Ολυμπιακοί Αγώνες 2012

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Πως σας φαίνεται η τελετή έναρξης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Βαρετή. :( Περίμενα περισσότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Σε σχεση με οσα υποσχονταν οι Βρετανοι(υπερθεαμα,κλπ),η τελετη στο μεγαλυτερο της σημειο ηταν αδιαφορη,με μερικες εκλαμψεις ενδιαφεροντος θεαματος.Ξερει κανεις το προγραμμα μετδοσεων του ποδοσφαιρου(ανδρικου ΚΑΙ γυναικειου ).Αν ναι,ας το αναρτησει εδω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Βαρετη μεχρι αηδιας μονο ο Αtkinson αξιζε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Μου αρέσει πολύ ως show, αλλά δεν νομίζω ότι ταιριάζουν όλα αυτά σε τελετή έναρξης.... Το μουσικό κομμάτι ειδικά και το πάρτι.... δεν έχουν σχέση με τους Ο.Α.

Από την άλλη, ο καθένας δείχνει ό,τι έχει. Και το ότι μπόρεσαν να δείξουν.... ό,τι έχουν τέλος πάντων με φαντασμαγορικό τρόπο είναι αξιέπαινο.

Το δε κομμάτι με τον Μπιν ήταν το καλύτερο απ' όλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
ολο το προραμμα https://www.london2012.com/schedule-and-results/
Μονο ο Μπιν αξιζε πραγματικα, ολο το αλλο ειναι ενα παρτυ, δεν εχουν να δειξουν πολλα (εκτως απο την αρχη λιγο ιστορια και πολιτισμο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αρκετά βαρετή:worry: Δεν μπορώ να περιμένω να δω ποιος θα ανάψει τη φλόγα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Μήπως ξέρει κανένας πόσο χρήμα δαπανήθηκε για το σημερινό πανηγυράκι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Αρκετά βαρετή:worry: Δεν μπορώ να περιμένω να δω ποιος θα ανάψει τη φλόγα!

Ακουσα οτι θα την αναψει ο Μπεκαμ και θα εχει σχεση με μπαλα.
Οψομεθα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ακουσα οτι θα την αναψει ο Μπεκαμ και θα εχει σχεση με μπαλα.
Οψομεθα...
ναι, είπαν πως αυτό είναι ένα από τα σενάρια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gata_eisai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gata_eisai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
δεν το περιμενα ετσι.!δεν μου αρεσε γενικα..δεν το βρηκα ενδιαφερον..πραγματικα σαν πανηγυρι!ποσα εκατομμυρια αραγε;;;και τωρα προσπαθουν να τα παρουν απ εμας.τι να πεις..υπερσκηνοθετημενα ολα!αυτο τα χαλαει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Εγώ αυτό ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Καλή η τελετή αλλά εμένα μου άρεσε περισσότερο του Πεκίνου.Κατα τα άλλα βλέπεις το Λονδίνο και λές σε τι μπανανία ζούμε.Δρόμοι,πάρκα,πράσινο.Σοβαρή χώρα η Αγγλία τι να λέμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Eιχα ακουσει κατι για 32 εκατομμυρια λυρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Καλή η τελετή αλλά εμένα μου άρεσε περισσότερο του Πεκίνου.Κατα τα άλλα βλέπεις το Λονδίνο και λές σε τι μπανανία ζούμε.Δρόμοι,πάρκα,πράσινο.Σοβαρή χώρα η Αγγλία τι να λέμε

Καλα οντως (τωρα λονδινο ειμαι) ειναι τελειως αλλη χωρα η αγγλια, πολυ οργανωμενη σε ολα (καθαριοτητα, λεωφορεια, παρκα, οδηγηση και σεβασμο στους πεζους και πολλα αλλα) αλλα εχουν και αυτοι αρκετα αρνητικα, δεν ειναι ολα τελεια... Η βασιλισσα αγγαρεια εκανε και πηγε? ουτε ενα χαμογελο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Ωραία η τελετή. Προσωπικά το πρώτο κομμάτι μ' άρεσε περισσότερο από του Πεκίνου. Βαρέθηκα να βλέπω πυροτεχνήματα στους Κινέζους. Ίσως είναι και η συμπάθεια για την Αγγλία που χω.

