Οργάνωση και διοίκηση επιχειρήσεων

Sotiris01

Νεοφερμένος

Ο Sotiris01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γειά σας,
Προσπαθώ να βρω ποσα είναι τα υποχρεωτικά εργαστήρια στο τμήμα διοίκησης και οργάνωσης επιχειρήσεων, με ενδιαφέρει κυρίως για το πα επηστημιο δυτικής Αττικής αλλά αν ξέρετε ναι για κάποιο άλλο θα βοηθήσετε.
Ευχαριστώ.
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.

Sotiris01

Νεοφερμένος

Ο Sotiris01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γεια σου :)

Εδώ μπορείς να βρεις πληροφορίες για το συγκεκριμένο πρόγραμμα λεπτομερώς.

Γειά
Αυτό το έχω δει απλώς δεν μπορώ να καταλάβω πόσες είναι οι υποχρεωτικές παρουσίες, στις διδακτικές ώρες γράφει κάτι και υποθέτω πως όπου λει Ε σημαίνει εργαστήριο, έχεις καμιά ιδέα αν είναι έτσι;
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Στη σελίδα 3 του Προγράμματος Σπουδών αναφέρει τις συντομογραφίες όλες :)
 

Sotiris01

Νεοφερμένος

Ο Sotiris01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Κατά πάσα πιθανότητα ναι, αφού είναι εργαστήριο. Ψυχολογία Σπούδασα
 

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι ισχύει για το συγκεκριμένο αλλά στο τμήμα μου αν θυμάμαι καλά ήταν μέχρι 3 απουσίες.
 

Sotiris01

Νεοφερμένος

Ο Sotiris01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Για κάθε εργαστήριο σε κάθε εξάμηνο. πχ αν έχεις 2 εργαστήρια στο 1ο εξάμηνο έχεις 3 απουσίες στο κάθε ένα.
 

Sotiris01

Νεοφερμένος

Ο Sotiris01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

Sotiris01

Νεοφερμένος

Ο Sotiris01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Περίπου πόσα εργαστήρια είχες σε κάθε εξάμηνο;
Βλέπω το πρόγραμμα σπουδών για το ΤΕΙ Αθήνας και είναι περίπου 2 εργαστήρια για κάθε εξάμηνο αλλά λέει πχ ώρες 3 και από κάτω 2 ώρες θεωρία + 10 εργαστήριο. Με αυτά τα νούμερα όμως σε ένα μήνα έχουν καλυφθεί οι ώρες αυτές, έχεις καμιά ιδέα;
Επισης μπορείς να μου πεις εσύ πόσες ώρες την εβδομάδα είχες εργαστήρια;
 

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Εγώ είχα 2 εργαστήρια στα πρώτα 4 εξάμηνα και 2 ή 3 σύνολο στα άλλα 2 χρόνια. δεν είχα σε όλα τις ίδιες ώρες, αλλά συνήθως ήταν 2-4 ώρες την εβδομάδα το καθένα. κυρίως όμως 2ωρα. το αν καλύπτεται η ύλη ή όχι εξαρτάται από τι μάθημα είναι, τι ύλη έχετε και πόσα μαθήματα θα κάνετε εν τέλει σε όλο το εξάμηνο. γιατί αν βγαίνει πχ να κάνετε 10 φορές μάθημα και κάνετε 3 καταλαβαίνεις ότι δεν βγαίνει η ύλη, αν κάνετε όμως 8-10 είσαι καλυμμένος..
 

Sotiris01

Νεοφερμένος

Ο Sotiris01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Όταν λες 2 εργαστήρια στα 4 πρώτα εξάμηνα εννοείς 2 συνολικά η 2 κάθε εξάμηνο;
 

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Ναι σωστά. Δεν το διευκρίνισα. Εννοούσα 2 σε κάθε εξάμηνο.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top