Οργανωμένοι φοιτητές ενάντια στις καταλήψεις

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Παιδια σωστα ειναι ολα αυτα που λετε!!! Η μορφη αγωνα με τα καλυτερα αποτελεσματα ειναι η συνεπεια και ο διαλογος. Ποιο τολμησε να οργανωσει συνελευσει οπου θα παρατιθενται σοβαρα ζητηματα για την παιδεια? Ποιος τολμησε να ζητησει την δημιουργια ημεριδας με θεμα τα προβληματα τησ παιδειας? Εγω θα το επιδιωξω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ver00lini

Νεοφερμένος

Η Βέρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Παιδια σωστα ειναι ολα αυτα που λετε!!! Η μορφη αγωνα με τα καλυτερα αποτελεσματα ειναι η συνεπεια και ο διαλογος. Ποιο τολμησε να οργανωσει συνελευσει οπου θα παρατιθενται σοβαρα ζητηματα για την παιδεια? Ποιος τολμησε να ζητησει την δημιουργια ημεριδας με θεμα τα προβληματα τησ παιδειας? Εγω θα το επιδιωξω...


Ποιος έχει οργανώσει συνέλευση όπου παρατίεθενται τα θέματα της παιδείας? Διαβάζεις καμιά εφημερίδα? Όταν θες να ξεκινήσεις πολιτική συζήτηση φρόντισε να έχεις ένα υπόβαθρο (πολιτική είναι από τη στιγμή που θίγονται τα αιτήματα για τα οποία γίνονται οι διαμαρτυρίες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sabbath

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Δεν το πιστεύω αυτό. Οι πορείες και οι καταλήψεις είναι ό,τι έχουμε. Και όσο για το ότι χάνετε μαθήματα το καταλαβαίνω αλλά ο αγώνας θέλει θυσίες. Αν δεν υπήρχαν κι αυτά τα "κομματόσκυλα" που λέτε κι αυτά τα λιγοστά δικαιώματα που έχουμε δεν θα μπορούσαμε να τα απολαμβάνουμε. Χρωστάτε πολλά στα "κομματόσκυλα".




δεν χρωσταμε τιποτα στα κομματοσκυλα......... ισως χρωσταμε στους αγωνιστες................κομματοσκυλο= κενος ανθρωπος οχι αγωνιστης......

ναι στους αγωνες για το συμφερον μασ.......οχι στους αγωνες για το συμφερον τους........;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Παιδια σωστα ειναι ολα αυτα που λετε!!! Η μορφη αγωνα με τα καλυτερα αποτελεσματα ειναι η συνεπεια και ο διαλογος. Ποιο τολμησε να οργανωσει συνελευσει οπου θα παρατιθενται σοβαρα ζητηματα για την παιδεια? Ποιος τολμησε να ζητησει την δημιουργια ημεριδας με θεμα τα προβληματα τησ παιδειας? Εγω θα το επιδιωξω...

Συμφωνω απολυτα μαζι σου!

δεν χρωσταμε τιποτα στα κομματοσκυλα......... ισως χρωσταμε στους αγωνιστες................κομματοσκυλο= κενος ανθρωπος οχι αγωνιστης......

ναι στους αγωνες για το συμφερον μασ.......οχι στους αγωνες για το συμφερον τους........;)

Και με εσενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Ποιος έχει οργανώσει συνέλευση όπου παρατίεθενται τα θέματα της παιδείας? Διαβάζεις καμιά εφημερίδα? Όταν θες να ξεκινήσεις πολιτική συζήτηση φρόντισε να έχεις ένα υπόβαθρο (πολιτική είναι από τη στιγμή που θίγονται τα αιτήματα για τα οποία γίνονται οι διαμαρτυρίες)
ενοω απο την πλευρα των φοιτητων. οχι απο την πλευρα των φοιτητικων οργανωσεων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
καλά μην σφάζεστε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ver00lini

Νεοφερμένος

Η Βέρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Ο όρος κομματόσκυλα για μένα δεν υφίσταται έτσι κι αλλιώς και παρ' όλο που ανήκω πολιτικά σε μια παράταξη δεν τον έχω χρησιμοποιήσει ποτέ για μέλη άλλης πολιτικής παράταξης. Δεν σημαίνει ούτε αυτό που λες. Δεν σημαίνει απολύτως τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Ο όρος κομματόσκυλα για μένα δεν υφίσταται έτσι κι αλλιώς και παρ' όλο που ανήκω πολιτικά σε μια παράταξη δεν τον έχω χρησιμοποιήσει ποτέ για μέλη άλλης πολιτικής παράταξης. Δεν σημαίνει ούτε αυτό που λες. Δεν σημαίνει απολύτως τίποτα.
Κοίταξε να δεις γλυκιά μου. Καλο είναι στη ζωή σου να μην καταποιάνεσαι από ξένες ιδεολογίες γιατι θα το μετανοιώσεις. Πιστεύω πως είσαι αρκετά έξυπνη να έχεις τα δικά σου πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ver00lini

Νεοφερμένος

Η Βέρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Κοίταξε να δεις γλυκιά μου. Καλο είναι στη ζωή σου να μην καταποιάνεσαι από ξένες ιδεολογίες γιατι θα το μετανοιώσεις. Πιστεύω πως είσαι αρκετά έξυπνη να έχεις τα δικά σου πιστεύω.

