Οριστικό: Νέος υπ. Παιδείας ο πληροφορικός Κ. Πιερρακάκης

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,854 μηνύματα.

.
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,052 μηνύματα.
ποσο παραπανω θα μας γαμησει αυτος;
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.
μπλαμπλαμπλα γαμω τη νδ μπλαμπλαμπλα

νέξτ τόπικ
 

Ness

Νεοφερμένος

Η Ness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Τι φάση;
 

KTr!

Νεοφερμένος

Ο KTr! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Πολύ καλή επιλογή (βάση ιστορικού στο Ψηφιακής Διακυβέρνησης)
Μακάρι να αλλάξει κάτι...
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,575 μηνύματα.
Εντάξει, είναι λίγο πρόωρο να λέμε "οριστικό" χωρίς να έχουμε ψηφίσει ακόμα. Δεν νομίζω ότι θα αλλάξει κάτι στην πολιτική της κυβέρνησης με την τοποθέτηση νέου υπουργού, το πρόγραμμα του ίδιου κόμματος εφαρμόζουν. Παρ' όλ' αυτά, νομίζω ο κ. Πιερρακάκης αποτελεί καλύτερη επιλογή σε σύγκριση με τις άλλες διαθέσιμες επιλογές και άλλους υπουργούς παιδείας που έχουμε δει κατά καιρούς. Θα κριθεί από το έργο του.
 

Gogosps

Νεοφερμένος

Ο Gogosps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Δεν έχω ελπίδες για κανέναν. Το βιογραφικό του δεν μου λέει τίποτα. Μακάρι να κάνω λάθος.
 

Ness

Νεοφερμένος

Η Ness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Αν και δεν μιλάω υπέρ του συγκεκριμένου κόμματος θεωρώ ότι το υπουργείο ψηφιακής διακυβέρνησης είναι το μοναδικό στο οποίο έγινε ουσιαστική δουλειά. Όμως κατά τη γνώμη μου πρέπει να τοποθετήσουν για υπουργό παιδείας κάποιον που να έχει σχέση με το αντικείμενο. Τέλος πάντων ούτε εγώ αποφασίζω ούτε το προδικάζω. Ο χρόνος θα δείξει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,578 μηνύματα.
Ο Πιερρακάκης πρέπει να μείνει στο Υπουργείο Ψηφιακής Διακυβέρνησης. ΤΕΛΟΣ.
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Παιδιά δεν ξέρω αν είναι ο τέλειο υπουργός παιδείας αλλά σίγουρα καλύτερος απο το νικάκι που μας είχε φάει τη ζωή...
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Το υπουργείο Παιδείας (και ...θρησκευμάτων βεβαίως-βεβαίως) είναι ένα πολύ δύσκολο υπουργείο. Έχει αποδειχθεί ...λαιμητόμος για πολλούς υπουργούς. Δεν μπορώ να προβλέψω αν και πώς ο (νέος και άφθαρτος) Πιερρακάκης, θα επιβιώσει εκεί. Η ευχή "σιδεροκέφαλος" μαζί του...

1687533520482.png
 

Helen06

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Το υπουργείο Παιδείας (και ...θρησκευμάτων βεβαίως-βεβαίως) είναι ένα πολύ δύσκολο υπουργείο. Έχει αποδειχθεί ...λαιμητόμος για πολλούς υπουργούς. Δεν μπορώ να προβλέψω αν και πώς ο (νέος και άφθαρτος) Πιερρακάκης, θα επιβιώσει εκεί. Η ευχή "σιδεροκέφαλος" μαζί του...

Δε πιστεύω να είναι υπέυθυνος για τα θέματα των πανελληνίων, γιατί αν κατάλαβα τη κάναμε
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,674 μηνύματα.
Ποια η λογικη να διωξουνε την κεραμεως?Αφου υποτιθεται τα εκανε ολα τελεια τι χρεωθηκε για να φυγει?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δε πιστεύω να είναι υπέυθυνος για τα θέματα των πανελληνίων, γιατί αν κατάλαβα τη κάναμε
Κανεις υπουργος παιδειας δεν εχει την παραμικρη ιδεα για τα θεματα πανελληνιων!!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top