Ολυμπιακοί Αγώνες 2012

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Σε λίγο ο τελικός των 200μ πεταλούδα με τη συμμετοχή του Φέλπς :D

Πόσο το χαίρομαι που φέτος δεν παίρνει χρυσά!! (team Lochte here :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Πόσο το χαίρομαι που φέτος δεν παίρνει χρυσά!!

Ομοίως.
Την είχε δει πολύ γαμάουα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πάντως αν σε μια ώρα περίπου πάρει μετάλλιο στη σκυταλοδρομία, γίνεται ο πολυνίκης των Ολυμπιακών Αγώνων!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Προφανώς και δεν έχασε.

Κέρδισε το 17ο ολυμπιακό μετάλλιο αλλά έχασε το χρυσό από τον Λε κλος στα 200μ πεταλούδα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Κέρδισε το 17ο ολυμπιακό μετάλλιο αλλά έχασε το χρυσό από τον Λε κλος στα 200μ πεταλούδα....

Δεν βλέπω να είναι χαμένος :P

Ίσως από την πολύ ντόπα να χάσει χρόνια από τη ζωή του πάντως. Δεν ξέρω αν αξίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δεν νομίζω αν καταφέρει να σπάσει το ρεκόρ(που προφανώς θα το καταφέρει) δεν νομίζω να τον ενοχλήσει και τόσο:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Προφανώς και δεν έχασε.

Γι' αυτόν ήττα είναι μετά από όλες αυτές τις κατακτήσεις.

Όπως διαπίστωσες, όλοι τον θεωρούσαν φαβορί, έλεγαν ότι είναι το αγώνισμά του κλπ. Ακόμη και η κάμερα, την ώρα του αγώνα, έδειχνε κατά 90% τον Phelps, και οι σχολιαστές ανέλυαν το ιστορικό του. Ο ίδιος, προφανώς, θα περίμενε να πάρει το χρυσό, αλλά δεν τα κατάφερε. Υποτιμήθηκαν οι υπόλοιποι ολυμπιονίκες μπροστά του. Να που ο μύθος καταρρίφθηκε, όμως.


Δεν βλέπω να είναι χαμένος :P

Ίσως από την πολύ ντόπα να χάσει χρόνια από τη ζωή του πάντως. Δεν ξέρω αν αξίζει.

:thumbup:
As mama says;

Οι ολυμπιακοί αγώνες είναι ένας διαγωνισμός, στον οποίο κερδίζει ο πιο δύσκολα-καθόλου ανιχνεύσιμος στο ντόπινγκ αθλητής, και, ταυτόχρονα, με τις καλύτερες επιδόσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Δεν νομίζω αν καταφέρει να σπάσει το ρεκόρ(που προφανώς θα το καταφέρει) δεν νομίζω να τον ενοχλήσει και τόσο:whistle:

Καλά αυτό είναι σίγουρο....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Βέβαια ήταν το αγώνισμα του..εκεί ναι δεν περίμενε να χάσει και η ήττα θα πόνεσε..ειδικά στα 3 πρώτα 50αρια φαινόταν ότι είναι καλύτερος παρά τον κακό χρονο στον ημιτελικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Ξιφασκία(οποιαδήποτε κατηγορία) ξέρει κανείς πότε δείχνει; Από το μεσημέρι το έχω ανοικτό κ δεν έχει δείξει καθόλου ;/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Ξιφασκία(οποιαδήποτε κατηγορία) ξέρει κανείς πότε δείχνει; Από το μεσημέρι το έχω ανοικτό κ δεν έχει δείξει καθόλου ;/

Σίγουρα θα δείξει αύριο, γιατί αγωνίζεται η ελληνίδα, κατά τις 16.00. Κατά τα άλλα, το Σάββατο προβλήθηκαν οι αγώνες για το ξίφος ασκήσεως των γυναικών.... Χθες υπήρχαν αγώνες στο ξίφος μονομαχίας, αλλά δεν έδειξε, ούτε και το βράδυ στην εκπομπή. Γενικά, στο φτύσιμο η ξιφασκία! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Σίγουρα θα δείξει αύριο, γιατί αγωνίζεται η ελληνίδα, κατά τις 16.00. Κατά τα άλλα, το Σάββατο προβλήθηκαν οι αγώνες για το ξίφος ασκήσεως των γυναικών.... Χθες υπήρχαν αγώνες στο ξίφος μονομαχίας, αλλά δεν έδειξε, ούτε και το βράδυ στην εκπομπή. Γενικά, στο φτύσιμο η ξιφασκία! :P

Εμένα μου αρέσει η ξιφασκία αλλά επειδή δεν έχει και πολλούς θαυμαστές εδώ στην Ελλάδα δεν την πολυδείχνουν. όπως η ιππασία π.χ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει η ξιφασκία αλλά επειδή δεν έχει και πολλούς θαυμαστές εδώ στην Ελλάδα δεν την πολυδείχνουν. όπως η ιππασία π.χ.