Καθόλου ξένη. Ξέρω που ανήκω, και γι' αυτά παλεύω...γλυκέ μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Ο όρος κομματόσκυλα για μένα δεν υφίσταται έτσι κι αλλιώς και παρ' όλο που ανήκω πολιτικά σε μια παράταξη δεν τον έχω χρησιμοποιήσει ποτέ για μέλη άλλης πολιτικής παράταξης. Δεν σημαίνει ούτε αυτό που λες. Δεν σημαίνει απολύτως τίποτα.

Πιστεψε με φενεται απο την πρωτη σου απαντηση στο θεμα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Καθόλου ξένη. Ξέρω που ανήκω, και γι' αυτά παλεύω...γλυκέ μου.
Με συγχωρεις δεν ειχα σκοπο να σε προσβαλλω...εχω καταλαβει παντως που ανηκεις. εκει ανηκουν πολλοι φιλοι μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ver00lini

Νεοφερμένος

Η Βέρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Δεν με πειράζει. Δεν προσηλυτίζω. Συζήτηση κάνουμε. Άσε που άλλος την άνοιξε και ζήτησε απόψεις. Ή μήπως οι απόψεις των οργανωμένων απορρίπτονται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sabbath

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
παντος δεν χρωσταμε τιποτα σε κανενα κομα-κοματοσκυλο-παραταξη...οπως θεσ..... οταν υπαρχει αρχη δεν υπαρχει ατομικη 100/100 ανθρωπινη ιδεολογια.... μονο μαζοποιηση και εξεφτελισμος..... πιστευω οτι αν ψαξεις την παραταξη που βρισκεσε θα βρεις ιδεες που ειναι πολυ μακρια απο αυτο που πιστευεισ εσυ καλο....... sory για τα ορθογραφικα (αν υπαρχουν) ...χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Δεν με πειράζει. Δεν προσηλυτίζω. Συζήτηση κάνουμε. Άσε που άλλος την άνοιξε και ζήτησε απόψεις. Ή μήπως οι απόψεις των οργανωμένων απορρίπτονται?
οχι καθε αποψη δεκτη. βοηθαει στο να ισορροπησουν τα πραγματα και να οδηγηθουμε σε ενα καλο αποτελεσμα. αυτο ειναι δημοκρατια. δεν θελω να πω πως η γνωμη μου ειναι η ποιο σωστη. απλως λεω οτι πιστευω οπως και εσυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ver00lini

Νεοφερμένος

Η Βέρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
παντος δεν χρωσταμε τιποτα σε κανενα κομα-κοματοσκυλο-παραταξη...οπως θεσ..... οταν υπαρχει αρχη δεν υπαρχει ατομικη 100/100 ανθρωπινη ιδεολογια.... μονο μαζοποιηση και εξεφτελισμος..... πιστευω οτι αν ψαξεις την παραταξη που βρισκεσε θα βρεις ιδεες που ειναι πολυ μακρια απο αυτο που πιστευεισ εσυ καλο....... sory για τα ορθογραφικα (αν υπαρχουν) ...χαχα

Το έχω σκεφτεί πολλές φορές. Εδώ και ΑΡΚΕΤΑ χρόνια. Έχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι ανήκω σε μια τάξη και μια άλλη τάξη με κάνει ό,τι θέλει. Προφανώς έχω κοινά με τους άλλους που ανήκουν στην ίδια τάξη μ' εμένα και παλεύω για να μην υπάρχει αυτός ο διαχωρισμός ή η εκμετάλλευση. Anyway, νομίζω ότι είμαστε εντελώς off topic.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Eγώ δεν σκέφτομαι να ενταχθώ σε κάποια παράταξη,αλλά δεν έχω πρόβλημα με την κατάληψη.Και στην τελική βρε αδερφέ στην Ελλάδα ζούμε,με τα λόγια τίποτε δεν γίνεται.Συζητούν οι αγρότες πχ μισό χρόνο με την κυβέρνηση δεν γίνεται τίποτε βγαίνουν στους δρόμους λύνονται όλα σε μια βδομάδα.Το ίδιο και στα πανεπιστήμια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
ρε παιδια ο Δ Ι Α Λ Ο Γ Ο Σ θα μας σωσει!!!!!!! Οπως ειπε και ο φιλος ο HALE τι καναμε με τις καταληψεις.??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ver00lini

Νεοφερμένος

Η Βέρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Eγώ δεν σκέφτομαι να ενταχθώ σε κάποια παράταξη,αλλά δεν έχω πρόβλημα με την κατάληψη.Και στην τελική βρε αδερφέ στην Ελλάδα ζούμε,με τα λόγια τίποτε δεν γίνεται.Συζητούν οι αγρότες πχ μισό χρόνο με την κυβέρνηση δεν γίνεται τίποτε βγαίνουν στους δρόμους λύνονται όλα σε μια βδομάδα.Το ίδιο και στα πανεπιστήμια.

Ε καλά, δεν λύνονται τα προβλήματα ακριβώς έτσι...Μακάρι να 'ταν τόσο εύκολο -.- η καρδούλα μου το ξέρει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sabbath

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.

Ver00lini

Νεοφερμένος

Η Βέρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Με τον διάλογο δεν έχουμε καταφέρει τίποτα. Πραγματικά, σε ένα δημοκρατικό πολίτευμα είναι το νούμερο ένα όργανο αλλά εμείς δεν έχουμε δημοκρατία. Δηλαδή μου λες ότι θα πάει ο λαγός στο λιοντάρι και θα του πει "Λιοντάρι, σε παρακαλώ μη με φας" και το λιοντάρι θα πει "ΟΚ, λαγέ, συγγνώμη που σε κυνηγούσα τόσο καιρό"

Μα είμαστε σοβαροί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top