που σκάνε τα 15χρονα το απόγευμα είναι a big no αλλά κατά τ’άλλα it’s lovely.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,582 μηνύματα.
γαμω τις σλατινες . εχει γεμισει ο τοπος σε αυτη την πολη!!! δεν παει αλλο
Την άλλη φορά είχα δει ένα κορίτσι παίζει να ‘ταν 14-15; Με ένα τσιγάρο στο χέρι και βρισίδι νταλικέρη. Έκανα σαν αυτές τις γριές «Πω πω πως κάνουν έτσι τα νέα παιδιά, για όνομα» :lol:
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,567 μηνύματα.
Την άλλη φορά είχα δει ένα κορίτσι παίζει να ‘ταν 14-15; Με ένα τσιγάρο στο χέρι και βρισίδι νταλικέρη. Έκανα σαν αυτές τις γριές «Πω πω πως κάνουν έτσι τα νέα παιδιά, για όνομα» :lol:
Εγώ μια φορά είχα πετύχει κάτι 12χρονα-13χρονα με ηχειάκι στο χέρι να περπατάνε στον δρόμο και να ακούνε τα άπαντα του μαντκλιπ τραγουδώντας ταυτόχρονα, ως φόρο τιμής στον θάνατό του :lol:

12χρονα-13χρονα. Θέλω κότερα, ελικόπτερα.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Την άλλη φορά είχα δει ένα κορίτσι παίζει να ‘ταν 14-15; Με ένα τσιγάρο στο χέρι και βρισίδι νταλικέρη. Έκανα σαν αυτές τις γριές «Πω πω πως κάνουν έτσι τα νέα παιδιά, για όνομα»
ΕΓΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΩ ΑΠΟ ΠΛ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΧΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,582 μηνύματα.
Εγώ μια φορά είχα πετύχει κάτι 12χρονα-13χρονα με ηχειάκι στο χέρι να περπατάνε στον δρόμο και να ακούνε τα άπαντα του μαντκλιπ τραγουδώντας ταυτόχρονα, ως φόρο τιμής στον θάνατό του :lol:

12χρονα-13χρονα. Θέλω κότερα, ελικόπτερα.
Εε μετά σκέφτομαι ότι πάνω κάτω στην εφηβική περίοδο δεν ξέρεις τι σου γίνεται και ψιλό αντιγραφείς το τι βλέπεις. Είσαι σε μια διαρκή αναζήτηση της ταυτότητας σου. Εδώ πολλοί στα 19 μας ακόμη δεν ξέρουμε ποιοι είμαστε και τι θέλουμε, πόσο μάλλον εκείνα.
 

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 788 μηνύματα.
πάει το θρέντ...κουβεντούλα 4 το κάναμε :lol:
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,567 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,820 μηνύματα.
Η θεματοθέτρια πήρε τις απαντήσεις που ήθελε. :lock:<3
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top