Εγώ λέω ο Μπέκαμ θα την ανάψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Δεν ξέρω παιδιά,εγώ βλέποντας την τελετή έναρξης,σκεφτόμουν....χρειάστηκε πολύς καιρός για να βρουν αυτά που έδειξαν;;
Ανούσιο,μπερδεμένο και μια αποτυχημένη προσπάθεια αντιγραφής της τελετής έναρξης του 2004.Το δέντρο,οι άνθρωποι που σχημάτισαν αυτά τα κυκλάκια για να μπαίνουν μέσα και να στέκονται οι αποστολές...και το 2004 είδα τα ίδια ...τελικά οι Έλληνες ήταν ποοοολύ μπροστά!!
Και όπως βλέπω,θα παίρνουν στοιχεία απο την ελληνική τελετή έναρξης για πολλά χρόνια ακόμα.
Εκείνη η στιγμή που υποτίθεται η βασίλισσα της Αγγλίας έπεσε απο το ελικόπτερο,μου φάνηκε λίγο γελοία....
πολλές αναφορές στον αγγλικό κινηματογράφο,και στη μουσική βιομηχανία τους.Αυτό με το φεισμπουκ δε μου άρεσε καθόλου.Μια βλακεία ήταν.
Τέλοσπάντων,δεν ήταν πλούσιο το πρόγραμμα(κατά τη γνώμη μου πάντα),απο την αρχή κιόλας βαρέθηκα !
Το ενδιαφέρον άρχισε όταν ξεκίνησε η είσοδος των αποστολών!!!! Μόνο αυτό άξιζε απο όλη τη βραδιά...ειδικά τα κράτη που εμφανίστηκαν με παραδοσιακές στολές όπως ,μεταξύ άλλων, το Καμερούν...τόσα χρώματα,τόσα σχέδια !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Εγώ βρήκα έξυπνες τις αναφορές στην σύγχρονη κουλτούρα.... δηλαδή Μποντ, Μπιν και όλη η εξέλιξη της μουσικής τις τελευταίες δεκαετίες.. όπως είπαμε ό,τι έχουν δείχνουν. Κι αφού δεν έχουν το τρομερό παρελθόν, δείχνουν πιο σύγχρονα πράγματα.

Πάντως, όπως και σε κάθε τελετή έναρξης, το καλύτερο κομμάτι είναι η παρέλαση... με τα πιο ειλικρινή χαμόγελα!

*για τελευταίο λαμπαδηδρόμο ποντάρω σε Ουίλιαμ ή Χάρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetawaves

Νεοφερμένος

Ο Thetawaves αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Με τους έφηβους να φιλιούνται και να ανεβάζουν το status τους στο facebook... Τι γελοία μηνύματα στέλνουν στον κόσμο! Μόνο ο Rowan Atkinson άξιζε. Έσωσε λίγο την βραδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Εγώ βρήκα έξυπνες τις αναφορές στην σύγχρονη κουλτούρα.... δηλαδή Μποντ, Μπιν και όλη η εξέλιξη της μουσικής τις τελευταίες δεκαετίες.. όπως είπαμε ό,τι έχουν δείχνουν. Κι αφού δεν έχουν το τρομερό παρελθόν, δείχνουν πιο σύγχρονα πράγματα.

Πάντως, όπως και σε κάθε τελετή έναρξης, το καλύτερο κομμάτι είναι η παρέλαση... με τα πιο ειλικρινή χαμόγελα!

*για τελευταίο λαμπαδηδρόμο ποντάρω σε Ουίλιαμ ή Χάρι!
Παιδιά οι βρετανοί έχουν ιστορία....απλά μάλλον επέλεξαν να δείξουν πιο σύγχρονα πράγματα, τόνισαν πολύ μουσικά, κινηματογράφο όπως λες;). Πάντως κακώς δεν έδειξαν τίποτα από ανακαλύψεις Νιούτον, Δαρβίνο κτλ. Ούτε τις βασιλικές δυναστείες. Ας τόνιζαν τουλάχιστον τη νεότερη ιστορία....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top