Όντως δεν είναι δημοφιλής, αλλά τα μεσημέρια μόνο η ΕΤ1 δείχνει αγωνίσματα... τα άλλα δύο κανάλια δείχνουν βλακείες! Γιατί να μην τα εκμεταλλευθούν; Καλύτερα ξιφασκία, ιππασία.... ή έστω σκάκι :P παρά ακόμα μια επανάληψη! Φέτος η ΕΡΤ είναι απαράδεκτη σε όλα τα επίπεδα!

* προχθές ανέφεραν ότι ο Μάρεϊ είναι Αγγλος, ενώ είναι Σκωτσέζος... πράγμα ανεπίτρεπτο! Just google it!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Όντως δεν είναι δημοφιλής, αλλά τα μεσημέρια μόνο η ΕΤ1 δείχνει αγωνίσματα... τα άλλα δύο κανάλια δείχνουν βλακείες! Γιατί να μην τα εκμεταλλευθούν; Καλύτερα ξιφασκία, ιππασία.... ή έστω σκάκι :P παρά ακόμα μια επανάληψη! Φέτος η ΕΡΤ είναι απαράδεκτη σε όλα τα επίπεδα!

* προχθές ανέφεραν ότι ο Μάρεϊ είναι Αγγλος, ενώ είναι Σκωτσέζος... πράγμα ανεπίτρεπτο! Just google it!

Κάνουν τέτοια λάθη συχνά....:worry: Δεν δείχνουν τίποτα παλιά έδειχνε και η νετ... Λέτε για οικονομικούς λόγους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Nαι ρε τι μαλακίες είναι αυτές. Και ψάχνω τώρα για replays και το μόνο που βρίσκω είναι τα χθεσινά στο Youtube από τον "επίσημο" uploader των ολυμπιακών αγώνων που όλως παραδόξως η χώρα μας δεν έχει τα πνευματικά δικαιώματα να το δει. Η Ελλάδα δε μπορεί να δει ολυμπιακούς αγώνες. OKAY.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Κάνουν τέτοια λάθη συχνά....:worry: Δεν δείχνουν τίποτα παλιά έδειχνε και η νετ... Λέτε για οικονομικούς λόγους;

Δεν ξέρω τι γίνεται με τα δικαιώματα, αλλά υποθέτω ότι τα κανάλια αγοράζουν "πακέτο" όλα τα αθλήματα, χωρίς επιλογή... άσε που έχουν στείλει 25 άτομα στο Λονδίνο, άρα δεν τίθεται θέμα οικονομίας :D

Απλά το έχουν ξεφτιλίσει τελείως! Νομίζουν ότι απευθύνονται σε άσχετους..... χθες έδειξαν σε μαγνητοσκόπηση το πινγκ-πονγκ, λες και αν κάποιος ήθελε δεν μπορούσε να πληροφορηθεί το αποτέλεσμα... αλλά περίμενε αυτούς! Δημοσιοϋπαλληλική νοοτροπία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Kαι ναι πλέον ο Φέλπς στην κορυφή της ιστορία των Ολυμπιακών Αγώνων!!
Άλλο ένα χρυσό μετάλλιο, εύκολο όπως αποδείχθηκε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
H στενοχώρια του Phelps αποκαταστάθηκε μόλις.:P

Btw, πριν ένα λεπτό τον έδειξε σε διαφήμιση του Head&Shoulders στη ΝΕΤ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Kαι ναι πλέον ο Φέλπς στην κορυφή της ιστορία των Ολυμπιακών Αγώνων!!
Άλλο ένα χρυσό μετάλλιο, εύκολο όπως αποδείχθηκε!
Ευτυχως,γιατι η πορεια του μεχρι τωρα ηταν λιγο κακη !(για τα δεδομενα του Φελπς παντα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top