Ομαδάρχης σε κατασκήνωση

penelope97

Νεοφερμένος

Η penelope97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Αν κάνεις μια αναζητηση στο Γκουγκλ θα βρεις άπειρες κατασκηνώσεις για να κάνεις αίτηση.και δεν χρειάζεται απαραίτητα να ψάχνεις μόνο στην Αττική γτ πολλές επαρχιακες παίρνουν ομαδαρχες απο Αθήνα και βάζουν πούλμαν για τη μεταφορά τους.Αιτηση μπορείς να κάνεις στις ιστοσελίδες των κατασκηνωσεων

Σε ευχαριστώ πολύ για την απαντηση :)Θα αρχίσω να ψάχνω στο Γκουγκλ και να κάνω αιτήσεις.Εχεις κάποια να μου προτεινεις? Α,ωραια,οποτε θα ψαξω και αυτες στην επαρχια.Επίσης η περίοδος των αιτήσεων λογικά έχει ξεκινησει ηδη έτσι δεν είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greenlander

Νεοφερμένος

Ο greenlander αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Εγω έκανα αίτηση σε δύο επαρχιακες στην Green Camp και στην Olympia camp και με πήραν στη δεύτερη. Στις 17 Ιουνίου ξεκινάω.Γενικα να ξες οτι περισσότερες πιθανότητες να σε πάρουν έχεις αν δηλώσεις 1η ή 3η περίοδο όπου οι αιτήσεις είναι λιγότερες λόγο εξεταστικών των φοιτητών.Τη δεύτερη περίοδο συνήθως παίρνουν τους πιο έμπειρους.Το δεδομένο βέβαια σε όποια και να πας οτι τα χρήματα ειναι ελάχιστα στα όρια της εκμετάλλευσης δεδομένου του οτι ο ομαδαρχης τρώει το μεγαλύτερο πακέτο ειδικά αν τα πεδία είναι κάτω των 10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penelope97

Νεοφερμένος

Η penelope97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Εγω έκανα αίτηση σε δύο επαρχιακες στην Green Camp και στην Olympia camp και με πήραν στη δεύτερη. Στις 17 Ιουνίου ξεκινάω.Γενικα να ξες οτι περισσότερες πιθανότητες να σε πάρουν έχεις αν δηλώσεις 1η ή 3η περίοδο όπου οι αιτήσεις είναι λιγότερες λόγο εξεταστικών των φοιτητών.Τη δεύτερη περίοδο συνήθως παίρνουν τους πιο έμπειρους.Το δεδομένο βέβαια σε όποια και να πας οτι τα χρήματα ειναι ελάχιστα στα όρια της εκμετάλλευσης δεδομένου του οτι ο ομαδαρχης τρώει το μεγαλύτερο πακέτο ειδικά αν τα πεδία είναι κάτω των 10

Σε ευχαριστώ για τη βοηθεια:)Ωραία,θα κάνω αίτηση και σε αυτές τις δυο.Θα σε ενημέρωσω αν με δεχτούν.Ποσες μερες μετα την αιτηση σου σε ενημερωσαν οτι σε δεχτηκαν?Και εγω μαλλον 1η και 3η περιοδο θα κανω αιτηση.Ναι έχεις δίκιο για τα χρήματα αλλά νομιζω οτι αξίζει σαν εμπειρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greenlander

Νεοφερμένος

Ο greenlander αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ για τη βοηθεια:)Ωραία,θα κάνω αίτηση και σε αυτές τις δυο.Θα σε ενημέρωσω αν με δεχτούν.Ποσες μερες μετα την αιτηση σου σε ενημερωσαν οτι σε δεχτηκαν?Και εγω μαλλον 1η και 3η περιοδο θα κανω αιτηση.Ναι έχεις δίκιο για τα χρήματα αλλά νομιζω οτι αξίζει σαν εμπειρία.

Εγω την είχα κάνει νωρίς τον Μάρτιο και με ενημέρωσαν μέσα Μαΐου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penelope97

Νεοφερμένος

Η penelope97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Εγω την είχα κάνει νωρίς τον Μάρτιο και με ενημέρωσαν μέσα Μαΐου

Α εντάξει σε ευχαριστώ.Ελπίζω να με δεχτούν.Έστειλα στην Olympia camp και στην Kinderland.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greenlander

Νεοφερμένος

Ο greenlander αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Α εντάξει σε ευχαριστώ.Ελπίζω να με δεχτούν.Έστειλα στην Olympia camp και στην Kinderland.

Στείλε και σε άλλες δεν χάνεις τπτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penelope97

Νεοφερμένος

Η penelope97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Στείλε και σε άλλες δεν χάνεις τπτ

Ναι,σίγουρα θα στείλω και σε αλλες.Τώρα θέλω να κανω αιτηση στην Αναγέννηση στον Κάλαμο αλλα πάω να συμπλήρωσω την αίτηση και μου βγάζει τα γράμματα στα Αγγλικα.

Υ.Γ:martian18 τι σχέση έχει το παραπανω σου μήνυμα με την εργασια ως ομαδαρχης σε κατασκηνωση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
και γω εστειλα στην ολυμπια...μακαρι να μας δεχτουνν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penelope97

Νεοφερμένος

Η penelope97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
και γω εστειλα στην ολυμπια...μακαρι να μας δεχτουνν

Ναι,μακάρι:).Ποια περίοδο δήλωσες?Πρωτή φορά πας σε κατασκήνωση ή έχεις ξαναπάει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penelope97

Νεοφερμένος

Η penelope97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά.Εποικοινωνησαν μαζί μου από την Olympia camp και αύριο θα πάω για τη συνενευξη:clapup:Ξέρετε τι ρωτάνε συνηθως στις συνεντεύξεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά.Εποικοινωνησαν μαζί μου από την Olympia camp και αύριο θα πάω για τη συνενευξη:clapup:Ξέρετε τι ρωτάνε συνηθως στις συνεντεύξεις?
Μιας και έχω εμπειρία στο χώρο των κατασκηνώσεων μπορώ να σε κατατοπίσω κάπως.Καταρχήν απλά πράγματα θα σε ρωτήσουν μην αγχώνεσαι.Κυρίως θα αναφερθούν στις σχέσεις σου με τα παιδιά,στις εμπειρίες σου -αν υπάρχουν- σε κατασκηνώσεις,για ποιο λόγο αποφάσισες να κάνεις αίτηση.Παίζει να σου κάνουν ορισμένες ερωτήσεις (πχ πως θα δρούσες σε μια συγκεκριμένη κατάσταση) για να δουν πόσο υπεύθυνο και ώριμο άτομο είσαι κτλ.Να σημειωθεί ότι φέτος μου έγινε πρόταση από τη κατασκήνωση που πηγαίνω από μικρός ώστε να γίνω ομαδάρχης,τους είπα ότι θα το σκεφτώ αλλά δε τους εχω πάρει ακόμα τηλέφωνο γιατί είναι τα αποτελέσματα των πανελληνίων στη μέση.Ίσως πάω την περίοδο Αυγούστου,θα δείξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greenlander

Νεοφερμένος

Ο greenlander αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά.Εποικοινωνησαν μαζί μου από την Olympia camp και αύριο θα πάω για τη συνενευξη:clapup:Ξέρετε τι ρωτάνε συνηθως στις συνεντεύξεις?

Στην πρώτη περίοδο σε πήραν? Εμένα πάντως επειδη δεν μένω Αθήνα δεν μ είπαν τπτ για συνέντευξη.Μονο ενα χαρτί γιατρού μου ζήτησαν να τους στείλω με φαξ. Κι εγω εχω αγχώνει γτ θέλω να κάνω μηχανογραφικό 10%.Ελπίζω η προθεσμία για τα μηχανογραφικα να πάει μέχρι μετα 10 Ιουλίου αλλιώς την έκατσα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penelope97

Νεοφερμένος

Η penelope97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ ultraviolence για την απάντηση:).Εμπειρία σε κατασκήνωση δεν έχω αλλα νομιζω οτι δεν θα έχω πρόβλημα με τις υπόλοιπες ερωτησεις.Σχετικά με τις εμπειρίες με παιδιά συμμετέχω σε μια ομάδα που πραγματοποιεί ζώοφιλικές ενημερωσεις σε σχολεία οποτε έχω ερθει σε επαφη με παιδιά διαφόρων ηλικιών.Ναι και εγώ αγχωνομαι για το πως θα μπορέσω να πάρω το κωδικό για το μηχανογραφικο.Μακαρι να μπορέσεις να πας.Αν επιτρέπεται σε ποια κατασκήνωση πηγαινες?

Ναι greenlander την πρωτη περίοδο δηλωσα γιατί μετα δεν θα μπορέσω να πάω:/:Μήπως γνωρίζετε αν μπορεί να πάρει τον κωδικό κάποιος αλλος απο την οικογενεια στη θέση μου?Σου έχουν πει τίποτα για το αν θα βάλουν κάποιο πούλμαν για τη μεταφορά των κατασκηνωτών και των ομαδαρχων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greenlander

Νεοφερμένος

Ο greenlander αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Μου έχουν στείλει ένα σμσ που λέει ότι για όσους είναι απο Αθήνα θα φύγει πούλμαν στις 17 Ιουνίου το μεσημέρι. Τώρα για τους κωδικούς αν γίνεται να τους πάρει άλλος δεν ξέρω. Θα πάω Δευτέρα σχολείο να ρωτήσω μην πάθουμε καμιά ζημιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penelope97

Νεοφερμένος

Η penelope97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Μου έχουν στείλει ένα σμσ που λέει ότι για όσους είναι απο Αθήνα θα φύγει πούλμαν στις 17 Ιουνίου το μεσημέρι. Τώρα για τους κωδικούς αν γίνεται να τους πάρει άλλος δεν ξέρω. Θα πάω Δευτέρα σχολείο να ρωτήσω μην πάθουμε καμιά ζημιά

Ωραία,σε ευχαριστώ πολύ:)Ναι και εγώ θα πήγαινα να ρώτησω για να είμαστε σιγουροι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greenlander

Νεοφερμένος

Ο greenlander αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Πάντως είσαι τυχερή που σε πήραν γτ κι άλλοι φίλοι μ είχαν κάνει αίτηση και πριν απο σένα αλλα δεν τους πήραν.Θα τους εντυπωσίασες με τα προσόντα σ φαίνεται :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penelope97

Νεοφερμένος

Η penelope97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Πάντως είσαι τυχερή που σε πήραν γτ κι άλλοι φίλοι μ είχαν κάνει αίτηση και πριν απο σένα αλλα δεν τους πήραν.Θα τους εντυπωσίασες με τα προσόντα σ φαίνεται :p

Ναι,χαρηκα πολύ όταν μου τηλεφωνησαν γιατί νόμιζα οτι δεν θα είχα ελπιδες ειδικα τώρα που ξεκινάνε σε λιγο οι κατασκηνωσεις.Ελπίζω να τα πάω το ίδιο καλά και στη συνέντευξη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greenlander

Νεοφερμένος

Ο greenlander αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ναι μωρέ σιγά τυπικό είναι αυτό δεν θα σε ρωτήσουν τίποτα σπουδαίο. Αν ήταν σημαντικό θα την έκαναν σε όλους τη συνέντευξη.Εμενα δε μ είπαν τπτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penelope97

Νεοφερμένος

Η penelope97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Ναι μωρέ σιγά τυπικό είναι αυτό δεν θα σε ρωτήσουν τίποτα σπουδαίο. Αν ήταν σημαντικό θα την έκαναν σε όλους τη συνέντευξη.Εμενα δε μ είπαν τπτ

Ωραία,θα σε ενημέρωσω για τα αποτελέσματα αυριο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greenlander

Νεοφερμένος

Ο greenlander αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top